ZAMERITI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

paradizo

Primećen član
Poruka
913
DA LI I VI IMATE NESTO DA ZAMERITE GAZDARICI I BLONDI,
ILI IMATE, A TO NECETE JAVNO DA KAZETE,JER VAS JE STRAH
DA CA VAM SVAKA TEMA BITI BRZO ZATVORENA...Aha----da vas cujem sada?
 
Ne, nemam šta da zamerim gazdarici. Da imam rekla bih, što da me bude strah? Pa neće da mi ukrade monitor ili tastaturu ako se ne složimo? Zaključaće temu - Dobro, kao da je bitno - ebo temu, otvorićeš već drugu :roll:
 
ahahahaha a zasto o njima na muskom kutku? ne smes tamo? :p
ja sam imala svasta da joj zamerim pa sam joj sve to i rekla!a bogami i jos nekome :lol: sto ona zna.pricam o gazdi.
blondi imam da zamerim jedino sto je striktni hetero i nece u lobi :p
i mislim da je gazda najbolji mod!
u svakom slucaju najsexy :mrgreen:
 
hanibaI77:
ahahahaha a zasto o njima na muskom kutku? ne smes tamo? :p
ja sam imala svasta da joj zamerim pa sam joj sve to i rekla!a bogami i jos nekome :lol: sto ona zna.pricam o gazdi.
blondi imam da zamerim jedino sto je striktni hetero i nece u lobi :p
i mislim da je gazda najbolji mod!
u svakom slucaju najsexy :mrgreen:
Pa mislim da ce ovde da me manje "operu", jer ako im uletim tamo na zenski kutak gotov sam. Ovde mogu na neki nacin da prozrem ko je sa vise NIK-ova.
 
Pih... Bem ti muskarce koji nemaju mooda...
Hani, za tebe kiss&lizz... :mrgreen:
Majcheki, zbog zakljucavanja one tvoje teme o najboljem tipu na Zvezdari, otvorise temu o meni, cak i na "Politici"... :lol:
 
paradizo:
DA LI I VI IMATE NESTO DA ZAMERITE GAZDARICI I BLONDI,
ILI IMATE, A TO NECETE JAVNO DA KAZETE,JER VAS JE STRAH
DA CA VAM SVAKA TEMA BITI BRZO ZATVORENA...Aha----da vas cujem sada?

da im zamerim????
hmmmm.....pa sa Bossicom se u mnogo cemu moji i njeni stavovi i poklapaju....znaci...sto bi sebi zamerala..??..ha, haaaaaaa
jedino sto ona treba ovde da bude -objektivnija- zbog posla kojim se bavi...
inace da moze da -raspali- po nekome -bez blama- (kao sto mi mozemo ...a i trebamo..-i ako mi je nekoliko postova brisala do sada ...;-)..)mislim da bi se i tu slozile.....;-)....
tako da...i ono sto dobijate -je u blazoj varijanti.....hehe.....
(sa Bondi....nisam puno pricala....ali mislim da isto nemam sta da zamerim....ok je...)
 
Gazdarica:
Pih... Bem ti muskarce koji nemaju mooda...
Hani, za tebe kiss&lizz... :mrgreen:
Majcheki, zbog zakljucavanja one tvoje teme o najboljem tipu na Zvezdari, otvorise temu o meni, cak i na "Politici"... :lol:

Boze, kako je ova devojka popularna...
sto bi ono rek'o nas narod:
"za dobrim konjem prasina se dize"
 
Gazdarica:
Pih... Bem ti muskarce koji nemaju mooda...
Hani, za tebe kiss&lizz... :mrgreen:
Majcheki, zbog zakljucavanja one tvoje teme o najboljem tipu na Zvezdari, otvorise temu o meni, cak i na "Politici"... :lol:
JJJooooooooooj, Gazdarice dvije stvari su moguce ili imas masu NIK-ova, ili su na ovom forumu svi smeteni(ludi)za tobom. Jel vidis kako sam im se zamerio, jel vidis, ovaj gryphon samo sto me ne lincuje yebote!!!. Sa tobom nema sale. Ja imam Mooda za tebe, ali neznam sta da radim sa ovakvima, kao sto je Gryphon. Mislim da ti se dopala ova tema, sad makar znas kolko si voljena, nema sta, nego da ti se divim.
Od sada sam i ja sa tobom, i bas mi je zao sta jos nemas mesta u dupetu, i za mene. Puno te ljubim, ali znas onako drugarski, i nemoj jos zakljucati ovu temu, mozda se i nadje neko sta drukce misli.
 
Zamerima im to sto nemam njihove kompromitujuce slike na mom hardu, samo to
icon_mrgreen.gif
 
i nem neshta posebno...meni je od tih moderatora rastaman antipatichan...ostali i nisu...mada mozhda i tri tachkice na muziki...al tamo i ne zalazim previshe...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top