Srpska zena ismasakrirana od eufora.

-Dimitrije-

Zainteresovan član
Poruka
347
Žena poginula u akciji EUFOR-a
Rada Abazović, supruga Dragomira Abazovića, osumnjičenog za ratni zločin, preminula je od posledica ranjavanja u akciji EUFOR-a. Direktor Kliničkog centra u Foči Veljko Marić dodao je da je Rada Abazović preminula pre hirurškog zahvata. „Nad njenim sinom Dragoljubom izvršen je hirurški zahvat, a on je imao povrede iz vatrenog oružja u području stomaka. On se nalazi na odeljenju intenzivne nege”, rekao je dr Marić. Istakao je da Dragomir Abazović ima povrede glave od vatrenog oružja i da je smešten na Odeljenju radiologije. Dragomir Abazović, njegova supruga Rada i jedanaestogodišnji sin Dragoljub teško su jutros ranjeni u akciji koju su izveli pripadnici EUFOR-a u selu Bašić Kula kod Rogatice. Ovo je saopštio portparol MUP RS Radovan Pejić, koji je rekao da je akcija izvedena po zahtevu Tužilaštva Sarajevskog kantona.
---------------------------------------------------------------------------------
A vlast u Beogradu nije briga.
 
-Dimitrije-:
Žena poginula u akciji EUFOR-a
Rada Abazović, supruga Dragomira Abazovića, osumnjičenog za ratni zločin, preminula je od posledica ranjavanja u akciji EUFOR-a. Direktor Kliničkog centra u Foči Veljko Marić dodao je da je Rada Abazović preminula pre hirurškog zahvata. „Nad njenim sinom Dragoljubom izvršen je hirurški zahvat, a on je imao povrede iz vatrenog oružja u području stomaka. On se nalazi na odeljenju intenzivne nege”, rekao je dr Marić. Istakao je da Dragomir Abazović ima povrede glave od vatrenog oružja i da je smešten na Odeljenju radiologije. Dragomir Abazović, njegova supruga Rada i jedanaestogodišnji sin Dragoljub teško su jutros ranjeni u akciji koju su izveli pripadnici EUFOR-a u selu Bašić Kula kod Rogatice. Ovo je saopštio portparol MUP RS Radovan Pejić, koji je rekao da je akcija izvedena po zahtevu Tužilaštva Sarajevskog kantona.
---------------------------------------------------------------------------------
A vlast u Beogradu nije briga.

Pa to je demokratiji,oni te biju i ubijaju a ti cutis.:mad:
 
-Dimitrije-:
Žena poginula u akciji EUFOR-a
Rada Abazović, supruga Dragomira Abazovića, osumnjičenog za ratni zločin, preminula je od posledica ranjavanja u akciji EUFOR-a. Direktor Kliničkog centra u Foči Veljko Marić dodao je da je Rada Abazović preminula pre hirurškog zahvata. „Nad njenim sinom Dragoljubom izvršen je hirurški zahvat, a on je imao povrede iz vatrenog oružja u području stomaka. On se nalazi na odeljenju intenzivne nege”, rekao je dr Marić. Istakao je da Dragomir Abazović ima povrede glave od vatrenog oružja i da je smešten na Odeljenju radiologije. Dragomir Abazović, njegova supruga Rada i jedanaestogodišnji sin Dragoljub teško su jutros ranjeni u akciji koju su izveli pripadnici EUFOR-a u selu Bašić Kula kod Rogatice. Ovo je saopštio portparol MUP RS Radovan Pejić, koji je rekao da je akcija izvedena po zahtevu Tužilaštva Sarajevskog kantona.
---------------------------------------------------------------------------------
A vlast u Beogradu nije briga.
Nisu su ni izrazili svoje saučešće. Toliko o mirovnim snagama koje štite sve ljude.
 
Bravo!!Pozlatile im se puske!Dobro su im uradili, tako treba jer srbi su navikli da oni budu neko i nesto da oni rade sve a njima da niko nista ne smije.Tako se to radi to su pravi vojnici.Onome zlocincu zelim da se brzo oporavi i da ga sto prije dopreme i bajbokanu u Hagu, jer smrt je za njega blaga kazna jer ta govna treba da trunu u zatvoru.
 
uvaženi profesore iz nish,čudi me čudi da jedna osoba poput vas,akademskog građanina široko uvažavanog poštovanog i cenjenog ima obraza da napiše takve rečenice...preporučio bih vam konsultacije sa vašim kolegom vispakom,on sigurno ima neku zanimljivu pričicu za vas.

pozdrav:D
i srećan Božić:D:D:D
 
Sto imam obraza... a vi kao imate obraza da sazaljevate ratnog zlocinca i njegovu familiju?Koliko znam to nije moralno od vas ali znajuci koliko ste zadojeni vasim takozvanim junacima-koljacima tipa Mladic, Karadzic i ostalih majmuna.Ne ja se osjecam vrlo dobro i moralno u odnosu na vas.
 
pa kažem vam,samo vi nastavite:D
kad malo bolje razmislim ne čudi me da pišete takve stvari,ipak ste vi nadprosečno inteligentni,mada neki bi rekli da ste nadprosečno glupi,ali uveren sam da se vaši studenti ne bi složili sa njima:D
stvarno vam srdačno preporučujem vašeg cenjenog kolegu vispaka:D

sve najbolje:D
 
Bio bih pametan da pricam gluposti tipa Karlovac, Ogulin Virovitica i da pozivam Srbiju do Tokija.Takvi ste vi Srbi nikada se necete opametiti.
Ponavljam jos jednom svaka im cast EUFOR je car!!Pokazao je svu svoju snagu zlocincima i uputio neumoljivu poruku svim saradnicima zlocinaca i samim zlocincima da nece prezati ako treba i da ubiju samo da se zlocinci privedu pravdi.Alal im puske u oruzja koje imaju.Zivio EUFOR!
 
mile kuronjic:
Bio bih pametan da pricam gluposti tipa Karlovac, Ogulin Virovitica i da pozivam Srbiju do Tokija.Takvi ste vi Srbi nikada se necete opametiti.
Ponavljam jos jednom svaka im cast EUFOR je car!!Pokazao je svu svoju snagu zlocincima i uputio neumoljivu poruku svim saradnicima zlocinaca i samim zlocincima da nece prezati ako treba i da ubiju samo da se zlocinci privedu pravdi.Alal im puske u oruzja koje imaju.Zivio EUFOR!

Srpski pop i njegov sin su takodjer streljani bili nedavno od eufora. Bez oruzja su ih euforske zveri streljali. Tako je i ovo. Ma super je kad vas kolju, zverski muce i siluju u iraku i afganistanu (uskoro iran) takodjer palestini (izuzev svakako pravoslavnih palestinaca). Mnogo si ti glup. Kad mislis da ti je eufor prijatelj. Radujes se masakriranoj Srpkinji i ranjenom Srbinu. To je koga tadic i co podrzavaju. Radikali su upravu sto se tice Karlovca i Virovitice. To su p*katoliceni Srbi. Samo sto radikali grese kad misle da mogu te p*katolicene i p*turcene manijake da povrate medju ljude. Sa vama moze samo sa oruzjem.
 
Ponavljam jos jednom svaka im cast EUFOR je car!!Pokazao je svu svoju snagu zlocincima i uputio neumoljivu poruku svim saradnicima zlocinaca i samim zlocincima da nece prezati ako treba i da ubiju samo da se zlocinci privedu pravdi.Alal im puske u oruzja koje imaju.Zivio EUFOR!

neki stvarno imaju glavu za četir' noge,ali vi profesore:shock:
nisam to od vas očekivao:D
 
Pa netrebate se nista iscudjavati reakciji bolesnih umova.
Cudna je ovo zemlja kada na sebi drzi takav teret imbecila.
Logicno bi bilo u normalnih ljudi da se na danasnji dan
suzdrze provokativnih budalastina.Ali sta se moze to
je izgleda vrlina samo krscana,sta je i vidljivo da na
odvratnosti ovog skota niko sa njim nije i nadam se nece ulaziti u debatu.
Debata za skotove i smradove nije nego neko
higijensko deratizacijsko sredstvo.Nadam se
da ce neko od nadleznih iznaci i na danasnji
dan toliko vremena i odstraniti smrada.
 
mile kuronjic:
Bravo!!Pozlatile im se puske!Dobro su im uradili, tako treba jer srbi su navikli da oni budu neko i nesto da oni rade sve a njima da niko nista ne smije.Tako se to radi to su pravi vojnici.Onome zlocincu zelim da se brzo oporavi i da ga sto prije dopreme i bajbokanu u Hagu, jer smrt je za njega blaga kazna jer ta govna treba da trunu u zatvoru.
mile kuronjic:
Sto imam obraza... a vi kao imate obraza da sazaljevate ratnog zlocinca i njegovu familiju?Koliko znam to nije moralno od vas ali znajuci koliko ste zadojeni vasim takozvanim junacima-koljacima tipa Mladic, Karadzic i ostalih majmuna.
Izgleda da vi ne pravite razliku između ubistva i donošenja pravde. Pogotovo je to što je ubijena žena koja je navina u celoj ovoj priči, a da vi to podržavate. Vi se ponašate kao nacista gospodine.

mile kuronjic:
Ne ja se osjecam vrlo dobro i moralno u odnosu na vas.
Gospodine Kuronjiću, po ovome što ste rekli, mogu slobodno da kažem da vi nemate nikakve postavke, ni sistem što se tiče morala i etike. Tako da, ako želite, mogu da vas naučim tome ovde.
 
For Jomini..

Ovakve vrste uvreda i povreda krse neka pravila, zar ne Urednice (moderatore)???

Gosn Mile je stvarno pretjerao, svojim pisanjem podrzava nasilje i brutalnost, pa ako je rijec o ratnom zlocincu, ciju porodicu licno poznajem, i ako je "ratni zlocinac" trebao da se uhapsi, zar je demokratija da se ubijaju zene i ranjavaju djeca 10 godina nakon Dejtona..

Ja bih ovako djelo hladno nazvao Terorizmom... Dakle, stradaju oni koji ne treba da stradaju a to je cist TERORIZAM, a gosn. Mile je to podrzao sto znaci da se svrstao sa istim pa ga s toga ubuduce mogu smatrati samo teroristom i to najgore vrste..

Na kraju krajeva, ako je doticni Abazovic optuzen ne znaci da je i KRIV za neko djelo..

Kriv je samo onda kada se to i dokaze, sve dok je osumnjicen on ostaje takav dok se djelo ne ili dokaze..

S tim smo jasni..

S toga o gosn Milu je previse receno i mogu slobodno da kazem da je prekrsio osnovna pravila ovog foruma a da ne govorim o pravilima i normama civilizovanog covjeka..

Dakle, Jomini, znas sta ti je ciniti, imam pravo da to zahtjevam jer sam direktno uvrijedjen i kao covjek i kao srbin na kraju krajeva pa makar ovakva uvreda dolazila i od samog srbina..

Sto se tice porodice Abazovic.. Vecinu velike porodice Abazovic poznajem i znam ih kao cestite i postene ljude koji su cijeli zivot posteno i radili i zivjeli i koji su drzali do postenog i cistog obraza i dostajanstva, domacini i ugledni ljudi..

Kao i mnogo njih koji nisu ili treba da budu u hagu je naduvenost bosnjacke strane da se sto vise srba osudi, a da moze da se proglasi svaki srbin za ratnog zlocinca najbolje bi bilo.. Ovo je prica iz iskustva a ne napamet.

A zasto je poginula zena Abazovica i ranjeno njegovo dijete moze se zakljuciti da su vojnici SUFOR-a obicne KUKAVICE pa su potegli oruzje na djecu od 11 godina.. Vjerujem da je mali Abazovic drzao uperenu pusku na njih.. Besmisleno.. Imao sam dosta susreta sa Euforom u saobracajnim pregledima i stalno sam imao raspravu sa njima i njihovim prevodiocem da u mom prisustvu ne mogu da imaju oruzje na GOTOVS jer ja sam prije svega gradjanin ove zemlje a nakon toga nenaoruzan civil a u zemlji kakva je sada BiH ne moze se reci da vlada demokratija kada se u uobicajenom pregledu vozila drze puske ne gotovs.. Nakon rasprava obicno bi se povukli uz blago izvinjenje i opravdanje da je komanda komanda..

Toliko o spremnosti i HRABROSTI EUFORA...

Doka nam budu ranjavali i ubijali djecu mi cemo ih zvati demokratama...
 

Back
Top