Sims

Igram ja Sims2,tj igrala sam do pre dva dana :) Zbog nekih drugih problema morala sam da rusim sistem i sad ne mogu da je instaliram.Igra mi je na 1 dvd,i igrala sam je dugo i bez problema,i pre sam rusila sistem i mogla sam da je instaliram al sad nece.Krene instalacija i stane uvek na istom mestu i kaze da ne moze da izvrsi transfer fila sa medie.Odnela sam disk kod prijateljice i kod nje je stalo na istom mestu!Rekoh,mora da je disk rikno,nabavila sam isto na drugom DVDu ubacila -i opet stade na istom mestu!!Nemam vise ideja,izludeh :( Ponudi mi opcije Retry i Cancel instalation.Kliktala sam na Retry svaki put kad se pojavi i tako se instalacija nastavlja al brzinom puza :roll: Ma da znam da ce uspeti tako kliktala bih pola dana ako treba,al nisam sigurna da ce uspeti.
Pomagajte,molim vas :)
Ima li ideja?
 
Meni se matichna malchice uzyebala pa zbog toga ne mogu da instaliram Sims2...Igrala sam je pre...Proveri da li imash instalirane sve komponente koje igrica zahteva...
 
Igra je moja sestra.Ja ne volim taj tip igrice...vise sam za avanturisticke.Kupila je i Prijatelje.Instalirala sve ok i kad treba da pokrene pojavi se insert the disc in right drive...Odnela kod drugarice i gle cuda,kod nje radi!
 
Prijatelji su zesce njesra.
Vidim ja kod coskara neki dan Prijatelje,kontam neka dobra igra,mozda ko Sims,ili neka avantura.
Dam 200 Dindzi za DVD cd,dodjem kuci ,instaliram,i razocaram se.
Ono igra bez veze,samo odgovaras na pitanja vezana za seriju???!!!!
CISTA GLUPOST!
SAD MI ZAO 200 DIN!!!
 
stefsanja:
Igram ja Sims2,tj igrala sam do pre dva dana :) Zbog nekih drugih problema morala sam da rusim sistem i sad ne mogu da je instaliram.Igra mi je na 1 dvd,i igrala sam je dugo i bez problema,i pre sam rusila sistem i mogla sam da je instaliram al sad nece.Krene instalacija i stane uvek na istom mestu i kaze da ne moze da izvrsi transfer fila sa medie.Odnela sam disk kod prijateljice i kod nje je stalo na istom mestu!Rekoh,mora da je disk rikno,nabavila sam isto na drugom DVDu ubacila -i opet stade na istom mestu!!Nemam vise ideja,izludeh :( Ponudi mi opcije Retry i Cancel instalation.Kliktala sam na Retry svaki put kad se pojavi i tako se instalacija nastavlja al brzinom puza :roll: Ma da znam da ce uspeti tako kliktala bih pola dana ako treba,al nisam sigurna da ce uspeti.
Pomagajte,molim vas :)
Ima li ideja?

Sto ne oboris sistem ponovo? lol
Mozda zavisi koji imas Service Pack...? Mene je slicno zezao... Je l' vam ide malo sporo SIMS2, ja nemam zivaca. Igrica je predobra, ima previse opcija, i samo se dzaba gubi vreme igrajuci je, tako da batalite svi koji hocete da je kupite. Sednete, i ne mozete da ustanete... Mora da se igra bar 3-4 sata iz jednog cuga, a i vise. A s obzirom da je vreme novac... :)

Anyway, svima onima koji bi hteli da igraju dobar sims, a vole da dizajniraju kuce i da projektuju... neka uzmu SIMS 8 in 1. dobar je, tu su svih osam delova, mozete isto da radite sta god hocete, samo vam deca ne rastu skroz, kao u Sims-u 2; i ne mozete da imate sex sa partnerom... ali zato tu imaju neke cini, gomila odece, svakakvih sitnica i gluposti... ne moze da se poredi sa Sims-om 2 po kvalitetu, ali opet je dobro... :)

PS: da li neko zna kako mogu da ubacim nova odela i face, a da ne moram da imam neki EXPANSION DISK. sa zvanicnom sajta ne ide, nemam original CD... :(((
 

Back
Top