Kako doci do sistematizovanih informacija o srpskim preduzecima?
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Kako doci do sistematizovanih informacija o srpskim preduzecima?

Početnik
    Učlanjen
    25.11.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kako doci do sistematizovanih informacija o srpskim preduzecima?

Da li ovde, na srpskom internetu moze da se pronadje nekih bar dva-tri normalna sajta, gde predstavlena sistematizovana infa o srpskima preduzecima, nihovoj produkciji, razgranana po kategorijama ili sferama preduzetnistva? Ja , ilj sam glupa, vec mesec dana trazim to i ne mogu nista naci. Naprimer, na sajt Privredne komore Vojvodine ne mogu uci, ni na sajt Privredne komore Srbije, ni na druge slicne sajtove. Zasto? Sta je problem sa ulazkom? Sta moram da uradim, da bi probila sam se? (Izvinjavam se za gram.greske((()

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kako doci do neophodne infe?

Citat Original postavio jellena59
    Da li ovde, na srpskom internetu moze da se pronadje nekih bar dva-tri normalna sajta, gde predstavlena sistematizovana infa o srpskima preduzecima, nihovoj produkciji, razgranana po kategorijama ili sferama preduzetnistva? Ja , ilj sam glupa, vec mesec dana trazim to i ne mogu nista naci. Naprimer, na sajt Privredne komore Vojvodine ne mogu uci, ni na sajt Privredne komore Srbije, ni na druge slicne sajtove. Zasto? Sta je problem sa ulazkom? Sta moram da uradim, da bi probila sam se? (Izvinjavam se za gram.greske((()
    E stvarno, gde uvede novu rec "infe" molim te!
    Iscupala te doduse zadnja recenica....

Inace sto se tice informacija o domacim preduzecima, tesko da ces nesto sistematizovano naci. Nazalost te vrste registara na internetu ili ne postoje ili su tako "zakopani" negde da je skoro nemoguce dobiti prave informacije. Barem ja nisam uspeo, kao ni ti, vidim.

Početnik
    Učlanjen
    25.11.2005.
    Reputaciona moć
    0

)))Vau! Izvini, ja nisam isla u skolu)))) ovde, nego u Ukraini...

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

E u tom slucaju SUPER pises

Ističe se
    Učlanjen
    01.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Ima registara koji mogu da se kupe, neke firme samo to rade, prikupljaju podatke, i izdaju adresare firmi, ili u stampanom obliku, ili na cd-u (contactline, kompas). Oni koji to imaju sistematizovano to nece da stave na net jer onda ne bi mogli da naplate. A ja ne znam da postoji kod nas neki sajt gde bi se placala registracija pa ulazilo u neki pretrazivac vezan za bazu.
    Čiste ruke
    Hladna glava
    I vatreno srce

Početnik
    Učlanjen
    25.11.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Pjer_Nis
    Ima registara koji mogu da se kupe, neke firme samo to rade, prikupljaju podatke, i izdaju adresare firmi, ili u stampanom obliku, ili na cd-u (contactline, kompas). Oni koji to imaju sistematizovano to nece da stave na net jer onda ne bi mogli da naplate. A ja ne znam da postoji kod nas neki sajt gde bi se placala registracija pa ulazilo u neki pretrazivac vezan za bazu.
    Kako vlasnici sajtova naplacuju svoje usluge? Kakve mogucnosti? Jer , kako ja razumem ,ima vise nacina. Kako to zavisi od rejtinga posecenosti?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Mozete posetiti sajt Kompass za Srbiju i imacete priliku da pregledate koristite sistematizovane informacije za preduzeca sa ovih prostora onako kako se to radi u
    najrazvijenijem poslovnom svetu.

Slične teme

1. kako doci do igrice
    Autor astromax u forumu Avanture
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 25.04.2009., 08:58
  2. Odgovora: 129
    Poslednja poruka: 31.12.2008., 22:33
  3. KAKO DOĆI DO STANA U BG?
    Autor Psihologue u forumu Beograd
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 02.05.2007., 08:13