Sta trenutno igrate?

Steffan

Poznat
Poruka
9.330
Civilization 4 - jedna od mojih omiljenih strategija.. inace ovo je jedna od retkih igara koje NIKADA ne brisem sa harda i koju cesto igram s vremena na vreme...

Madden NFL 2006
- volim americki fudbal... fudbalski menadzeri su mi dosadili, NBA mi je totalno nezanimljiv iako sam ga godinama pratio.. kada bolje razmislim osim NFL-a nijedan drugi sport ne pratim.. ocekivao sam malo vise od Superstar moda, ali i pored toga je veoma zanimljiv... sve u svemu sjajna igra...

Vampire: The Masquerade - Bloodlines - krenuo sam opet da ga igram... odlicna prica, dobro realizovan RPG sistem..

Mount&Blade - sjajna igra, odlicna za razbribrigu.. :D verujem da mnogi nisu chuli za nju... kupio sam je preko interneta za 10$ i vredi svake pare.. :wink: ako vas zanima pogledajte na: www.taleworlds.com

Rome: Total War - po meni ubedljivo najbolja real time strategija... obozavam tu igru prvenstveno zbog istorisjkog perioda i atmosfere.. :D
 
Jel i ja moram ovako da pishem? :)

Serious Sam 2 - verujem da svi znate koja je to igrica, odlichna za opushtanje na nekih sat - dva i zaboravljanja na mozak... :)

Earth 2160 - jedna fenomenalna strategija, sa vrlo inovativnim nachinom gradnje i sa rasama koje se RAZLIKUJU... :shock:

Rome - Total War - same as the above

Prince of Persia - The Two Thrones - zavrshetak sage o Princu, meshavine prve dve igre iz serijala, fenomenalno (samo me iritira netolerancija na greshke u Speed Kill-ovima, eh, to su frustracije)

The Elder Scrolls III - Morrowind - legenda, shta da se kazhe... :)
 
general i zero hour-odlicna igra,od pocetka do kraja krljkljanac
soldiers of the world war 2-mnogo zaebana strategija,ali uskoro je prelazim
axis and allies-drugi svetski rat strategija,dobra,ima svega i svacega
hearts of iron 2-takticka igra ubi boze
rise of nations-nije neka
age of empires 3-odlicna strategija,preso je 2 puta dosad
sve od mene,sutra kupujem Codename:Panzer phase one,jel vredi kupiti,u Sk je dobio 89%!
 
U zadnje vreme sam slab sa igrama... U odnosu na proshla vremena (shmrc)
1. World of Warcraft - no comment
2. Call of Duty 2 - ovo iskljuchivo u multiplayeru... Preshao sam keca single player, a koliko vidim dvoja je skroz ista ...
3. Freelancer - prelazim po neki n-ti put...
Kratka lista, a? :-?
 
Malo sam zabatalio igrce pa sad igram:
1) Stronghold Crusader - cimam se sa nekim misijama izigravam mazohistu
odnosno kol`ko njih moze na mene samog
2) No one lives forever 2 - samo da cujem njihove kretenske komentare i dijaloge...
3) Prince of Persia WW - nisam dugo igrao( nisam ga ni presao celog, mogu al` me mrzi )
 

Back
Top