KOJE KVALITETNO NAPAJANJE?

El Muerte

Primećen član
Poruka
765
Imam u kucistu tragediju CodeGen 350W koje zelim brze-bolje izbaciti iz kompa i staviti nesto bolje.
Razmisljao sam o napajanjima tipa:

OCZ
Zalman
Cooler Master
Enermax
RaidMax

Kazite mi gde mogu da kupim ovako nesto ? Sa kojim prodavnicama ste imali najprijatnije iskustvo?
Trazim nesto u domenu 400W. Chiftech nemojte preporucivati jer sam imao lose iskustvo sa istim.
Jos ako su povolje cene (60e-80e) bilo bi super :)
Hvala ljudi :)
 
Zasto si protiv Chiefteca,kakvo ti je to lose iskustvo?
Moj radi vec dugo bez ikakvih problema a napaja i vise nego sto je deklarisano-420w...cini mi se...
Sve u kucistu mi je overclockovano od Bartona,preko graficke pa do memorije...i radi bez cimanja..
 
OCZ, Zalman i Raidmax kod nas neces naci mada ih ima u Hrvatskoj...
Naravno u pricu ubaci i Antec-a na koga ljudi imaju najmanje primedbi, za Enera kazu da nije ono sto je nekad bio, a od CM-a uzimaj seruju ''real power''...znam nase trziste je totalno s....e.
 
Zasto ljudi kazu to za Enermax? Cuo sam da je Enermax i Antec je jedno te isto s..nje zar ne?
Mislim da kompanija Channel Well Technology proizvodi napajanja sa imenima Antec, Lead Power, Enermax, Xclio i Turbolink........mislim da tu spada i CM ali nisam siguran.....
A pre neki dan sam citao da je Fortron i Zalman isti shit samo sto Zalman ima tishi cooler i to je sve. E sad....Chiftec je mnogo bolji od ostalih kineskih napajanja ali ja sam jednostavno imao problema. Doduse ne znam nikoga drugog ko jeste :) , prema tome ako ne nedjem nista moracu da uzmem Chiftec, ali ja bih zaista nesto KVALITETNO.
Razmisljao sam o Thermal Take-u ali sam kasnije saznao da je ta firma ista koja proizvodi i Chiftec......
A ako bi ikako nasao OCZ.........plakao bih od srece
 
To za Antec i Tagan(da ih proizvodi isti proizvodjac) jo nisam cuo.
Ovo su ti vrhunska napajanja pa ti biraj Antec, Enermax, Tagan i Enlight.
A ova koja si ti nabrojao OCZ, Zalman, Cooler Master, RaidMax, Thermal Take, Chieftec su napajanja srednje klase.
Za Enermax i Enlight (oko 400w) cene su od 60-90 eur. dok su Antec i Tagan malo skuplji.
Srecno
 

Back
Top