Bazen u Uzicu

Pa,treba.Ali ja bih glasala za zatvoreni bazen,jer je praktichniji iz mnogo razloga.Kao shto sam rekla,ni na Djetinji nije loshe,ali nadje se tu i tamo neko kome je hladno,pa idu na bazen.Bazen u Sevojnu je dobar,sem shto je proshle godine bilo uzas,neko smecje ili shta vecj se nagomilalo po dnu...
Svejedno,shta mislite koja bi bila lokacija za taj uzichki bazen?(mislim da je mesto stare poshte otpisano)
 
(Ne znam,Djetinja jeste oduvek bila ledena,ali chini mi se da je proshle godine bila malo toplija,bilo je vishe ljudi)
Mada ko zna,o tom bazenu se pricha vecj godinama,a niko nishta ne radi.Svi navalili na onu mochvaru dole kod trga,a onde maltene ne moze nishta da se uradi.Nije losha ta lokacija u Krchagovu.
 
U Uzicu nije potreban bazen samo zbog zezanja leti vec zbog razvoja vodenih sportova prvenstveno plivanja, vaterpola i skokova u vodu. Ja treniram plivanje na Zlatiboru i skoro svaki dan idem na Zlatibor na treninge a nisam jedini. Skoro svi koji aktivno treniraju na Zlatibour su iz Uzica a ima njih trojica iz Pozege. Mislim da bi izgradnja zatvorenog bazena mnogo olaksala nama treninge a i u bilo kom dobu godine bi moglo da se ide na bazen da se zeza.
 

Back
Top