Dupli titlovi kod DivX filmova

Nije u pitanju titl 1 i titl 2, već je u pitanju titl nalepljen na film koji ne može da se skloni i titl koji je učitan. Kao što rekoh nalepljeni titl možeš eliminisati dodavanjem trake ispod učitanog titla.
Kod MV2 Playera uđeš u Options, sa leve strane prozora u meniju izabereš Subtitles. Pojaviće ti se opcije za doterivanje titla. U opcijama za Subtitles 1 klikneš na plus ispred ocije Use GDI gde će ti se otvoriti opcije Full Transparent, FullWidth Bar i Text Only Bar. Po defaultu je označena prva opcija. Ti izaberi jednu od druge dve opcije. FullWidth Bar ide od leve do desne ivice ekrane u visini titla, dok opcija TextOnly Bar ide samo u širini i visini titla. Odaberi kako ti više odgovara.
Hvala na pažnji i laku noć. :) :) :)
 
Kladim se da imaš instaliran program VobSub (ima ga i sa K-lite Packom) koji dodaje sam titl. Npr. ako koristiš MV2 player onda kad pustiš film zaustavi sliku i spusti film (minimiziraj) a zatim u TaskBaru pored sata klikni desnim klikom na prvu ikonicu od sata levo! Onda imaš opciju Hide titles i kada to uključiš samo uključi titl preko MV2 playera pa ćeš tada imati samo jedan titl!


Bar je kod mene tako!
 
nidzesi:
Kladim se da imaš instaliran program VobSub (ima ga i sa K-lite Packom) koji dodaje sam titl. Npr. ako koristiš MV2 player onda kad pustiš film zaustavi sliku i spusti film (minimiziraj) a zatim u TaskBaru pored sata klikni desnim klikom na prvu ikonicu od sata levo! Onda imaš opciju Hide titles i kada to uključiš samo uključi titl preko MV2 playera pa ćeš tada imati samo jedan titl!


Bar je kod mene tako!
To je probao sam-Hvala
 

Back
Top