Apple ipod

baubau

Početnik
Poruka
38
Molim vas pomozi te mi!!!!!
Planiram da kupim ipod,pa nisam siguran koji da uzem obican,mini,nano,
Sta preporucuje te!!!!!!!!!!
Reci te mi da li ta stvarcica vredi nesto.
Koje su mane a koje prednosti...
Znam da nema fm,voice recording ali to mi i ne treba./....
Unapred zahvalan...
pozz
 
stvar nije nishta posebno...dosta prostora,slke mozes pice da na navlacish i to je to..da si u us imao bi malo vishe mogucnosti..al tamo nemozes da navlacis pice....jbg..
 
Sada sam zbunjen
Da li da uzem ipod i novi Sony-jev mp3 player
Mada mi se kod ipod-a vise svidja estetika....
Ljudi bwe
!!!!!!!!!!!!
Pomagajte ,tako vam lesnika na grani!!!!!!!!!!
Da li moze da se koristi (ipod ili sony) tokom dzoginga,....
 
Ovi gore?Jeste vi nekad videli ipod...ne na slici nego stvarno,,,bwe ljudi to je jedan hard sa ekranom i dobrim imenom i sluzi za slusanje pesmii vatanje ****.....

A jesi ti video iPod? Imam 3 komada, mini, nano, i video i promenio sam josh nekoliko zadnjih par godina. Imao sam i Sony HD5 i ne znam shta to novo mozhesh da mi kazhesh a da vec ne znam.

Ponovicu josh bezbroj puta - bolji mp3 plejer ne postoji. Period.
 
Zavisi shta hocesh od iPod-a : Mini se vishe ne prodaje i nacicesh ga samo polovnog, a i ne bih ti ga preporuchio, nano je bolji. iPod nano je neverovatno mali, imash ga u verzijama sa 2 i 4 GB i u koloru je (tj. prikazuje i slike). iPod (video) ja dosta veci od oba pomenuta, ali zato ima 30GB diska, veliki ekran i pushta puziku, slichice i video fajlove. Baterija im nije jaka strana, ali ako ga ne cimash preterano izvucice neshto vishe od 10-ak sati slushanja muzike, ili 3-4 sata gledanja video fajlova.

Uz ove imash i iPod Shuffle, bez ekrana, malen je i ekstra lagan, i dolazi u varijantama od 512MB i 1GB.
 
Е никада досањани сан iPod! :( Наравно да га треба узети, а сада који то зависи од твојих потреба, а Лорд ти је већ објаснио.... Иначе је честа појава да се код нас могу купити ппроизводи који се у свету не производе већ Бог зна колико. Када сам куповао звучнике једва сам нашао Altec Lansing vs3151r јер су свуда имали претходни модел за који је а сајту произвођача јасно стајало да је замење новим моделом и да се не може набавити. Ако ништа имамо бар ту ексклузиву :))
 
Koje su cene ipod-a kod nas?
U USA je 300 dolara, sto je oko 230 eura, a kod nas sam video cene oko 32 000 din, tako da je jel ima negde da se uzme za iste pare kao u inistranstvu?
 

Back
Top