Zene vozaci kamiona

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
danas dobijem poruku ovakvu

"Ti si bre musko u zenskom telu"


to jest muskobanjasta ( hehe ali nisam verujte mi )



sta se to dogadja sa muskracima
zasto nam zavide sto cemo da budemo u svim mogucim poslovima pa i tu
to je moj izbor da vozim to cudo
i to cu da radim iz zadovoljstva
ja sebe nevidim kao muskarca


;)
 
bobba:
danas dobijem poruku ovakvu

"Ti si bre musko u zenskom telu"


to jest muskobanjasta



sta se to dogadja sa muskracima
zasto nam zavide sto cemo da budemo u svim mogucim poslovima pa i tu
to je moj izbor da vozim to cudo
i to cu da radim iz zadovoljstva
ja sebe nevidim kao muskarca


;)

ajde prepravi naslov, ko ne zna o chemu pishesh nece nikad ni pogoditi !
 
stvarno vozis kamion?
ma ok je to,valjda se dobro placa al kad pomislim na spavanje u kabini :| pa ruke umazane u ulje :| pa utrnulu goozu posle vise sati voznje :| ma sta ce ti to?
 
bobba:
danas dobijem poruku ovakvu

"Ti si bre musko u zenskom telu"


to jest muskobanjasta ( hehe ali nisam verujte mi )



sta se to dogadja sa muskracima
zasto nam zavide sto cemo da budemo u svim mogucim poslovima pa i tu
to je moj izbor da vozim to cudo
i to cu da radim iz zadovoljstva
ja sebe nevidim kao muskarca


;)

eh da, pa bolje zvuchi nego zensko u mushkom telu, ja bih se tek tu naljutio
 
Pa ako ti to stvarno zelis... onda go 4 it... verujem da je to u toj zemlji solidno placen posao... kao i bilo koji drugi...

Mada znao sam jednu koja je vozila kamion i to je bila zena od nekih 45... debela i jaka... bas muskaraca... Inace je to radila samo zato sto je dobila otkaz u svojoj firmi i nije mogla nista drugo da nadje... inace joj muz isto kamiondzija... Ja ipak to ne bi okarakterisao kao lak posao... fizicki je naporan... odgovornost ogromna... rizik veliki... a mogucnosti za napredovanje nikakve... porodicni zivot - ugrozen....

Ali smatram da zene treba da budu na svim poslovima ravnopravne sa muskima pa ako neka bas hoce nek radi... al treba da bude svesna svih strana takvog posla...
 
Bliss:
sad si me podsetila na onaj spot satisfaction..gde su sve zene sa busilicama...i posle tog spota pomisao na zensko kao kamiondziju mi i nije tako losa kao sto je bila... :D
Mmm Satisfaction je odlican... :-D ali ipak se vidi da ona jadnica nije u stanju da drzi onaj hilti duze od 30 sekundi... da joj sve bezi i da i ona sama jedva ceka da ga se resi... Ipak mozda fizikalije treba ostaviti fizikalcima... a one iz spota poslati kod mene... :lol:
 
Pero posao jeste tezak ali ja nemam obaveza
posao koji sam ja radila je jako dosadan i zamoran

skoro isto kao i ovaj koji sam odabrala
ne samo zbog para vec i zbog ona sto cu da vidim
procicu bas sve i sve cu da vidim
nemam jos puno vremena mozda godina ili dve i udacu ce i onda nista od moje zelje da proputujem

mislim da je odluka dobra
 
pa i zensko u muskom telu moze izgledati odlicno.... 8) ...npr....
...uf neznam zasto mi se cini da cu sad navuci pola foruma na grbacu zbog ovog komentara... :-P
 

Prilozi

  • placebrian.jpg
    placebrian.jpg
    21,7 KB · Pregleda: 2
Petar_Pan:
Mmm Satisfaction je odlican... :-D ali ipak se vidi da ona jadnica nije u stanju da drzi onaj hilti duze od 30 sekundi... da joj sve bezi i da i ona sama jedva ceka da ga se resi... Ipak mozda fizikalije treba ostaviti fizikalcima... a one iz spota poslati kod mene... :lol:

e pa ne bih se slozila bas sa tobom...ja sigurno ne bih mogla da izdrzim...ali evo za primer...imam drugaricu koja je manja za glavu od mene i mrsavija od mene...a koja svira bubnjeve...i to tako dobro i jako da su je trazili po muskim bendovima...tako da ne treba generalizovati...a kada je vidis zadnje sto ti padne na pamet je da ona moze da udari dobos a da se cuje...
 
Bliss:
pa i zensko u muskom telu moze izgledati odlicno.... 8) ...npr....
...uf neznam zasto mi se cini da cu sad navuci pola foruma na grbacu zbog ovog komentara... :-P
A kakve veze ima ova tema sa kako neko izgleda?
Daklem muskaraste zene tebi izgledaju dobro(inace naravno da se ovde provlaci lezbejka ideologija)... fin ukus... no svako ima sta mu se svidja...
Naravno da ces navuci ali pogresnu polovinu...

PS u srednjoj je moj bend imao bubnjarku i nije ni najmanje muskarasto izgledala... cak sta vise bila je jedna od 2 najbolje ribe u razredu... I sama je htela da svira...
 
Petar_Pan:
A kakve veze ima ova tema sa kako neko izgleda?
Daklem muskaraste zene tebi izgledaju dobro(inace naravno da se ovde provlaci lezbejka ideologija)... fin ukus... no svako ima sta mu se svidja...
Naravno da ces navuci ali pogresnu polovinu...

...ne Pero ovo je tip...za neke koje prate malo vise muziku mozda i prepoznaju da je pevac benda koji je bio kod nas pre 2 godine...ali meni je mnogo lep... :oops:
...a sto se tice zena koje muskobanjasto izgledaju...zavisi sta pod tim podrazumevas...ako mislis devojke u stilu Stefani...neznam kako se preziva...glumila je u spotu gunsa....davno...cini mi se da je pevac benda cak bio i ozenjen njom...saznacu pa cu reci...onda mi se jako svidjaju takve zene...
...ako kad spomenes muskobanjaste zene pomislis na krupne debele zene...onda mi se to ne svidja...
 
Bliss:
...a sto se tice zena koje muskobanjasto izgledaju...zavisi sta pod tim podrazumevas...ako mislis devojke u stilu Stefani....onda mi se jako svidjaju takve zene...
...ako kad spomenes muskobanjaste zene pomislis na krupne debele zene...onda mi se to ne svidja...
Daklem da li ja to dobro ne razumem ili ti hoces da kazes da ti se svidjaju zene... koje nisu krupne i debele?
Cisto da znamo na cemu smo...
 

Back
Top