ZORAN DJINDJIC

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zoran%20Djindjic%20301.jpg

SLAVA MU!!!!!
 
Слава му, као човеку. А као политичару, надам се да се никад више у овој земљи неће појавити политичар таквог кова, који је нанео непоправљиву штету Србији својим ситнотрговачким гледањем и схватањем политике као такве.
 
Шон:
Слава му, као човеку. А као политичару, надам се да се никад више у овој земљи неће појавити политичар таквог кова, који је нанео непоправљиву штету Србији својим ситнотрговачким гледањем и схватањем политике као такве.

Slazem se u potpunosti, ali stetu Srbiji je naneo i drugim stvarim, a i jos vise bi naneo da je ostao na vlasti...

p.s. Uf, a inace sam bio u vojsci kad je ubijen, bio sam guster sa 7 dana vojske, a ono vandredno stanje, frka u kasarni..nisam znao gde teram, uf, kad se setim... :-)
 
Шон:
Слава му, као човеку. А као политичару, надам се да се никад више у овој земљи неће појавити политичар таквог кова, који је нанео непоправљиву штету Србији својим ситнотрговачким гледањем и схватањем политике као такве.
ko si ti? :shock: :x :x :x
izludecu od klonova :x
 
Шон:
Слава му, као човеку. А као политичару, надам се да се никад више у овој земљи неће појавити политичар таквог кова, који је нанео непоправљиву штету Србији својим ситнотрговачким гледањем и схватањем политике као такве.

Sve si rekao...samo sto te niko nije razumeo..kao takvog
 
Nexus 6:
a da ostavimo coveka na miru, vise...a?

tema je inicirana time , sto je veliki deo gledalaca, ipak i pored orkestriranog, papagajskog ponavljanja najgnusnijih i najblesavijih lazi, prepoznao u Zoranu Djindjicu, nekoga ko je zasluzio zahvalnost za ono ucinjeno, i zal za svim onim sto mu nisu dali zlikovci da ucini za Srbiju......
Bilo bi lepo da , osim povremenih pomena, isti zlikovci stvarno ostave tog coveka na miru...
 
Pa jeste, smo sto to "o pokojniku sve najlepse" vise vazi za obicne ljude, a on je ipak bio premijer Srbije kojoj se ne bi dobro pisalo da je ostao na vlasti. Pa jel to znaci da za sve politicare, vojskovodje, drzavnike i sl koji su bili losi treba da kazemo "o pokojniku sve najlepse", znaci da precutkujemo njihove poteze i stvari koje su radili?.... ne, ne... gresis, ovaj, gresis silno sinko...(u mnozini:))
 
billy_THE_kid:
tema je inicirana time , sto je veliki deo gledalaca, ipak i pored orkestriranog, papagajskog ponavljanja najgnusnijih i najblesavijih lazi, prepoznao u Zoranu Djindjicu, nekoga ko je zasluzio zahvalnost za ono ucinjeno, i zal za svim onim sto mu nisu dali zlikovci da ucini za Srbiju......
Bilo bi lepo da , osim povremenih pomena, isti zlikovci stvarno ostave tog coveka na miru...

ma znam ja to...i znas ti to...i znaju svi koji ga postuju...tako da nema potrebe za nabijanjem na nos onima koji to ne shvataju...samo im dajes priliku da po njemu pljunu, a ja stvarno ne mogu vise da se natezem sa njima oko toga da nijedan istomisljenik ne moze da mu prismrdi, a kamoli neistomisljenik...
 
urospo:
Pa jeste, smo sto to "o pokojniku sve najlepse" vise vazi za obicne ljude, a on je ipak bio premijer Srbije kojoj se ne bi dobro pisalo da je ostao na vlasti. Pa jel to znaci da za sve politicare, vojskovodje, drzavnike i sl koji su bili losi treba da kazemo "o pokojniku sve najlepse", znaci da precutkujemo njihove poteze i stvari koje su radili?.... ne, ne... gresis, ovaj, gresis silno sinko...(u mnozini)
Shvatam, gospodine. Ali, ipak, taj čovek je ubijen pre dve godine i imao je porodicu. To jest, porodica je njega izgubila. Valjda možemo da to učinimo udovici i deci.
 
urospo:
Pa jeste, smo sto to "o pokojniku sve najlepse" vise vazi za obicne ljude, a on je ipak bio premijer Srbije kojoj se ne bi dobro pisalo da je ostao na vlasti. Pa jel to znaci da za sve politicare, vojskovodje, drzavnike i sl koji su bili losi treba da kazemo "o pokojniku sve najlepse", znaci da precutkujemo njihove poteze i stvari koje su radili?.... ne, ne... gresis, ovaj, gresis silno sinko...(u mnozini:))
Ma znam sta ti hoces da kazes,al ne bih da zadevam polemiku sa ovim "isparnim"mozgovima sto ga brane i velicaju.Vreme ce da pokaze kolki je to izdajnik bio.A siguran sam da je i veci nego sto mi mislimo.
 
urospo:
Pa jeste, smo sto to "o pokojniku sve najlepse" vise vazi za obicne ljude, a on je ipak bio premijer Srbije kojoj se ne bi dobro pisalo da je ostao na vlasti. Pa jel to znaci da za sve politicare, vojskovodje, drzavnike i sl koji su bili losi treba da kazemo "o pokojniku sve najlepse", znaci da precutkujemo njihove poteze i stvari koje su radili?.... ne, ne... gresis, ovaj, gresis silno sinko...(u mnozini:))

Evo...iako mi je muka od ovakve prepiske, dajem ti priliku, da kazes KONKRETNO, i SVOJIM RECIMA...a ne manifestom SRS ili SPS...
Sta je to Zoran Djindjic tako lose uradio za Srbiju ???

Samo, upozoravam te...ako pocnes sa onim pricama:" pozivao na bombardovanje Srbije..."
smatracu dgovor za neozbiljan, naravno, ako nije potkrepljen dokazima....
 
billy_THE_kid:
Evo...iako mi je muka od ovakve prepiske, dajem ti priliku, da kazes KONKRETNO, i SVOJIM RECIMA...a ne manifestom SRS ili SPS...
Sta je to Zoran Djindjic tako lose uradio za Srbiju ???

Samo, upozoravam te...ako pocnes sa onim pricama:" pozivao na bombardovanje Srbije..."
smatracu dgovor za neozbiljan, naravno, ako nije potkrepljen dokazima....
A sta je dobro uradio?Gledaj malo statistiku i sta drugao da ti kazem
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top