Devojke , da li volite da preuzmete incijativu ?

Stari Lisac:
Voleo bih da znam koliko vas je spremno ako vam dodje do seksa da napadnu svoje muskarcine :) i kako se oni osecaju tako iznenadjeni :)

Da, ja sam za, to mi je skroz super. U sustini, mislim da devojka na kraju uvek i odlucuju hoce li tu biti sexa ili nece. Muskarac je uglavnom onaj koji trazi, ali nebrojeno puta nisu ni svesni da je devojka inicirala i taj njihov korak!!! Ako je ona naumila da ga strpa u krevet tu noc, uradice indirektno sve kako bi i on dosao na tu ideju i eventualno preuzeo pvrvi korak, ako vec ona nije u tom fazonu! Uh, kako mi se svidja ta igra!
 
Da, ja sam za, to mi je skroz super. U sustini, mislim da devojka na kraju uvek i odlucuju hoce li tu biti sexa ili nece. Muskarac je uglavnom onaj koji trazi, ali nebrojeno puta nisu ni svesni da je devojka inicirala i taj njihov korak!!! Ako je ona naumila da ga strpa u krevet tu noc, uradice indirektno sve kako bi i on dosao na tu ideju i eventualno preuzeo pvrvi korak, ako vec ona nije u tom fazonu! Uh, kako mi se svidja ta igra![/quote]
 
vila_raviojla:
Stari Lisac:
vila_raviojla:
oh pa vazi, sta bi voleo da cujes? :))

heheh pa spominjala si neku prichu izgleda nisam shvatio :) dobro nemoramo da pricamo ....cutis i radis :))
pozdrav svima

Ma mozemo da pricamo , samo ti kreni :))
Pa i to sto kazes :) malo price moze samo da prija , sta malo ? ma ima da pricaaaamo samo tako :) eh...ta prica je ponekad mnogo dobra stvar :) ako se raspricas pa kazes e j ade ovo ade ono ...uuuu mnogo budem ljut pa radim ko japanac :)
 
Stari Lisac:
Voleo bih da znam koliko vas je spremno ako vam dodje do seksa da napadnu svoje muskarcine :) i kako se oni osecaju tako iznenadjeni :)
Napadam svoga dragog, vrlo rado. On to obozava. Najvise volim da ga "napadnem", kada se slucajno probudim nocu, probudim ga(ali poljubcima), a on par sekundi ne moze da shvati sta mu se dogadja.
Ali napadam ga ja i kada smo na ulici, u kaficu, ispod stola, ali onako suptilno, da niko ne vidi, a on tada padne u nesvest.
Napadaj te devojke, oni to obozavaju.
 
Koko:
Stari Lisac:
Voleo bih da znam koliko vas je spremno ako vam dodje do seksa da napadnu svoje muskarcine :) i kako se oni osecaju tako iznenadjeni :)
Napadam svoga dragog, vrlo rado. On to obozava. Najvise volim da ga "napadnem", kada se slucajno probudim nocu, probudim ga(ali poljubcima), a on par sekundi ne moze da shvati sta mu se dogadja.
Ali napadam ga ja i kada smo na ulici, u kaficu, ispod stola, ali onako suptilno, da niko ne vidi, a on tada padne u nesvest.
Napadaj te devojke, oni to obozavaju.

Sve sto mogu da kazem je : zivela Koko
 
Koko:
Stari Lisac:
Voleo bih da znam koliko vas je spremno ako vam dodje do seksa da napadnu svoje muskarcine :) i kako se oni osecaju tako iznenadjeni :)
Napadam svoga dragog, vrlo rado. On to obozava. Najvise volim da ga "napadnem", kada se slucajno probudim nocu, probudim ga(ali poljubcima), a on par sekundi ne moze da shvati sta mu se dogadja.
Ali napadam ga ja i kada smo na ulici, u kaficu, ispod stola, ali onako suptilno, da niko ne vidi, a on tada padne u nesvest.
Napadaj te devojke, oni to obozavaju.
Pogodila si u centar !
Meni se čini da to i Stari lisac voli !
 
beba:
Koko:
Stari Lisac:
Voleo bih da znam koliko vas je spremno ako vam dodje do seksa da napadnu svoje muskarcine :) i kako se oni osecaju tako iznenadjeni :)
Napadam svoga dragog, vrlo rado. On to obozava. Najvise volim da ga "napadnem", kada se slucajno probudim nocu, probudim ga(ali poljubcima), a on par sekundi ne moze da shvati sta mu se dogadja.
Ali napadam ga ja i kada smo na ulici, u kaficu, ispod stola, ali onako suptilno, da niko ne vidi, a on tada padne u nesvest.
Napadaj te devojke, oni to obozavaju.
Pogodila si u centar !
Meni se čini da to i Stari lisac voli !

he he pa moras da priznas da koko ima stila.

pozdrav svima
 
[Ali napadam ga ja i kada smo na ulici, u kaficu, ispod stola, ali onako suptilno, da niko ne vidi, a on tada padne u nesvest.
Napadaj te devojke, oni to obozavaju.[/quote]

Svaka cast Koko, ti muskarce poznajes u dusu.
I muskarcima je potrebno da se osjecaju pozeljnim, da dobiju potvrdu da uzbudjuju svoje partnerke.
Djevojke poslusajte njen savjet.
 

Back
Top