Građanska Srbija

Šta je po Vama građanska Srbija ? I da li nju svrstavate samo ovu opoziciju što protestuje po Srbiji trenutno ?

1. Прво што се тиче твог ника - не каже се svakodnevnica него svakodnevica

2.Не постоји некаква "ГРАЂАНСКА СРБИЈА" - грађанство као такво нема везе са местом живљења или рођења а још мање са овим простацима/тзв.протестантима - ТО ЈЕ НАЧИН ПОНАШАЊА И ВАСПИТАЊА..грађани су постојали пре 2.светског рата - а данас само у траговима.........:cool:....
 
Drzava Srbija u kojoj su zvi njeni gradjani Srbi, kao sto su u Francuskoj Francuzi.

Ne ide gradjanska drzava sa nacionalnim manjinama.
Ako ce neko da ima status nacionalne manjine onda Srbija mora biti nacionalna drzava srpskog naroda.
 
види ...грађанска југославија је била образована , интелигента скупина младих људи са амбцијама .грађанска Србија је у почетку имала исту симболико док је неије преузео НВО , жене у црном и други страни агенти .
 
1. Прво што се тиче твог ника - не каже се svakodnevnica него svakodnevica

2.Не постоји некаква "ГРАЂАНСКА СРБИЈА" - грађанство као такво нема везе са местом живљења или рођења а још мање са овим простацима/тзв.протестантима - ТО ЈЕ НАЧИН ПОНАШАЊА И ВАСПИТАЊА..грађани су постојали пре 2.светског рата - а данас само у траговима.........:cool:....

Znam ja to eremito, nego je problem sto ne mogu nick da izmenim. Za taj pravopis sam saznao još pre 3 godine ali ne može nick da se izmeni.

Da li si siguran da je prostakluk jedino što razdvaja građansku od negrađanske Srbije ?

- - - - - - - - - -

Gradjani su ljudi koji prhvataju pravne norme. Zele drzavu koja se gradi na postovanju ljudskih prava i poboljsanju uslova zivota.

Ostali ne zele to, zele autokratiju, teokratiju ili nesto slicno tome.

Hmmmmmmm... Zanimljivo
 
Znam ja to eremito, nego je problem sto ne mogu nick da izmenim. Za taj pravopis sam saznao još pre 3 godine ali ne može nick da se izmeni.

Da li si siguran da je prostakluk jedino što razdvaja građansku od negrađanske Srbije ?

1. Па пиши модераторима и они ће ти објаснити како то да урадиш.

2. Наравно да није само у питању буквално речено: простаклук - грађански начин живота и понашња је ШИРОК ПОЈАМ и подразумева доста онога што код нас нити постоји - нити ће у скорој будућности постојати......
 
knjiga-karikatura-benjamina-muhamedbegovica-bolonja-na-bosanski-nacin.jpg
 
Али њих подржава овај део народа који протестује.

Међу тим људима који протестују има разноразних група, организација, удружења, итд......... не верујем да сви који излазе на протесте подржавају СзС већ да је то обратно тј.да СзС међу тим људима покушава да добије подршку за своје странке...
 

Back
Top