pecine

da li imash nesto od opreme ili ides u pecine na foru : "nisam ja toliki baksuz pa da pronadjem neki cudni gas" :)

ja sam isao u jednu pecinu u okolini Cetinja sa drugom i tada sam odlucio, NIKAD VISE BEZ OPREME :shock: :shock:
u jednom trenutku sam skontao da mi je strasno toplo i prijatno (bila je zima) i kranuo sam nazad... drugar je krenuo zamnom, a kad smo izasli iz pecine rekao mi je da je da mu se dolje spavalo i da mu je bilo toplo...

kakva je ta atmosfera dolje i da li je opasna, pojma nemam, ali necu vise ici dok ne nabavim barem neki prosti oximetar

ako imas neke informacije gdje bi se nesto od te oporeme moglo kupiti, bio bih ti veoma zahvalan :p :p :p
 
imam dovoljno opreme ali nemam taj oximetar, a ako hoces vise da saznas otidji na sajt www.asak.org.yu

a ja sam iz Foce i obisao sam pecine u mom kraju, naravno ne sve jer ih ima mnogo.
meni je stvarno nije desilo da naidjem na tako nesto kao sto si ti. ali sam u jednoj jami "nasao" mrtve cetnike iz II sv.rata. ynao sam da su tu pa sam isao
 

Back
Top