Fortine loading screen

Mirkec094

Početnik
Poruka
39
Podraz svima, instalio sam igru Fortnite na PC,kada udjem u igru dodje mi do loading slike ucita do kraja zvuk ide u pozadini ali glavni menu se ne pojavljuje nego ostaje loading slika kad stisnem alt+tab onda mi prebaci na sliku od menija kad kliknem naprimer na options opet slika zastane (zaledi se) zvuk ide i dalje pomeram mis ali slika ostake zaledjena pa stisnem opet alt+tab i onda mi prebaci na sliku od options, i tako to ide na bilo sta da kliknem.
Pc je
HP 8200
I7 2600 3.4
8gb ram
Radeon R9 270X vaporX 2GB OC Edition
700w napajanje
HDD 500GB
 
Podraz svima, instalio sam igru Fortnite na PC,kada udjem u igru dodje mi do loading slike ucita do kraja zvuk ide u pozadini ali glavni menu se ne pojavljuje nego ostaje loading slika kad stisnem alt+tab onda mi prebaci na sliku od menija kad kliknem naprimer na options opet slika zastane (zaledi se) zvuk ide i dalje pomeram mis ali slika ostake zaledjena pa stisnem opet alt+tab i onda mi prebaci na sliku od options, i tako to ide na bilo sta da kliknem.
Pc je
HP 8200
I7 2600 3.4
8gb ram
Radeon R9 270X vaporX 2GB OC Edition
700w napajanje
HDD 500GB

0. Ako imaš bilo kakvu garanciju, pravac u servis i zahtevaj čišćenje.
1. Očisti PC od prašine i neka ti neko stavi thermal paste za CPU/GPU.
2. Budi siguran da GPU ima dovoljno prostora za kuler.
3. Za CPU koristi Cooler Master 212 EVO, nemoj da koristiš ništa ispod tog kvaliteta i cene.
4. Reinstaliraj igru, ali budi siguran da igra ide u specifično default particiju i folder.
5. Nemoj da instaliraš igru na particiju koja se vodi na ĆIRILIČNOM pismu. Izbegavaj instalacije na ćirilici. Koristi eng verziju.
6. Ukoliko su ti uključeni Google Chrome ili sl browseri, pogasi ih. Ugasi i muziku kao i sve background aplikacije koje su možda uključene. To podrazumeva i antivirus aplikaciju, mada nju možeš da ostaviš.
7. Promeni rezoluciju igre u options. Smanji je.
8. Sačekaj da se igra kompletno očita, nemoj da pritiskaš alt+tab ili ctrl+alt+del, jer to može da poremeti fullscreen mode.
9. Igraj igru preko NETWORK CABLE dok ne budeš siguran da može da radi, nemoj preko wirelessa.
10. Proveri da li igra ima neki .cfg file koji podešava manuelno rezoluciju ili ostale funkcije koje se ne mogu zaista videti u options.
11. Pitaj isto ovo na forumu za ovu igru ili pitaj na redditu.
 

Back
Top