Harry Potter Fan Club

  • Začetnik teme Harijeva sestra
  • Datum pokretanja
H

Harijeva sestra

Gost
Svi koji volite Harry Pottera prijavite se ovde,mozete slati svoje komentare o njemu i filmu,najnovije traceve o HP...........Mi cemo vam sa zadovoljstvom odgovarati na pitanja! :P :D
 
e ovako damb ne umire vec sirijus u borbi sa smrtozderom.inace hermiona i ron postaju asistenti,voldemor pokusava da zaposedne harija a u skolu dolazi inkvizitor koji pokusava da izbaci nastavnike koji ne odgovaraju ministarstvu...pitajte sta vas interesuje.i jos nesto vazno hari se ljubi sa co.
 
neven:
e ovako damb ne umire vec sirijus u borbi sa smrtozderom.inace hermiona i ron postaju asistenti,voldemor pokusava da zaposedne harija a u skolu dolazi inkvizitor koji pokusava da izbaci nastavnike koji ne odgovaraju ministarstvu...pitajte sta vas interesuje.i jos nesto vazno hari se ljubi sa co.
Ako si hteo namerno da nam otkrijes sta se desava vec te je pretekla moja sestra.Kako cita knjigu samo mi podnosi izvestaj za svako poglavlje,iako ja zelim sama da procitam!!
 
Pa ovako Dambldor ne umire,to svi vec znamo,a sto se tice neven nebi da te vredjam ali ja sam napravila ovaj sajt tako da bih bila pozeljna da me pustis da ja njime rukovodim i olim te nema vredjanja. :wink:
 
Dambldor ne umire to smo vec utvrdili.Hvala za obavestenje Bliznakinjo.Nadam se da ce mi se svideti peti deo.A sto se tice nevena molim te da mene pustis da rukovodim ovim sajtom,ipak ja sam ga stvorila(ako nekoga nesto interesuje treba da pita mene,uostalom netrebas da otkrivas temu knjige jer neki to ne zele).I molim te bez vredjanja. :wink:
 

Back
Top