NE PRIVLACIS ME VISE

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.450
Ne privlaci Vas vise sexualno.Nema vise one strasti ali voljenu osobu beskrajno cenite kao coveka kao i sve ono sto sa njom delite.Ne zelite je izgubiti niti ostaviti. Shta u tom slucaju? Upustiti se sami u avanturu sto bi znacilo –prevariti je ali ostati sa njom ili predloziti ... ...swing ...naprimer.Ili se u krajnjem slucaju rastati samo radi sexa. Sta uraditi...????



 
Pa sto ne probas nesto novo? Ne mora samo prevara ili swing da unesu promjene u sexualni zivot! Probajte neke nove poze, radite neke nove stvari! Otidjite skupa u neki sex shop i kupite neke interesantne igracke! Pusti partneru neka preuzme inicijativu ili to uradi ti! Sex je vjecna igra i otkrivanje...Ako ni to ne pomaze onda zaista neznam, izvazi sta ti je vaznije!

PS. Jeste li vec pricali o tome? Komunikacija je najvaznija!
 
mAximA:
Pa sto ne probas nesto novo? Ne mora samo prevara ili swing da unesu promjene u sexualni zivot! Probajte neke nove poze, radite neke nove stvari! Otidjite skupa u neki sex shop i kupite neke interesantne igracke! Pusti partneru neka preuzme inicijativu ili to uradi ti! Sex je vjecna igra i otkrivanje...Ako ni to ne pomaze onda zaista neznam, izvazi sta ti je vaznije!

PS. Jeste li vec pricali o tome? Komunikacija je najvaznija!


slazem se....i komunikacija u vezi je mnogo bitna!!!
 
MAXIMA JE U PRAVU SEX JE JAKO BITNA STAVKA U SVAKOJ VEZI<KO NE VERUJE NEK PROBA DA NE SPAVA SA PARTNEROM MESEC DANA I NEK VIDI STA CE SE DESITI >POZE SU STVAR KOJA BITNO MOZE DA POBOLJSA STVARI I DA RAZBIJE MONOTONIJU U SAMOM CINU KOJI ZIVOT ZNACI PREVARA JE ZADNJA STVAR KOJU TREBA PROBATI<JA PRVI NEBI MOGAO DA ZIVIM SA TIM DA NEKO DIRA NESTO STO JA VOLIM,ZELIM ILI TAKO NESTO>PREVARA RAZBIJA VEZU I SAMO TAKO MOZE I DA SE PRODJE
 
pa varaj zato su izmislili prevaru a s njim odradish onako da te neostavi
ne znam trebalo bi da ga izmanipulisesh tako da se ponasha onako sto bi te napalilo
tipa da ga razbesnish mozda te to pali i onda ces ga drugacije gledati
mozhda ne razumesh me ali to je to
?
ili radi neshto drugo
moje teorije
 
Ma swing je pravo resenje... :roll: O kakva razmisljanja...
Pa ni meni se ne hebe sa nekom cim smo se izhebali par puta... pa onda malo prespavam pa mi se opet hebe sa njom....
Tako i ti malo prespavaj... doce ti zelja sama... posto je oocigledno imas...
I nije vama problem samo sex...
 
Petar_Pan:
Ma swing je pravo resenje... :roll: O kakva razmisljanja...
Pa ni meni se ne hebe sa nekom cim smo se izhebali par puta... pa onda malo prespavam pa mi se opet hebe sa njom....
Tako i ti malo prespavaj... doce ti zelja sama... posto je oocigledno imas...
I nije vama problem samo sex...

Bas me interesuje sta je po tebi jos tu problem. Pazi..Baja je ok, sasvim, sjajan tip ,redak primerak, ne bi ga ostavila ali ..sta.. sta je po tebi tu problem??
 
kučka:
Bas me interesuje sta je po tebi jos tu problem. Pazi..Baja je ok, sasvim, sjajan tip ,redak primerak, ne bi ga ostavila ali ..sta.. sta je po tebi tu problem??
Ocigledno komunikacija... a i nedostatak postovanja...sa tvoje strane... i nedostatak poverenja sa njegove... mozda i jos nesto... sasvim verovatno i razlicito glediste na sta je to veza uopste...
 
Prevara je ok u tom slucaju...da doticni ne sazna.....
A ako ste oboje otvoreni , ni SWING nije losa ideja, iako zahteva mnogo jacu i cvrscu mentalnu vezu, nego veze bez SWINGA....sve moze lako da se otrgne kontroli, ako mislite da mozete da podnesete sliku partnera u tudjem zagrljaju, a onda, odjednom shvatite da niste bas za to...tu je kraj
 
kučka:
Bas me interesuje sta je po tebi jos tu problem. Pazi..Baja je ok, sasvim, sjajan tip ,redak primerak, ne bi ga ostavila ali ..sta.. sta je po tebi tu problem??
JA ZNAM NE MOZE DA TE ZADOVOLJI BAJA CE DA PUKNE USKORO AKO NE UCINIS TI NESTO,ZNAS DA TI PRICAM IZ ISKUSTVA....A MOZES DA PROMENIS TO,AKO STVARNO MISLIS DA VREDI POTRUDI SE NE VARAJ GA
 
kučka:
Ne privlaci Vas vise sexualno.Nema vise one strasti ali voljenu osobu beskrajno cenite kao coveka kao i sve ono sto sa njom delite.Ne zelite je izgubiti niti ostaviti. Shta u tom slucaju? Upustiti se sami u avanturu sto bi znacilo –prevariti je ali ostati sa njom ili predloziti ... ...swing ...naprimer.Ili se u krajnjem slucaju rastati samo radi sexa. Sta uraditi...????




swing, ili prevara pa dokle izdrzi
 

Back
Top