on ti-njegovi drugovi.....
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: on ti-njegovi drugovi.....

kikiiiiiii
    Guest

Podrazumevano on ti-njegovi drugovi.....

Moja veza sa njim je bila idealna,dok se oni nisu pojavili.poceo je da me sve vise zapostavlja gledajuci kako to oni rade pocele su svadje-on se totalno promenio.Mislim da sam u ovoj situaciji bespomocna,sta vi mislite koliki uticaj imaju muska prijateljstva na jednu vezu i koja je najbolja taktika(POSTOJI LI UOPSTE da se takva prijateljstva rasture.Volim svog decka vise od svega

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.09.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Kako?
    Idealna veza a zapostavlja te sve vise zbog prijatelja

Kapris
    Guest

Podrazumevano

Pocni da izlazis sa drugaricama...

Početnik
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Imaju veliki uticaj,ali ne odlucujuci.Mozes da rasturis,ali samo ako se u dialogu koristis ociglednim cinjenicama,a nikako lazima *cinjenice tipa da je Mika Zika ili neko treci blejac,propalica,alkos,grebator,ljubomorko i sl.

Primećen član dadap (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Citat Original postavio Kapris
    Upravo tako. Izgradi svoj svet. Imaj i svoje okruzenje nevezano za njega. Tako da vreme koje on provodi sa drugovima ti provodis sa svojim drustvom. Poenta je u tome da on nije centar svega u tvom zivotu, ako to tako postavis bices srecnija i ti i on.
    Verovatno je on samo ranije usao u fazu kada ne postojite samo vas dvoje.

didix
    Guest

Podrazumevano

Pitanje je i koliko te u svemu tome zapostavlja,jer ako provodi vise vremena s njima nego s tobom i imas osecaj da se s tobom samo dosadjuje,ko sto je kod mene bio slucaj,onda jednostavno ostavi budalu!

Guest

Podrazumevano Re: on ti-njegovi drugovi.....

Citat Original postavio kikiiiiiii
    Moja veza sa njim je bila idealna,dok se oni nisu pojavili.poceo je da me sve vise zapostavlja gledajuci kako to oni rade pocele su svadje-on se totalno promenio.Mislim da sam u ovoj situaciji bespomocna,sta vi mislite koliki uticaj imaju muska prijateljstva na jednu vezu i koja je najbolja taktika(POSTOJI LI UOPSTE da se takva prijateljstva rasture.Volim svog decka vise od svega
    igraj counter strike tako da mozes da im se vise priblizish i prati kladionice

ksr
    Guest

Podrazumevano odgovor

Ideja da provodis dei vremena sa drugaricama je dobra moze pomoci ali je bitna jos jedna stvar koliko taj tvoj ima godina
    da li je generalno zrela osoba ili je klinac bez mozga kome drustvo diktira sve. Ako je u njemu jaci taj klinacki "maco" motiv onda digni ruke.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

POčni da izlaziš s njegovim drugovima, uklopi se, provodićeš više vremena s njim, mada, čini se, da se gospo'n uželeo momačke zabave...
    Nemoj mu to uskraćivati! Nama je ne retko potrebno da, povremeno, iživimo tog dečaka u nama...

Kapris
    Guest

Podrazumevano

To je OK. Samo mi se čini da je Kikiiii, koja je postavila temu, malo zaboravila na sebe i potpuno se podredila tom dečku... što nije OK.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

To je OK. Samo mi se čini da je Kikiiii, koja je postavila temu, malo zaboravila na sebe i potpuno se podredila tom dečku... što nije OK.
    Živa istina!!!!!

Imam prijatelja koji funkcioniše na i(re)dentičan način, bataljuje drugare i to...Neki ljudi su prosto takvi, nemogu da održe isti nivo pažnje na svim životnim poljima, bivaju opsednuti panterkom!!!!

Slične teme

1. Njegovi ili Moji ?
    Autor Hexy Bee u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 22.12.2008., 17:00
  2. DIRTY SOUTH i njegovi predstavnici
    Autor LGFloyd u forumu Muzika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 07.04.2007., 13:29
  3. Njegovi drugari
    Autor Betty u forumu Žene
    Odgovora: 47