Ja bih te ljubio... : P

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dugi777jezik

Aktivan član
Poruka
1.136
U zavrssnom postu na temi Orgazam, devojka koju sam dobro upoznao na ovom Forumu, otkrila je zassto ZATVARA vrata u momentu kad bi trebalo da otvori i prozore. Ne svrssava dovoljno sa onim sa kojim je.

Zato joj ovim putem javno poruchujem, sa ljubavlju, da bih je ja ljubio i da cce joj tako zzivot biti fantastichno ulepssan i promenjen na bolje. Nije bitno gde, ali kvalitetno, predano i sa rezultatom koji cce je ZADOVOLJITI. Moj jezik je chudotvorac. Ja sam charobnjak, ali on je moj charobni sstapicc.

Sve moje metafore uglavnom se odnose na nachin vodjenja ljubavi. Nissta licno i nissta losse. Kad kazzem "razvaliti", mislim "odusseviti od ljubavi", ali samo tako da voljena uzziva. Pristaje. Hocce. Biva zadovoljena u punom opsegu. To je moje obeccanje, ali ono samo upola zavisi od mene. Prvo se pita ponudjena strana koja je po ko zna koji put, obelodanivssi iskreno svoj problem, pridobila sve moje simpatije. Dama bira. Moj jezik na njenoj "usnoj harmonici" svira.

Volim te Ivana. I ja bih voleo da nastaviss ovim putem i da se druzzimo duzze, lepsse i prijatnije. Volim najvisse Sandru, ali i Vanju, i tebe Ivana i Jovanu77 i jednu damu koja voli vasionu... Vass Dugi777jezik, Ivan Jovichicc, with love and compassion.

SRECCAN VAM BADNJI DAN I CHESTITO BADNJE VECHE ! : )

HRISTOS SE RODI !
VAISTINU SE HRISTOS RODI !
AMIN !
 
I da, sad da zadamo temu.

Koga bi ste vi rado ljubili, ovde na Forumu, u svom lichnom zzivotu, ili od javnih lichnosti, nekog ko vam bass nije dostupan svakodnevno, ili koga ste zacrtali sebi u buduccnosti. Neku osobu vrednu vasseg vremena, strpljenja, ljubavi, predanosti, posveccenosti ?

Kao i uvek, prvo moderatori neka izvole, da daju primer. I neka ne zatvaraju temu sa ubudjalim izgovorom "bila tema". Jer bila i prossla, niko necce da prekopava stare teme i stare postove. ZZivimo danas, sada i ovde i svaki je dan i tema i post nova ssansa i srecca. Dakle, svi ste dobrodossli i izvolite !

Da Sreccan Bozzicc otvorimo LJUBAVLJU ! : P
 
meni sve žao što ne mogu sebe da izljubim ,,, inače ,, nikoga ,, prošla me volja , a bila bi mi potrebna SADA ,, da želim nekoga , frigidna ??? ma jok , samo da promenim baterije i sve radim sama ,, ali što ja ne želim nikoga da poljubim ,, mada javnih ličnosti ,, vesli snajps mi nešto zapade za oko ,, iz okoline ??? aha znam
 
dugi777jezik:
Koga bi ste vi rado ljubili, ovde na Forumu, u svom lichnom zzivotu, ili od javnih lichnosti, nekog ko vam bass nije dostupan svakodnevno, ili koga ste zacrtali sebi u buduccnosti. Neku osobu vrednu vasseg vremena, strpljenja, ljubavi, predanosti, posveccenosti ?

iskreno, ima par forumašica koje bih rado izljubio. :D Koga tačno? Ma nek se mozgaju. :lol:

Mada sam ja monoteista - ljubim (i verujem u) samo jednu u istom periodu... Tako da... 8)

BTW, ima u RL jedna slatka Milica... Mada je prilično nedostupna trenutno... Možda u nekoj daljoj budućnosti (ako me ne savata neka druga na duže vreme :P).

Poz kolegi jezičari... 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top