Da li ste za bildovanje i da li volite nabildovane.

Courtney:
Pa,kako se uzme. Ja na primer imam dosta velike misice na rukama (a i na nogama,boga mi :shock: ) za devojku,ali nisu nicta preterano...u svakom slucaju bolje to,nego salo! :wink:

hehe. sta fali salu? ... hehe. salim se. ja se jedva ratosiljao mog pivskog burenceta na stomaku ... hehe. meni su samo noge jako razvijene, jer sta sam drugo radio celo detinjstvo nego po ceo dan trcao i trenirao 8)
 
Cao,

ja sam licno protiv bildovanja, bolje pocni da se bavis nekim sportom ili nekim korisnim radom gde bi mogao da ojacas, takodje misici radi izgleda ne znam koliko ti znace, po meni licno nekako je to izraz nemogucnosti da na drugi nacin privuces paznju.

Naravno zavisi na ciju paznju ciljas i zasto bi hteo uopste da bildujes ?

Ne razumem se u to sa medicinske i ne znam da li i koliko utice na rast, ovo sam ti odgovorio cisto kako ja rezonujem sve to.

Pozdrav
 
odgovor na pocetna pitanja - NE! Mislim, ponekad mi je sladje da decko bude onako, malo... nezategnut! Ma da, ja sam potpuno bolesna i to bi trebalo shvatiti :roll: Sta cu, bolest ne bira!

Inace, idem na fitnes triput nedeljno i trudim se da vezbam kad god mogu, ali to je samo zato sto moram da se odrzavam zdravom. Moj tata ima holesterol, i imao je srcani udar, a znate kako su ta sranja nasledna... A ja koliko sam na njega, sigurno bih i to dobila!
 
.MEAN MACHINE.:
Ja bildujem ako se to moze nazvati tako :? Tj idem u teretanu 3 puta nedeljno da bih odrzao neku fizicku spremnost i kondiciju.Veruj mi da se mnogo bolje osecam zbog toga.Inace ne radim sa nekim preteranim tezinama...a kad se svemu tome doda fudbal jednom nedeljno to sve i nije tako lose.A tertana sama po sebi je bolja nego da ne radis nista...
Najjaca kombinacija.Samo trenutno nemam vremena ali dobro :wink:
 
DJ_MaRe:
Vidm da cekas moj odgovor hehe... Evo ljudi ja bildujem i u potpunosti to podrzavam sve dok je zdravo i dok covek lici na "coveka"... Meni teretana sluzi da istrosim negativnu energiju i da budem najjaci coek na svetu :wink: Ja sam se nekad bavio borilackim sportom oko 10godina pa kad je sve to puklo kako sam mogao da sedim kuci,morao sam da trosim energiju negde... Uh necu vise da preterujem u pisanju... Naravno sto kaze kiper treba bildovati i mozak ali malo manje sa knjigama a vise sa zivotnim iskustvima i dogadjajima,situacijama i drugo... Inace nemam nista protiv debelih i normalno gradjenjih ljudi.Toliko od mene mada bih o tome mogao da pisem do sutra 8)
 
bila sam u teretani i videla sam slike nabildovanih momaka, ali onih bas bas nabildovanih.. ako mi tad nisu ispala creva, nece nikad! bljuc, bljuc..
volim ja kad se momcima vide misici na rukama.. mmmmmmm.. ali kad preteraju.. ma bljak!! a devojke, ne volim da im se vide misici na rukuma. treniranje je super, i malo rekreacija i to, ali bildovanje.. :?
 
Bildovanje je sport, tako da mislim da njima bash i nije do izgleda. Setite se samo Shvarcenegera kad je bio mister sveta. Fujjjj... Ne volim nabildovane momke, a kamoli devojke. Potpuno je ok kad dechko ima, ono, lepo, zategnuto, ma sportsko telo. Nije loshe ni kad devojka ima malo mishica, ali samo malo. Moze biti lepo. Zavisi...ukusi su razlichiti. 8)
 

Back
Top