Posle sexa ON te otkacio

  • Začetnik teme Prevarant
  • Datum pokretanja
Posto u svaku pricu ulazim sa poprilicnom dozom rezerve i uvek ali uvek ostavljam i tu mogucnost da se mozda nece javiti, a mozda ni ja ne zelim njemu da se javim. Ne bih se bas preterano iznenadila, jer bi mi bilo jasno da je hteo avanturu, dobio je avanturu. Ako je bilo lepo super, ako nije zaboraviti sto pre!! :wink:
 
nemojte ponovo sa tim crno-belim svetom i žalopojkama... iz različitih uglova slična priča... uvek ono što tek dodirneš još uvek mami...uostalom svi znate onu kletvu (možda čudan primer) dabogda imao pa nemao.. dobro, koja se uglavnom koristi u druge svrhe i odnosi na neke druge stvari... ali reči, reči... to je sve normalno i svi smo iskusili bar jednom da sex ostane samo taj jedan sex...
 
Gazdarica:
Rekla bih da ovdje nije stvar u jednom sexu, vec u ocekivanjima s kojima ulazis u krevet s nekim...
Da... ume da zaboli.. vec si spomenula sujetu.. tu još dodaš racio.. sve lepo sloziš i reci nije baš sjajno patiti ni za čim.. a koliko je dečaka upravo to osetilo od tebe? Od mene i jesu, što ne znači da sam bezosećajna.. jednostavno se kocke ne slože, okreneš se i odeš.. mada je gadna sva ta super postavka o kojoj je pričao.. zašto li je ostavio?
 
ian:
Gazdarica:
Rekla bih da ovdje nije stvar u jednom sexu, vec u ocekivanjima s kojima ulazis u krevet s nekim...
Da... ume da zaboli.. vec si spomenula sujetu.. tu još dodaš racio.. sve lepo sloziš i reci nije baš sjajno patiti ni za čim.. a koliko je dečaka upravo to osetilo od tebe? Od mene i jesu, što ne znači da sam bezosećajna.. jednostavno se kocke ne slože, okreneš se i odeš.. mada je gadna sva ta super postavka o kojoj je pričao.. zašto li je ostavio?
Jeste, bilo je naravno onih od kojih sam tako brzo otisla, ali nikog od njih nisam folirala, ni prije, ni poslije kreveta...
Po tome se definitivno razlikujem od foliranta, zamisljenog u ovom topicu...
I, kao sto rece djevojka, u postu iznad ovog, takvog foliranta bih sigurno provalila...:mrgreen:
 
Prevarant:
ON je bio divan. Duhovit, sarmantan, zasmejavao te je, bio je pazljiv pomislila si da je to ono pravo. Legla si sa njim i... posle toga, jednostavno je prestao da se javlja. Sta osecas?

ma nemoguce, divan, bajan i sjajan i sutne me posle sexa, to ne ide. Postoje muskarci, pa ja ih nazivam presretaci, znas ono slatki, sarmantni, vrlo ljubazni ali u ocima im se vidi sta zele i to se posle nekog kratkog poznanstva i vrlo jasno pokaze. Moze da bude jedna lepa noc, mozda dve , a mozda devojci uopste i nebude tako lepo kao sto se ocekuje, u svakom slucaju oni posle idu dalje, i takvi su. E sada kako ko, ko zeli samo to, pa eto probas pa sta bude, ali nista ne ocekujes posle toga.
Dok sam bila mladja jednom je uspelo da me tako ruzno skenja, ali sta ces, mlada neiskusna i zaljubljena na prvi pogled i osecaj je bio grozan, moja sujeta je morala na dugorocni oporavak. A danas poucena iskustvom, pa ne dozvoljavam sebi luksuz da se ikada vise tako osecam.
 
Prevarant:
ON je bio divan. Duhovit, sarmantan, zasmejavao te je, bio je pazljiv pomislila si da je to ono pravo. Legla si sa njim i... posle toga, jednostavno je prestao da se javlja. Sta osecas?


Znam drugaciju pricu:
Bila sam duhovita, sarmantna, neodoljiva...On je pomislio, eto najzad prave devojke...Otisli smo u krevet...i posle toga, jednostavno sam prestala da se javljam...
Kako ti se dopada scenario, Don Juan?
 

Back
Top