Srpska zena ismasakrirana od eufora.
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 60

Tema: Srpska zena ismasakrirana od eufora.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    48

Exclamation Srpska zena ismasakrirana od eufora.

Žena poginula u akciji EUFOR-a
    Rada Abazović, supruga Dragomira Abazovića, osumnjičenog za ratni zločin, preminula je od posledica ranjavanja u akciji EUFOR-a. Direktor Kliničkog centra u Foči Veljko Marić dodao je da je Rada Abazović preminula pre hirurškog zahvata. „Nad njenim sinom Dragoljubom izvršen je hirurški zahvat, a on je imao povrede iz vatrenog oružja u području stomaka. On se nalazi na odeljenju intenzivne nege”, rekao je dr Marić. Istakao je da Dragomir Abazović ima povrede glave od vatrenog oružja i da je smešten na Odeljenju radiologije. Dragomir Abazović, njegova supruga Rada i jedanaestogodišnji sin Dragoljub teško su jutros ranjeni u akciji koju su izveli pripadnici EUFOR-a u selu Bašić Kula kod Rogatice. Ovo je saopštio portparol MUP RS Radovan Pejić, koji je rekao da je akcija izvedena po zahtevu Tužilaštva Sarajevskog kantona.
    ---------------------------------------------------------------------------------
    A vlast u Beogradu nije briga.

Aktivan član miskov (avatar)
    Učlanjen
    30.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Re: Srpska zena ismasakrirana od eufora.

Citat Original postavio -Dimitrije-
    Rada Abazović, supruga Dragomira Abazovića, osumnjičenog za ratni zločin, preminula je od posledica ranjavanja u akciji EUFOR-a. Direktor Kliničkog centra u Foči Veljko Marić dodao je da je Rada Abazović preminula pre hirurškog zahvata. „Nad njenim sinom Dragoljubom izvršen je hirurški zahvat, a on je imao povrede iz vatrenog oružja u području stomaka. On se nalazi na odeljenju intenzivne nege”, rekao je dr Marić. Istakao je da Dragomir Abazović ima povrede glave od vatrenog oružja i da je smešten na Odeljenju radiologije. Dragomir Abazović, njegova supruga Rada i jedanaestogodišnji sin Dragoljub teško su jutros ranjeni u akciji koju su izveli pripadnici EUFOR-a u selu Bašić Kula kod Rogatice. Ovo je saopštio portparol MUP RS Radovan Pejić, koji je rekao da je akcija izvedena po zahtevu Tužilaštva Sarajevskog kantona.
    ---------------------------------------------------------------------------------
    Pa to je demokratiji,oni te biju i ubijaju a ti cutis.:mad:

Primećen član James 007 (avatar)
    Učlanjen
    08.10.2005.
    Reputaciona moć
    51

Citat Original postavio -Dimitrije-
    Nisu su ni izrazili svoje saučešće. Toliko o mirovnim snagama koje štite sve ljude.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2079

Олош ЕУФОР-а... шта друго рећи... о л о ш и бескрупулозне убице КОЈЕ НИКОМЕ НЕ ОДГОВАРАЈУ...
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

kad povastem bicu u EVUFOR-u

Iskusan Duh Sekire (avatar)
    Učlanjen
    27.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    112

Само зато што је Бадњи дан нећу рећи шта мислим о окупатору, шта треба да му се догоди и шта му се већ догађа.
    „Ko ne voli Dabić Rašu, popušio karu našu“ Kustendorf

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Bravo!!Pozlatile im se puske!Dobro su im uradili, tako treba jer srbi su navikli da oni budu neko i nesto da oni rade sve a njima da niko nista ne smije.Tako se to radi to su pravi vojnici.Onome zlocincu zelim da se brzo oporavi i da ga sto prije dopreme i bajbokanu u Hagu, jer smrt je za njega blaga kazna jer ta govna treba da trunu u zatvoru.

Poznat Elvin (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    145

uvaženi profesore iz nish,čudi me čudi da jedna osoba poput vas,akademskog građanina široko uvažavanog poštovanog i cenjenog ima obraza da napiše takve rečenice...preporučio bih vam konsultacije sa vašim kolegom vispakom,on sigurno ima neku zanimljivu pričicu za vas.

pozdrav
    i srećan Božić

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Sto imam obraza... a vi kao imate obraza da sazaljevate ratnog zlocinca i njegovu familiju?Koliko znam to nije moralno od vas ali znajuci koliko ste zadojeni vasim takozvanim junacima-koljacima tipa Mladic, Karadzic i ostalih majmuna.Ne ja se osjecam vrlo dobro i moralno u odnosu na vas.

Poznat Elvin (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    145

pa kažem vam,samo vi nastavite
    kad malo bolje razmislim ne čudi me da pišete takve stvari,ipak ste vi nadprosečno inteligentni,mada neki bi rekli da ste nadprosečno glupi,ali uveren sam da se vaši studenti ne bi složili sa njima
    stvarno vam srdačno preporučujem vašeg cenjenog kolegu vispaka

sve najbolje

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Bio bih pametan da pricam gluposti tipa Karlovac, Ogulin Virovitica i da pozivam Srbiju do Tokija.Takvi ste vi Srbi nikada se necete opametiti.
    Ponavljam jos jednom svaka im cast EUFOR je car!!Pokazao je svu svoju snagu zlocincima i uputio neumoljivu poruku svim saradnicima zlocinaca i samim zlocincima da nece prezati ako treba i da ubiju samo da se zlocinci privedu pravdi.Alal im puske u oruzja koje imaju.Zivio EUFOR!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio mile kuronjic
    Bio bih pametan da pricam gluposti tipa Karlovac, Ogulin Virovitica i da pozivam Srbiju do Tokija.Takvi ste vi Srbi nikada se necete opametiti.
    Ponavljam jos jednom svaka im cast EUFOR je car!!Pokazao je svu svoju snagu zlocincima i uputio neumoljivu poruku svim saradnicima zlocinaca i samim zlocincima da nece prezati ako treba i da ubiju samo da se zlocinci privedu pravdi.Alal im puske u oruzja koje imaju.Zivio EUFOR!
    Srpski pop i njegov sin su takodjer streljani bili nedavno od eufora. Bez oruzja su ih euforske zveri streljali. Tako je i ovo. Ma super je kad vas kolju, zverski muce i siluju u iraku i afganistanu (uskoro iran) takodjer palestini (izuzev svakako pravoslavnih palestinaca). Mnogo si ti glup. Kad mislis da ti je eufor prijatelj. Radujes se masakriranoj Srpkinji i ranjenom Srbinu. To je koga tadic i co podrzavaju. Radikali su upravu sto se tice Karlovca i Virovitice. To su p*katoliceni Srbi. Samo sto radikali grese kad misle da mogu te p*katolicene i p*turcene manijake da povrate medju ljude. Sa vama moze samo sa oruzjem.
    Poslednji put ažurirao/la -Dimitrije- : 06.01.2006. u 14:00

Poznat Elvin (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    145

neki stvarno imaju glavu za četir' noge,ali vi profesore:shock:
    nisam to od vas očekivao

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Tako se to radi streljaj po kratkom postupku!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Sta ste mislili da se vojnici ne mogu braniti.Vojnici su naoruzani organi i prema njima se mora odnositi sa dozom postovanja.

Domaćin serb_pagan (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Sto imam obraza... a vi kao imate obraza da sazaljevate ratnog zlocinca i njegovu familiju?Koliko znam to nije moralno od vas ali znajuci koliko ste zadojeni vasim takozvanim junacima-koljacima tipa Mladic, Karadzic i ostalih majmuna.Ne ja se osjecam vrlo dobro i moralno u odnosu na vas.
    ...djubre ustashko..vratice ti se to,taj tvoj bolestan rezon
    Poslednji put ažurirao/la serb_pagan : 06.01.2006. u 15:08

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Mrsh majmune cetnichki idi pasi travu kako si i navikao od tvoje dedovine!

Primećen član
    Učlanjen
    06.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Mrsh majmune cetnichki idi pasi travu kako si i navikao od tvoje dedovine!
    ja stvarno ne razumem zasto se ovakve stvari dozvoljavaju na forumu
    mislim da coveka treba eliminisati po hitnom postupku

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Ma nemoj!Jedi govna zajedno sa svim prethodnim forumasima.Majmune jedan majmunski!

Poznat Elvin (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    145

profesore vi ste fenomen,ja još uvek nisam čuo za obrnutu eveluciju,možda čak uspete da oborite darvinovu teoriju!

pošto vidim da vam je vokabular nedosstojan jednog akademskog građanina preporučiću vam ovu lokaciju:
    http://www.vokabular.org/

pozdrav

Elita Ambasador (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    11570

Pa netrebate se nista iscudjavati reakciji bolesnih umova.
    Cudna je ovo zemlja kada na sebi drzi takav teret imbecila.
    Logicno bi bilo u normalnih ljudi da se na danasnji dan
    suzdrze provokativnih budalastina.Ali sta se moze to
    je izgleda vrlina samo krscana,sta je i vidljivo da na
    odvratnosti ovog skota niko sa njim nije i nadam se nece ulaziti u debatu.
    Debata za skotove i smradove nije nego neko
    higijensko deratizacijsko sredstvo.Nadam se
    da ce neko od nadleznih iznaci i na danasnji
    dan toliko vremena i odstraniti smrada.

Primećen član
    Učlanjen
    06.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

samo da dodam... ja se nisam obratila pomenutom pseudonimu jer je meni ispod casti da pricam sa takvim ljudima

Domaćin serb_pagan (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

u pravu ste ljudi...mislim da je ovo posao za marshal jomini-ja

Primećen član James 007 (avatar)
    Učlanjen
    08.10.2005.
    Reputaciona moć
    51

Bravo!!Pozlatile im se puske!Dobro su im uradili, tako treba jer srbi su navikli da oni budu neko i nesto da oni rade sve a njima da niko nista ne smije.Tako se to radi to su pravi vojnici.Onome zlocincu zelim da se brzo oporavi i da ga sto prije dopreme i bajbokanu u Hagu, jer smrt je za njega blaga kazna jer ta govna treba da trunu u zatvoru.
    Sto imam obraza... a vi kao imate obraza da sazaljevate ratnog zlocinca i njegovu familiju?Koliko znam to nije moralno od vas ali znajuci koliko ste zadojeni vasim takozvanim junacima-koljacima tipa Mladic, Karadzic i ostalih majmuna.
    Izgleda da vi ne pravite razliku između ubistva i donošenja pravde. Pogotovo je to što je ubijena žena koja je navina u celoj ovoj priči, a da vi to podržavate. Vi se ponašate kao nacista gospodine.

Ne ja se osjecam vrlo dobro i moralno u odnosu na vas.
    Gospodine Kuronjiću, po ovome što ste rekli, mogu slobodno da kažem da vi nemate nikakve postavke, ni sistem što se tiče morala i etike. Tako da, ako želite, mogu da vas naučim tome ovde.

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

For Jomini..

Ovakve vrste uvreda i povreda krse neka pravila, zar ne Urednice (moderatore)???

Gosn Mile je stvarno pretjerao, svojim pisanjem podrzava nasilje i brutalnost, pa ako je rijec o ratnom zlocincu, ciju porodicu licno poznajem, i ako je "ratni zlocinac" trebao da se uhapsi, zar je demokratija da se ubijaju zene i ranjavaju djeca 10 godina nakon Dejtona..

Ja bih ovako djelo hladno nazvao Terorizmom... Dakle, stradaju oni koji ne treba da stradaju a to je cist TERORIZAM, a gosn. Mile je to podrzao sto znaci da se svrstao sa istim pa ga s toga ubuduce mogu smatrati samo teroristom i to najgore vrste..

Na kraju krajeva, ako je doticni Abazovic optuzen ne znaci da je i KRIV za neko djelo..

Kriv je samo onda kada se to i dokaze, sve dok je osumnjicen on ostaje takav dok se djelo ne ili dokaze..

S tim smo jasni..

S toga o gosn Milu je previse receno i mogu slobodno da kazem da je prekrsio osnovna pravila ovog foruma a da ne govorim o pravilima i normama civilizovanog covjeka..

Dakle, Jomini, znas sta ti je ciniti, imam pravo da to zahtjevam jer sam direktno uvrijedjen i kao covjek i kao srbin na kraju krajeva pa makar ovakva uvreda dolazila i od samog srbina..

Sto se tice porodice Abazovic.. Vecinu velike porodice Abazovic poznajem i znam ih kao cestite i postene ljude koji su cijeli zivot posteno i radili i zivjeli i koji su drzali do postenog i cistog obraza i dostajanstva, domacini i ugledni ljudi..

Kao i mnogo njih koji nisu ili treba da budu u hagu je naduvenost bosnjacke strane da se sto vise srba osudi, a da moze da se proglasi svaki srbin za ratnog zlocinca najbolje bi bilo.. Ovo je prica iz iskustva a ne napamet.

A zasto je poginula zena Abazovica i ranjeno njegovo dijete moze se zakljuciti da su vojnici SUFOR-a obicne KUKAVICE pa su potegli oruzje na djecu od 11 godina.. Vjerujem da je mali Abazovic drzao uperenu pusku na njih.. Besmisleno.. Imao sam dosta susreta sa Euforom u saobracajnim pregledima i stalno sam imao raspravu sa njima i njihovim prevodiocem da u mom prisustvu ne mogu da imaju oruzje na GOTOVS jer ja sam prije svega gradjanin ove zemlje a nakon toga nenaoruzan civil a u zemlji kakva je sada BiH ne moze se reci da vlada demokratija kada se u uobicajenom pregledu vozila drze puske ne gotovs.. Nakon rasprava obicno bi se povukli uz blago izvinjenje i opravdanje da je komanda komanda..

Toliko o spremnosti i HRABROSTI EUFORA...

Doka nam budu ranjavali i ubijali djecu mi cemo ih zvati demokratama...

Slične teme

1. Srpska Lista više ne želi da bude srpska
    Autor Stari Crnogorac u forumu Politika
    Odgovora: 131
    Poslednja poruka: 04.12.2008., 14:41
  2. Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 25.10.2008., 18:33
  3. SRPSKA POLITIKA ILI TI SRPSKA POSLA...
    Autor pobesnela_rajcica u forumu Politika
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 28.12.2006., 00:46
  4. Novi Sad;Srpska Atina ili Srpska Tirana?
    Autor bavi u forumu Srbija
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 18.11.2005., 09:01

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •