Miris tela

Banshee:

Kad smo već kod Šargarepa... Jel zna neko zašto sam ja pre mesec dana platio pola litre Efesa 170 din? :shock: To oni odlučili da me malo zayebaju ili su ozbiljno digli cene? Znam samo da posle toga nisam kročio tamo... A već 3-4 godine sam im bio redovan... Mada opet ništa nije nemoguće... Promenili su gotovo sve konobare/šankere u tom periodu... Nije me znala cica, pa mi naplati više (bio sam skockan u odelcetu, pa je možda msilila da imam love). :roll:
 
iluzionista:
Kad smo već kod Šargarepa... Jel zna neko zašto sam ja pre mesec dana platio pola litre Efesa 170 din? :shock: To oni odlučili da me malo zayebaju ili su ozbiljno digli cene? Znam samo da posle toga nisam kročio tamo... A već 3-4 godine sam im bio redovan... Mada opet ništa nije nemoguće... Promenili su gotovo sve konobare/šankere u tom periodu... Nije me znala cica, pa mi naplati više (bio sam skockan u odelcetu, pa je možda msilila da imam love). :roll:
zato ih ja uvek ali UVEK smaram da mi daju kartu ****. :D
da uporedim cene sa mojim budzetom,da li se slaze sa stopom inflacije :lol: pa ako nesto nije uredu ja palim :D :D :mrgreen:
a nema bas previse mesta gde moze da se pije guinness u gradu tako da i ne mogu bas nesto da se bunim :roll:
 
Banshee:
zato ih ja uvek ali UVEK smaram da mi daju kartu pića. :D
da uporedim cene sa mojim budzetom,da li se slaze sa stopom inflacije :lol: pa ako nesto nije uredu ja palim :D :D :mrgreen:
a nema bas previse mesta gde moze da se pije guinness u gradu tako da i ne mogu bas nesto da se bunim :roll:

Dobro, bwe... Guiness i vredi platiti... Ali Efes... :roll: Pančevo, bwe. :D Osim toga, ja gledao u menovnik, ali nije bilo cena. :lol:
 
kako vas zeznu? ja sam znao neke kelnerice tamo (nisam bio dugo tamo, pazi, pazi, dobro me podsetiste), a kad znas njih, nece bas da te zeznu. ili se ja to samo zavaravam?
 
jinxy:
kako vas zeznu? ja sam znao neke kelnerice tamo (nisam bio dugo tamo, pazi, pazi, dobro me podsetiste), a kad znas njih, nece bas da te zeznu. ili se ja to samo zavaravam?

Zavaravaš se... Već rekoh... Nove kelnerice... Ima nešto starih... Ali meni nije pomoglo čak ni to što je sestrina drugarica to veče radila za šankom... :( I pored toga su me odrali. :roll:
 
ne mirisem na krofne i venilice to je sigurno :lol:
mirisem na neki gucci uglavnom.to ponekad menjam,ali trenutno je uglavnom taj.
leti koristim mleko za telo sa mirisom mentola,zimi sa mirisom bedema...to dok mi se ne smuci.ali su blagi jer ne volim jake mirise.koristim i niveu soft,to moze uvek.
gel za tusiranje menjam da mi ne dosadi.dezodorans korstim muski addidas,zensku niveu,i to kako sam raspolozena.
sampon herbal essences.masku za kosu nivea trenutno,ali i to menjam.
el sam sve rekla? valjda jesam.
da ne bude da sam skrenula sa teme :mrgreen:
 
Da ne preterujemo...

Malo ozbiljnosti. ;) Blagi mirisi su ipak najbolji, neko je ovde spomenuo sladunjave mirise... ni meni se to ne dopada. Ono sto je meni najbitnije je miris kose, ne volim kada se oseca na neki dim ili nesto drugo, jer je to jedan od vaznijih detalja. :) Pored toga, blag miris nekog parfema, dezodoransa, kmleka, kupke, gela za tusiranje... to je ono sto najvise volim.
Kokosovo mleko... na volim kokos nikako, taj miris mi je nekako iritirajuci. I nista slicno tome. Nesto sveze, blago.... to je ipak najbolje. ;)
 
andja_stay_cool:
ovo je relativno pitanje za muskarce al nije problem ako odgovore devojke..dakle..interesuje me da li ima postoji neki miris mleka za telo koji ne volite na svojoj devojci..decko moje drugarice ne podnosi miris Nivea-e...bla..a znam decka kome se povraca kad oseti miris mleka sa mirisom badema... ;(...

.sooo?

Pa sad ti vestacki mirisi su uglavnom prijatni, ali desi se da mi neki zasmeta.
Ipak prirodan miris je mnogo vazniji i on mi verovatno nikad nece zasmetati.
 
Kada sam bio mali imao sam jednu dalju rodjaku koja je zivela u Shwabiji i koja se uvek kretala u gustom oblaku nekog ekstremno "teshkog" parfema. Pa kad uvati da me izljubi a meni lepo ne bude dobro. Posle i sam josh sat-dva zaudaram na to chudo.
Zato me i dan-danas takvi mirisi asociraju na sredovechne gastarbajterke.
 
nja nja :p
nisam imala pojma da vama toliko smetaju parfemi devojaka :?
ali ja ne mogu da odolim,ne mackam se zbog muskaraca vec iskljucivo zbog svog uzivanja.mleko za telo je zimi neophodno jer mi se cini da ce mi koza popucati koliko me zateze(i to sa godinama sve vise) a leti naprskam neki hidratantni sprej.
i parfem:stavljam ga u vise psssstova:vrat,garderoba,kosa,ledja... jer volim volim volim,ja sam olfaktivni zavisnik :mrgreen:
uzivam kad mi u toku dana padne kosa na lice i osetim svoj parfem
 

Back
Top