POSLE DUGE VEZE OSTAO SAM SAM STA SAD?TUZAN SAM

zloboleon79:
DA LI JE NORMALNO DA SE OVAKO BEDNO OSECAM?

naravno da je normalno, i ljudski. to je jedini nacin da prebolis. naravno, mozes da se udavis u alkoholu, bacis se na 'one-night stands', meditiras u mraku, itd...ali ces se osecati tuzno i prazno jos neko vreme. znam kako se osecas, i znam da uzasno boli. svako posle raskida to mora da prodje. znas kako se kaze: 'ko nikada zbog ljubavi nije patio, taj nikada nije ni voleo'.
najbitnije je da pronadjes nesto cime ces ispuniti svoje vreme, i sto manje misliti na nju. svakim danom ona ce sve vise bledeti u tvojim mislima, i u tvom secanju. jednog dana uopste se neces secati njenog glasa, i neces ni znati zasto si je nekada toliko voleo. a tada ces biti spreman za novu ljubav, mozda onu pravu?
samo hrabro, i ne ocajavaj. svi smo mi to prosli, i jos smo zivi, cak i jaci nego pre. shvati to kao zivotnu lekciju, i iz nje izvuci pouke za buduce veze.
pozdrav :)
 
slatkica pametnica:
naravno da je normalno, i ljudski. to je jedini nacin da prebolis. naravno, mozes da se udavis u alkoholu, bacis se na 'one-night stands', meditiras u mraku, itd...ali ces se osecati tuzno i prazno jos neko vreme. znam kako se osecas, i znam da uzasno boli. svako posle raskida to mora da prodje. znas kako se kaze: 'ko nikada zbog ljubavi nije patio, taj nikada nije ni voleo'.
najbitnije je da pronadjes nesto cime ces ispuniti svoje vreme, i sto manje misliti na nju. svakim danom ona ce sve vise bledeti u tvojim mislima, i u tvom secanju. jednog dana uopste se neces secati njenog glasa, i neces ni znati zasto si je nekada toliko voleo. a tada ces biti spreman za novu ljubav, mozda onu pravu?
samo hrabro, i ne ocajavaj. svi smo mi to prosli, i jos smo zivi, cak i jaci nego pre. shvati to kao zivotnu lekciju, i iz nje izvuci pouke za buduce veze.
pozdrav :)
Bas si pametnica...ali ozbiljno, bas si lepo objasnila ovo gore...

E samo mi kazi, odprilike koliko treba da prodje vremena da nekoga prebolimo, znam da to zavisi od osobe do osobe ali onako od prilike....?
 
slatkica pametnica:
naravno da je normalno, i ljudski. to je jedini nacin da prebolis. naravno, mozes da se udavis u alkoholu, bacis se na 'one-night stands', meditiras u mraku, itd...ali ces se osecati tuzno i prazno jos neko vreme. znam kako se osecas, i znam da uzasno boli. svako posle raskida to mora da prodje. znas kako se kaze: 'ko nikada zbog ljubavi nije patio, taj nikada nije ni voleo'.
najbitnije je da pronadjes nesto cime ces ispuniti svoje vreme, i sto manje misliti na nju. svakim danom ona ce sve vise bledeti u tvojim mislima, i u tvom secanju. jednog dana uopste se neces secati njenog glasa, i neces ni znati zasto si je nekada toliko voleo. a tada ces biti spreman za novu ljubav, mozda onu pravu?
samo hrabro, i ne ocajavaj. svi smo mi to prosli, i jos smo zivi, cak i jaci nego pre. shvati to kao zivotnu lekciju, i iz nje izvuci pouke za buduce veze.
pozdrav :)
HVALA SRECO TO STVARNO LEPO ZVUCI
 
bojan86:
Bas si pametnica...ali ozbiljno, bas si lepo objasnila ovo gore...

E samo mi kazi, odprilike koliko treba da prodje vremena da nekoga prebolimo, znam da to zavisi od osobe do osobe ali onako od prilike....?

sta, i ti imas nekoga da prebolis? :cry:
boki, hvala za lepe reci, a sto se tice tvog pitanja, kao sto rekoh, to je
vrlo individualno. sve zavisi koliko si bio zavisan od te osobe, koliko si emotivan, koliko si spreman da se odreknes te ljubavi...
ali, mislim da je u proseku potrebno od nekoliko meseci do godinu dana...
pozdrav
 
slatkica pametnica:
sta, i ti imas nekoga da prebolis? :cry:
boki, hvala za lepe reci, a sto se tice tvog pitanja, kao sto rekoh, to je
vrlo individualno. sve zavisi koliko si bio zavisan od te osobe, koliko si emotivan, koliko si spreman da se odreknes te ljubavi...
ali, mislim da je u proseku potrebno od nekoliko meseci do godinu dana...
pozdrav


Ma ja sam koliko toliko srecno zaljubljen, nego cisto da vidim sta me ceka....
 
zloboleon79:
ISKRENO...TRUDIM SE DA JA NE PUKNEM,U PITANJU SU PET GODINA I DVE NEDELJE RAZDVOJENOSTI A PUKLI SMO ZBOG TVOJE TEME,NIJE BILO STRASTI I OPTUZEN SAM ZA NESTO STO NISAM URADIO,NISAM JE PREVARIO

Kada je moja dugogodisnja veza pukla nije pukla ni zbog cije teme vec zbog nas dvoje.Tako i tvoja.Pukla je prvenstveno zato sto je nestalo poverenja...ako je istina sve sto si napisao ;-)
 
kučka:
Kada je moja dugogodisnja veza pukla nije pukla ni zbog cije teme vec zbog nas dvoje.Tako i tvoja.Pukla je prvenstveno zato sto je nestalo poverenja...ako je istina sve sto si napisao ;-)
VISE VERUJEM DA SE RADI O TOME DA JA NISAM .EBAVAO KAD JE TREBALO A SAD IL .EBAVA NEKO DRUGI ILI JE STVARNO POVERENJE NESTALO,KAD TI KAZEM SEX JE U PITANJU CIM NJEGA NEMA SUMNJA RASTE I DESI SE KRAJ PRVOM PRILIKOM
 
zloboleon79:
DA LI JE NORMALNO DA SE OVAKO BEDNO OSECAM?


covek tu stvarno moze da bas padne u bedak, ali kod muskaraca to ne traje dugo.da st vise budes u drustvu,mozda ce se ona i vratiti. ako je definitivno, onda izlazi sto vise po klubovima i upoznaji mnogo devojaka,ne moraj to bas biti neke koje ti se svidjaju,ali u zenskom drustvu ces se osecati bolje.
 

Back
Top