Solarium

ja sam isla pre par godina, nekoliko puta. Onda sam shvatila da je od njega mnooogo vise stete nego koristi, pa sam batalila.

Ne bih vise isla. I ovako se sklanjam od sunca, da je B-g hteo da budem preplanula ne bi me napravio ovako providnu :)

U ovim novima nisam bila, ali ide jedna od mojih najboljih drugarica. Sva je crvena u licu kad izadje, ko da su je isamarali, ne moz' niko da me ubedi da je to ok!
 
Ja idem uvek pocetkom leta da bih dobila lepu boju, za mini suknjice i haljinice.
Ne preterujem sa suncanjem, kada dobijem boju idem jednom u mesec dana, do kraja avgusta.
Pa sledece godine opet.
Lice ne suncam.
 
nekada davno sam isla, da pripremim kozu pre letovanja, ali vise ne idem.
nije bas zdravo za kozu, a i ne odrzavaju ih pravilno, bar ne kod nas.
ali priznajem : praaaava uzivancija !!!!
 
a neee vise ni na sunce ja ne idem
samopotamnjujuce kreme i dosta.
jeste lepa preplanula koza ali jos lepse zdravlje
koza je zayeban organ ne treba ga cackati
 
Svakog maja pocinjem, i moram da odem 10 puta da bi imala ok boju, jer sam bleda. Tih 10 puta rasporedim na mesec dana, da ne bih izgorela. Tad dobijem potpuno blagu boju, otprilike kao sto neko ima prirodnu.
 
Само у мају, да не будем баш јако бела кад носим откривенију одећу. Срећом, добро ''хватам'' боју, па ми је довољно 5-6 пута.
 
mrzim solarijum iako sam samo 1 bila, i to onako, cisto da probam. po celom telu sam imala fleke i malo mi je falilo da se slogiram! srecom to je brzo proslo i NIKAD vise!!! pre cu da se przim na suncu, nego da unistavam kozu vestackim aparatima....

a drugo, bas mi je nekako ciganski (sry za dame koje idu) kada vidim curu koja izgleda sva ispecena, a misli da joj extra stoji. solarijum bas unistava lepotu....

toliko od mene....nadam se da necete da me pljujete zbog ovoga :)
 
Retko idem u solarijum, u zimskim mesecima 2put mesečno, inače ne idem. Jer ne volim da sam skroz bleda, nego tek onako da imam malo boju. Meni su najsmešnije devojke koje rade u solarijumima, verovatno im je besplatno korišćenje, pa koriste maximalno, izgledaju ko pečeni pilići.
 
da li znate da je koza koja jednnom izgori starija 6 meseci..
Sunce (solarijum pogotovo) utice na prevremeno starenje koze
Imam rodjaku koja redovno ide u solarijum i koza na licu joj je katastrofalna.
A da me ne mrzi da se mucim da se przim mozda bih imala kontraargumente
 
bravo bledolike!ajde da nametnemo ponovo modu nosenja belog tena,ove sto kopaju po poljima su nametnule svoje preplanule obraze e pa nece moci!!! :razz: :lol:
 

Back
Top