Axel Rudi Pell

vangelistexas

Zainteresovan član
Poruka
353
Vidim nema mnogo napisano o ovom vrsnom gitaristi na forumu Muzika, pa me interesuje sta mislite o njegovoj muzici, ipak je ovo osoba koja je dovela, po meni, bolje vokaliste od Yngwie Malmsteena iako je ovaj njegov Nemacki Counterpart. Dakle sta mislite o njegovoj muzici, sta posedujete i kako vam se cini?
 
cek,bre tek sad sam je vido...:)
Iskreno,nisam znao da je gitarista,mada sam sumnjao...mislio sam da on peva blindmana i broken heart...i htedoh da otvorim ovu temu...:)
anyways,ODLICAN JE!!!
 
Eto, bolje sto sam te ispravio da ne bi ispao budala pred onima koji znaju njegovu muziku :P Uglavnom njegovi pevaci su svi bili dobri, jedini koji mi skripi i odstupa od ostalih je Rob Rock koji je pevao 1991 na albumu Nasty Reputation (Medjutim dobro je otpevao blindmana...). Posle njega je dosao Jeff Scott Soto (dobro poznati pevac, nebitno je nabrajati bendove gde je pevao, ko zna zna) i Johnny Gioeli (izvrsni pevac, koji je uzivo i malo...truo, ali je bivsi pevac hair metal benda Hardline).

Uff kako volim njegovu muziku :P
 
danas sam tek nabavio best of iz 2000te god....
i ne zna se koja je bolja pesma broken heart, your love, forever young, falling tears...
ma brutalno dobro...jako mi se svidja 'vaka muzika :D
 
sergi000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000,ubicu teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 

Back
Top