Kako doci do neophodne infe?

jellena59

Početnik
Poruka
39
Da li ovde, na srpskom internetu moze da se pronadje nekih bar dva-tri normalna sajta, gde predstavlena sistematizovana infa o srpskima preduzecima, nihovoj produkciji, razgranana po kategorijama ili sferama preduzetnistva? Ja , ilj sam glupa, vec mesec dana trazim to i ne mogu nista naci. Naprimer, na sajt Privredne komore Vojvodine ne mogu uci, ni na sajt Privredne komore Srbije, ni na druge slicne sajtove. Zasto? Sta je problem sa ulazkom? Sta moram da uradim, da bi probila sam se? (Izvinjavam se za gram.greske((()
 
Jeste GZ, ali informacije ovde nisu dovoljne za neka ozbiljna pretrazivanja.... Ja sam takodje jednom trebao informacije, ali nigde nisam nasao sveobuhvatni registar sa sto vise podataka o firmama.
Uzmi samo na primer "banke" pa ces videti koje se pominju i kakva je azurnost...

Da ne govorimo o azuriranju novih preduzeca/radnji...
 
codemaker:
Jeste GZ, ali informacije ovde nisu dovoljne za neka ozbiljna pretrazivanja.... Ja sam takodje jednom trebao informacije, ali nigde nisam nasao sveobuhvatni registar sa sto vise podataka o firmama.
Uzmi samo na primer "banke" pa ces videti koje se pominju i kakva je azurnost...

Da ne govorimo o azuriranju novih preduzeca/radnji...



Ja sam na sajt Grada Beograda poslao nekoliko mail-ova sa nekim normalnim pitanjima i niko mi nikad nije odgovorio !
 

Back
Top