Metal u Srbiji [bendovi, koncerti]
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 131

Tema: Metal u Srbiji [bendovi, koncerti]

Obećava
    Učlanjen
    09.07.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Metal u Srbiji [bendovi, koncerti]

Ovo je pitanje za metalce.Da li slusate domace metal bendove i sta mislite o njima?
    Skoro sam slusao Enjoy Sarmu, Kraljevski Apartman, Hexagram, Alogiu i Tornado. Ja licno mislim da nisu losi.

Guest

Podrazumevano deviant

Slusala sam sve to... Nisu losi, samo previse kopiraju. A Alogija zvuci oooocajno - "cobanski metal".
    Licno najvise gotivim Simargal.

Obećava
    Učlanjen
    09.07.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

O.k. ja nisam neki strucnjak za metal.Ali jedan moj drugar je primetio dosta nekog uticaja(kopiranja?) stranih bendova u Alogijinim pesmama.
    Usput,zasto mislis da su seljacki bend? Vidim da ih svuda forsiraju posebno na 202.

Poznat VisionOfDisorder (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Podrazumevano

bjesovi i samo bjesovi

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.06.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: Domaci metal bendovi

Ne pratim uopste nasu scenu...Alogia, zbog gitariste!

Obećava
    Učlanjen
    09.07.2003.
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio DeepPurple

Zbog gitariste???
    Ona braca (Brankovic , nisam siguran )sviraju u nekoliko grupa cini mi se.
    Vidim da ovi sa 202 i u Metal Express-u posebno forsiraju domacu scenu, pa me interesuje kakvi su rezultati.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Alan Ford
    O.k. ja nisam neki strucnjak za metal.Ali jedan moj drugar je primetio dosta nekog uticaja(kopiranja?) stranih bendova u Alogijinim pesmama.
    Usput,zasto mislis da su seljacki bend? Vidim da ih svuda forsiraju posebno na 202.
    Pevaju na srpskom, zavijaju, teme su im glupe, osisani su .. i jos niz komercijalnih sitnica... Forsiraju ih iz prostog razloga zato sto su su sve dalje od metala a sve blize komercijali i blagom zvuku koji treba da se dopadne I ljudima koji inace ne slusaju metal ili imaju neku predrasudu prema istom, a njih je puno.
    Sve nase grupe imaju problema s oreginalnoscu.

Obećava
    Učlanjen
    09.07.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano pitanje za gosta

sta ti slusas?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.06.2003.
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio DeepPurple

Zbog gitariste???
    Ona braca (Brankovic , nisam siguran )sviraju u nekoliko grupa cini mi se.
    Vidim da ovi sa 202 i u Metal Express-u posebno forsiraju domacu scenu, pa me interesuje kakvi su rezultati.
    Ma, otkud znam, cuo sam ih par puta i dopale mi se solaze...jeste da ne treba da na osnovu toga vrednujem bend, ali...ipak su bolji od Enjoy Sarme, a o Kraljevskom Apartmanu imam ok misljenje, jedino sto su prokleto arogantni pa ih to umanjuje u ocima drugih!

Zainteresovan član Stoorbak (avatar)
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Na nashtoj metal "sceni" ima dosta bandova mada je vecina njih underground!!!
    Izdvojio bih May Result i The Stone[ex Stone to flash], zatim Interfector, Allmy Sins, Amon Din, Vrum, dok mi se Alogija uopshte ne svidja jer kopira bandove koji sviraju neki novi stereotipni power!!!!
    p0z

Guest

Podrazumevano Re: pitanje za gosta

sta ti slusas?
    Pa metal! (ambiental, black, death, doom, gothic, heavy, industrial, power, progressive, speed, trash, Viking...). Ako hoces nesto da ti prepurucim, samo pitaj.

E da, umalo da zaboravim - Amon Din - svaka pohvala, majstori...

Kako vi ljudi podnosite one bezbrojne dzinglove na 202-ci? A tek ono pustanje jedne iste pesme po dvadeset puta po 30 sec - najkraju ti se smuci pesma od toga. Slusala sam hit nekada davno, kad nisam razlikovala Blind Gardian od Emperor-a, sad mi je bas smor.

Obećava
    Učlanjen
    03.07.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

may result bih volela da cujem, cula sam da imaju problem sa publikom(odnosno zbog nekih nesuglasica hoce da ih nabiju na kolac)to je samo trac, u svakom slucaju oni su o.k. poslusajte nibelung mozete ih nekad cuti u kst-u, ili domu omladine!ne treba kritikovati nas metal jer za kvalitet treba vremena i podrske.sto se tice alogije oni su se osisali jer su bili u vojsci, tako da nisu imali izbora.

Zainteresovan član Stoorbak (avatar)
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Citat Original postavio dragomir51
    may result bih volela da cujem, cula sam da imaju problem sa publikom(odnosno zbog nekih nesuglasica hoce da ih nabiju na kolac)to je samo trac, u svakom slucaju oni su o.k. poslusajte nibelung mozete ih nekad cuti u kst-u, ili domu omladine!ne treba kritikovati nas metal jer za kvalitet treba vremena i podrske.sto se tice alogije oni su se osisali jer su bili u vojsci, tako da nisu imali izbora.
    Pesme May Result mozesh naci na njihovom oficijelnom sajtu, tj mogu se downloadovati samo Jata moja crna, Zacaran i Thy Dark iz Majestic!!!!!!!
    p0z

Početnik
    Učlanjen
    29.06.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Sto se tice May Resalt-a i njihove nesuglasice sa publikom,cuven je bio njihov nastup na metal festivalu ovde u Smederevu,kada smo ih svi zasuli flasama od piva,a jedan moj drugar skins je hteo da se popne na binu i ispegla Glada-a.Alogia,osisali su se zbog vojske,pa zanm sve o njima jer zive tu blizu mene,licno ih ne gotivim uopste,a Brankovici sviraju u Hexagram-u,Draconic-u,OK Racunar-u(to su obrade ciganskih pesama),Imperiji i Pscyhoparadox-u!

Početnik
    Učlanjen
    29.06.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Licno,najgotivnija mi je Sarma,jer su im tekstovi slicni HC-u,a i dosta HC bendova ih pozdravlja,trenutno imaju problema oko clanova,nadam se da ce to resiti.I gotivni su Vrum(promenili su sada ime),M.A.D.(bivsi mad goya),i jos neki bendovi (Punished itd)........

Obećava
    Učlanjen
    03.07.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

A ZASTO STE IH ZASULI FLASAMA?

Početnik
    Učlanjen
    29.06.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Zato sto su mnogo pricali o satanizmu.Pre nastupa je neko iz njihovog benda pricao kako se te veceri navrsavalo 9 godina od tragicne smrti Euronymous-a(clana benda Mayhem),oca Black metala.Onda je rekao kako je nas Bog kriv za njegovu smrt,i recitovao je neku pesmu"ubi Boga Hriscanskoga *ebenoga".I na kraju je rekao da svi Hriscani napuste koncert(i tada je veliki broj ljudi izasao).Trazili su da sviraju u mraku,i nastup im je bio jeziv do bola.Glad(pevac,ako se ono moze nazvati pevanjem) je duvao u neku baklju i sirio plamen po celoj bini.Flase,limenke i ostala cuda su ih zasipala uz psovke.Moram napomenuti da su i clanovi benda nama psovali sve,i pozvali su nas da se popnemo na binu ako nam nesto nije jasno.Onda su moji drugari Skinsi poceli da se penju ali je slabo obezbedjenje reagovalo.Kasnije su,u intervjuima clanovi benda pominjali Smederevo("za razliku od Smedereva u Ceskoj su nas lepo prihvatli").Dakle,oni su i van svirke sirili lose poruke.A najvaznija stvar je ta,u publici se nalazio Aca Celtic(svi znate ko je to) i on je licno ucestvovao u gadjanju!

Guest

Podrazumevano

Koji ste vi jadnici. Jedino znate da pravite nered i tucu. Da ne pominjem sta se izdesavalo u bgd-u na trgu za rodj. hita 202-jke. Skinse bi trebalo poslati ili na robiju ili u ludaru, mada je bolje (za njihovo dobro) ovo drugo.

Obećava
    Učlanjen
    03.07.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

DA STO SE TICE NEREDA NO COMMENT.
    JEDAN LIK SE HVALIO STO JE POGODIO JEDNOG MUZICARA NA SCENI!STRASNO KAKAV JE TO NACIN , AKO GA NE GOTIVIS TO JE TVOJA STVAR ZADRZI ZA SEBE!!

Devilish Dog
    Guest

Podrazumevano

SUPER SU !!!

Početnik
    Učlanjen
    29.06.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

A ne moze ni taj Kozeljnik niti bilo ko drugi da mi drzi kampanju protiv Pravoslavlja u Pravoslavnoj zemlji.Njegov posa je bio da svira,a on se previse zaneo i dobili su sta su trazili,tesko da ce skupiti m*** da sviraju opet ovde jer ce proci jos gore!

Obećava
    Učlanjen
    09.07.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Sto on nije zadrzao za sebe svoju mrznju prema pravoslavlju?
    Sta ste ocekivali, mozda cvecem da im bacaju.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio HARDCOREPUNK
    A ne moze ni taj Kozeljnik niti bilo ko drugi da mi drzi kampanju protiv Pravoslavlja u Pravoslavnoj zemlji.Njegov posa je bio da svira,a on se previse zaneo i dobili su sta su trazili,tesko da ce skupiti m*** da sviraju opet ovde jer ce proci jos gore!
    Drzala se ta kampanja ovde vec 50 godina, samo tada niste smeli da pisnete. Nasli ste da se prepucavate s muzicarima, c,c,c,... Vi ste samo licemeri. Ne verujete vi ni u Boga ni u nista.

Guest

Podrazumevano

Sto on nije zadrzao za sebe svoju mrznju prema pravoslavlju?
    Sta ste ocekivali, mozda cvecem da im bacaju.
    Zar nije covek lepo trazio da hriscani napuste koncert. Ako nisi upoznat i popovi traze da nehriscani&nekrsteni napuste odredjene delove sluzbe.
    Trazite hulitelje svoje religije na pogresnom mestu. Sigurna sam da polugolu karleusu (ili svaku drugu na estradi) s krstacom na grudima ne bi gadjali flasama.
    Licemeri...

Obećava
    Učlanjen
    09.07.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Uopste ne kapiram sta pricas, jel' taj koncert bio neka njegova seansa.
    A sto se tice gadjanja, ja licno ne bih radio to, mogli su i drugacije da ga bojkotuju.
    Usput, drago mi je sto si primetio za te novokomponovane vernike koji u stvari nisu vernici.
    Samo mi odgovori na jedno pitanje otkuda njemu pravo da trazi da ljudi napuste koncert.

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Švedski Metal bendovi
    Autor Stole hammer u forumu Muzika
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 13.07.2009., 07:55
  2. Zasto su svi najedanput goth/symhonic/metal bendovi!
    Autor Sentimentalna budala u forumu Muzika
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 12.06.2006., 23:38

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •