Ukrucen ujutru

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

=RODMAN=

Zainteresovan član
Poruka
198
Stalno se pitam zasto nam je kad god ustanemo u erekciji ! par puta mi se deasavalo da me to dovede u neprijatnu situaciju !!! npr. letos spavam, bilo mi valjda vruce nocu i otkrijem se i ujutru dodje kewa da me budi lezim u cegama i kad me kewa probudila i ja ustanem i kad vidim sta je videla sramota me je bilo nedelju dana :( ili odem u wc i nemogu lepo da se is.isam ko covek nego sve nesto se propinjem na prste ! neznam jel se to i drugima desava ???
 
=RODMAN=:
Stalno se pitam zasto nam je kad god ustanemo u erekciji ! par puta mi se deasavalo da me to dovede u neprijatnu situaciju !!! npr. letos spavam, bilo mi valjda vruce nocu i otkrijem se i ujutru dodje kewa da me budi lezim u cegama i kad me kewa probudila i ja ustanem i kad vidim sta je videla sramota me je bilo nedelju dana :( ili odem u wc i nemogu lepo da se is.isam ko covek nego sve nesto se propinjem na prste ! neznam jel se to i drugima desava ???
Da dešava se i to predstavlja normalu. Dešava se zbog ne adekvatnog rasporeda krvi pri buđenju, gde se kasnije sve to menja i pravilno raspoređuje. Drugo, neće te to predugo mučiti, vremenom će se promeniti. kada ti je kita ukrućena i hoćeš da piskis, ti lepo se okreni ka kadi i pločicama, a kasnije vrućom vodom speri.
Slatke muke, uživaj.
 
=RODMAN=:
Stalno se pitam zasto nam je kad god ustanemo u erekciji ! par puta mi se deasavalo da me to dovede u neprijatnu situaciju !!! npr. letos spavam, bilo mi valjda vruce nocu i otkrijem se i ujutru dodje kewa da me budi lezim u cegama i kad me kewa probudila i ja ustanem i kad vidim sta je videla sramota me je bilo nedelju dana :( ili odem u wc i nemogu lepo da se is.isam ko covek nego sve nesto se propinjem na prste ! neznam jel se to i drugima desava ???

To ti je prijatelju kad spavash sam...
 
Desava se zbog faze mozga kroz koji prolazi prilikom budjenja. Inace mozes je preskociti... tj. maximalno skratiti time sto ces se naglo probuditi... tj. ustati odma cim skontas da si se probudio... seti se dal ti se dizao u vojsci na "ustaj vojsko 1,2,3"...

Ne moze se pisati kad je penis ukrucen i okrenut na gore... prirodni mehanizam koji zatvara mokracne kanale u krutoj fazi... Ali mozes ga na silu maximalno nategnuti na dole... i tako prislno otvoriti te kanale... Inace to nije preporucivo iz razloga sto mokraca ne treba da ide u testise... niti obrnuto...

A sto ga lepo ne izdrkas s vremena na vreme?
Uglavnom se redovno praznim i brzo ustajem... tako da mi se to desava ali retko... Poznavanje svog tela je mudrost...
 
Petar_Pan:
Desava se zbog faze mozga kroz koji prolazi prilikom budjenja. Inace mozes je preskociti... tj. maximalno skratiti time sto ces se naglo probuditi... tj. ustati odma cim skontas da si se probudio... seti se dal ti se dizao u vojsci na "ustaj vojsko 1,2,3"...

Ne moze se pisati kad je penis ukrucen i okrenut na gore... prirodni mehanizam koji zatvara mokracne kanale u krutoj fazi... Ali mozes ga na silu maximalno nategnuti na dole... i tako prislno otvoriti te kanale... Inace to nije preporucivo iz razloga sto mokraca ne treba da ide u testise... niti obrnuto...

A sto ga lepo ne izdrkas s vremena na vreme?
Uglavnom se redovno praznim i brzo ustajem... tako da mi se to desava ali retko... Poznavanje svog tela je mudrost...


Ne bi se bas slozio. Koliko puta ga covek izdrka pa se opet ujutro dize i to pred samo budjenje. Ja sam imao i u vojsci problema s tim, pa sam prvo slozio krevet a onda isao na soranje.
 
Nemoj da pravis od ovoga dramu ..i ne slusaj ovaj mushki deo foruma.ljubomorni su...Imaj na umu da sto se devojcica tice nema lepseg dozivljaja nego kada ga bunovna ujutro napipa ili ugleda..nema lepseg pocetka dana..zato uzivaj..pazi samo kada ti keva ulazi u sobu..cisto postovanja radi..:-D
 
Meni se to ne desava. Ja kad se probudim sam ga sebi popusim
i pritom se ispisam, tako da nadoknadim izgubljenu tecnost.
Probaj odlicno

a jel se ispisas po faci?
ja se tako umivam

Jel vama dobro?




@kucka Svaka cast
 
To se svakome desava, jer je prirodna stvar. Dize se on nekoliko puta nocu dok spavas, jer organizam hrani svaki svoj deo krvlju. I mi muskarci imamo mesecni ciklus kao i zene, samo se to odrazava kao "polucija", snovi o nekom seksualnom dozivljaju, svrsavanju... (prvi put kada sam uspeo da san privedem kraju imao sam mnogo lep orgazam, ne znam kako, ali polusvesno umem, pokusavam da se koncentrisem u samom snu i opet dozivim. Cesto puta mi to ne uspeva pa se probudim).

Sto se tice tvoje majke, ne brini zbog toga, majke ne gledaju na takve nesvesne pojave sa zeljom, njima je drago sto je njihovo dete sasvim normalno i zdravo. A ako mislis da se ona pali, pa valjda ima tvog caleta pa ce da se pali i da ga pipka (sto rece kucka), ali tvom caletu. Nemoj da se optercujes time.
 
Савршено нормално...поготово ако нема секса неко време. Ја нисам од првог јануара...последња 2 дана се будим са...:)

...најсмешније је што нисам осећао никакву напаљеност...тј не би је...ни за картон вињака...а опет..као камен...:???: ...хммм...да ли је све у глави или има нешто у најобичнијој биологији? :???:

А пази сад ово...дешавало ми се кад она спава код мене да ујутру неко иницира секс...онако буновном ми није баш до тога...једноставно у старту искористим ту јутарњу ерекцију и тачно осећам како ми слаби потенција...да би после неког времена...кад се мало расаним све дошло на своје место. Значи као да је у старту ерекција плод организма чисто, а тек касније праве жеље. Можда би неко компетентнији могао да ми објасни ово.
 
A i neznam ako ste primetili muski deo populacije ako ste probali ujutru da ga izdrkate ( izvinite dame na recniku ) i nece pa nece da svrsis ! i to mi se desavalo jel sve mislim cekaj mozda se nije ni on probudio :) ili tako nesto ! Hmm sigurno i sami znate kad je u erekciji koliko je neprijatno pisati al nekad sam bas morao da pisam jer bi se upiso pa se propinjem na prste pa nece pa ga spustim a ono boli ni sam neznam sta mi je ! jbg. i telo ima mana :(
 
Ljuba82:
Савршено нормално...поготово ако нема секса неко време. Ја нисам од првог јануара...последња 2 дана се будим са...:)

...најсмешније је што нисам осећао никакву напаљеност...тј не би је...ни за картон вињака...а опет..као камен...:???: ...хммм...да ли је све у глави или има нешто у најобичнијој биологији? :???:

А пази сад ово...дешавало ми се кад она спава код мене да ујутру неко иницира секс...онако буновном ми није баш до тога...једноставно у старту искористим ту јутарњу ерекцију и тачно осећам како ми слаби потенција...да би после неког времена...кад се мало расаним све дошло на своје место. Значи као да је у старту ерекција плод организма чисто, а тек касније праве жеље. Можда би неко компетентнији могао да ми објасни ово.
Petar_Pan:
Desava se zbog faze mozga kroz koji prolazi prilikom budjenja.
Gledao sam neku emisiju na TV-u. Ima neke 4 faze kroz koje mozak prolazi. Faza najdubljeg sna je "rem" faza i tu se telo najvise odmara i regenerise. Nisam zapamtio imena ovih drugih faza ali verujem da se moze pronaci negde. U toj jednoj fazi se nesvesno dize (ne uvek, vise ako nisi ispraznio tovar nedavno)... I kad mozak prodje te faze onda nastavlja da radi normalno...
 
=RODMAN=:
A i neznam ako ste primetili muski deo populacije ako ste probali ujutru da ga izdrkate ( izvinite dame na recniku ) i nece pa nece da svrsis ! i to mi se desavalo jel sve mislim cekaj mozda se nije ni on probudio :) ili tako nesto ! Hmm sigurno i sami znate kad je u erekciji koliko je neprijatno pisati al nekad sam bas morao da pisam jer bi se upiso pa se propinjem na prste pa nece pa ga spustim a ono boli ni sam neznam sta mi je ! jbg. i telo ima mana :(
:shock: Ovo nije uobicajeno...
 
=RODMAN=:
A i neznam ako ste primetili muski deo populacije ako ste probali ujutru da ga izdrkate ( izvinite dame na recniku ) i nece pa nece da svrsis ! i to mi se desavalo jel sve mislim cekaj mozda se nije ni on probudio :) ili tako nesto ! Hmm sigurno i sami znate kad je u erekciji koliko je neprijatno pisati al nekad sam bas morao da pisam jer bi se upiso pa se propinjem na prste pa nece pa ga spustim a ono boli ni sam neznam sta mi je ! jbg. i telo ima mana :(

Prijatelju, ne znam da li ti od ovoga pravis problem ili bi samo voleo da znas.

Jutarnja erekcija je samo plod sto organizam hrani ostale delove tela, nista vise. E, kasnije moze sve normalno, kada se covek rasani, odmori...

Erekcija i zelja za seksom kod muskarca je uvek i samo uvek plod zdrave psihe i odmornog, svezeg organizma.

Doduse i kod zena je isto: zdrava psiha i svez i odmoran organizam.
 
=RODMAN=:
Stalno se pitam zasto nam je kad god ustanemo u erekciji ! par puta mi se deasavalo da me to dovede u neprijatnu situaciju !!! npr. letos spavam, bilo mi valjda vruce nocu i otkrijem se i ujutru dodje kewa da me budi lezim u cegama i kad me kewa probudila i ja ustanem i kad vidim sta je videla sramota me je bilo nedelju dana :( ili odem u wc i nemogu lepo da se is.isam ko covek nego sve nesto se propinjem na prste ! neznam jel se to i drugima desava ???

:lol: :lol: :lol:

To je normalno ( mladi covece :lol: ) , isto se i kod mene desava - samo ja normalno pi.skim , ali u KADU !:lol: :lol:
 
znam da me moja devojka uvek pipa dole cim se probudi...ako je u "zeljenoj" fazi, bude to divno jutro!
a i ako je opusten, meni se dize ko od sale, cim se skoncetrisem :)...
cekaj cekaj, pa meni je onda svako jutro divno!!! JUUUPPIII!!! :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top