" S M A R A NJ E "

ovdje svaka tema smara ali eto navikao sam da posjecujem ovaj forum pa sad ne mogu bez njega mada mislim da cu ubrzo da ga se odreknem jer je i suvise monoton.

posebno Ljubav i Sex da izblejis samo se jedno po jedno zali kako se ko kome **** i pisao u usta smijesno zaista.

pozdrav. :wink:
 
WiseDog:
mishica:
Ponekada je vrlo mudro ne procitati sve 8)

Apsolutno se slazem,ali ima tako malo "mudrih tema",bas me interesuje koja je vama?

Iako i dalje teme od nebrojeno odgovora me smaraju,mozda je forum slabo pregledan?



Na svaku temu mozes dati mudar odgovor, to zavisi samo od tebe. :wink:
Mozes je preskociti, ili samo staviti jednog smajlija ili samo jedno 'hhhmmm', a niko ti nece zameriti ako nam napises i kratak esej o istoj.
Naravno, kako je neko rekao jednom, ako su ti teme dosadne...izvoli, otvori novu!!!!! :wink:
 
A da nije problem beskonacno otvaranje novih tema koje potraju dan - dva, ugase se same od sebe i postanu samo balast na dugoj listi tema. Ispada da je potpuno neodredjen topic kakav je "Ko je na liniji" najzilaviji, bas zbog toga sto nije vezan ni za kakvu temu...
 
dreadnot:
A da nije problem beskonacno otvaranje novih tema koje potraju dan - dva, ugase se same od sebe i postanu samo balast na dugoj listi tema. Ispada da je potpuno neodredjen topic kakav je "Ko je na liniji" najzilaviji, bas zbog toga sto nije vezan ni za kakvu temu...



"Ko je na liniji" je samo neka kapija kroz koju 'udjemo', mada je znala da bude interesantna, pa onda odemo nekim svojim putevima, zar ne?????
A nove teme gradimo mi koji ostavljamo postove, cesto nezavisno od postavljaca i njegove namere. Dakle, ako se zalimo...hhhmmm...nismo li i mi malo krivi???? :roll:
 

Back
Top