Moje male uspomene

Igraju se glavom !
Svaki iole normalan i senzibilan muškarac oseti tudju krv pored sebe !
Kakv to treba da budeš buzdovan da ne primetiš da dete nije tvoje !

Šta je ona uradila ????
Okarakterisana kao "Droljica" i oduzela tom detetu oca za ceo život!!!
Bolje i poštenije je reči . Čovek ako je voli prihvatiće je sa detetom , posledice mogu biti gadne i bolne !

Pa 90% muskaraca u braku NE ZNA da dete koje gaje koje nije njihovo!

Nemoj da si bas toliko naivan!
 
Pa 90% muskaraca u braku NE ZNA da dete koje gaje koje nije njihovo!

Nemoj da si bas toliko naivan!

Možda kod vas tamo i kod tebe !
Oće i kod naših ganaca ponegde zato što su svi dimljeni malo pa se ne vidi razlika, a i mentalitet i narav im je svima malte ne ista.
Slični ste :zkez:

Mora da ti ispričam vic :
Došli iz opštine i pitaju cigu koliko ima dece i da im da jedno da ga opština školuje !
Ciga kaže da nezna koliko dece ima ! " Očeš da ti uhvatim jedno "?
Kako bre cigo neznaš? lepo svake godine se radja po jedno !
Daj nam najmladjeg da ga sačuvamo!
Nemoj kume najmladji , najsladji !
Daj nam srednjeg sina da ga sačuvamo.
Nemoj kume pomaže mi u kradji i preprodaji
Daj nam onda najstarijeg .
Eeeee kume taj je lud !
Kako lud ?
Pre par godina mu reko "Ebi si mater"
I vidi sad koliko dece imam :fdlan:
 
Poslednja izmena:
Dok sam radio u Bosni, vec sam bio ozenjen, ali nisam ziveoi sa zenom, ona je zivela u Vojvodini....

U preduzecu gde sam radio sam se spandkao sa jednom divnom sekretaricom koja je bila udata.

Na zalost, nije mogla sa muzem da ima dece, pa sam tu ucinio do bro delo....

Ond a mi je jed nog dana zena javila da dolazi....

Morao sam da donesem tesku odluku: kome cu se privoleti carstvu?

Nocima nisam spavao ne znajuci sta da radim....

Ipak sam resio da ostanem sa zenom...Stisnuo sam srce i rekao to svalerki....Bila je zbunjena i utucena nekoliko dana....

Ipak na kraju je prihvatila neminovnost moje odluke...

I danas ima uspomenu od mene: vec je ispomena presla tridesetu!

Meni ovo baš i ne zvuči kao dobro delo. Tebi usputna avantura, a njoj i njenoj porodici do ko zna kojih razmera zakomplikovan život.
 
Zašto?
Osim što je sebično sa Blajb strane, malo....žena je sretjna je je postala majka.. brak opstao...baš je briga za B....dete veze mema..men bi bilo strašno el da ne učestvujem..al gore mi je Brankovo...20min od deteta koje zna da mu tjale živi sa porodicom jer kad je njega pravio nije mogao da se skrasi..
 
Zašto?
Osim što je sebično sa Blajb strane, malo....žena je sretjna je je postala majka.. brak opstao...baš je briga za B....dete veze mema..men bi bilo strašno el da ne učestvujem..al gore mi je Brankovo...20min od deteta koje zna da mu tjale živi sa porodicom jer kad je njega pravio nije mogao da se skrasi..

Ствар је у томе да се заиста може без оног кога нема. Још како и лепо се може. Само лабилнима којима требају изговори за тренутне и даље глупости су то разлози о које се као саплићу.
Али не могу да схватим онога ко направи/ роди дете и понаша се као да га нема. Тај склоп личности. Деца могу без родитеља, одрасту, оформе своју породицу, нађу свој пут... Уосталом нису ни бирала тог "родитеља".
Али како неко може без свог детета? Имаш дете и... ништа. (!?)

- - - - - - - - - -

Ја бих од таквих бежала у широком луку. И за пријатељство и за посао и за све. Далеко им лепа кућа. Неко ко отпише дете једино и може бити отписан.
 
Zašto?
Osim što je sebično sa Blajb strane, malo....žena je sretjna je je postala majka.. brak opstao...baš je briga za B....dete veze mema..men bi bilo strašno el da ne učestvujem..al gore mi je Brankovo...20min od deteta koje zna da mu tjale živi sa porodicom jer kad je njega pravio nije mogao da se skrasi..

Bar na osnovu krvnih grupa može da se sazna da otac nije otac, osim ako se sretno ne poklope. Drugo ne verujem da ima sreće tamo gde su laži tih razmera, podmetneš dete kao kukavica jaje. Tu su veliki razdori čak i ako se nije saznalo.
Kod Branka, ne znam kog je uzrasta dete. Ako je starije i ako od njega najviše zavisi koliko će se često sretati, onda ne čudi mnogo. Druge stvari ga trenutno okupiraju. Okrene se to. Nekad baš zato što je siguran u roditelja dete nema potrebu da trči kod njega. E, ako nije to, ili ako je dete manje onda je skroz druga stvar.
 
Blajbi,
Razumem te skroz.
Ne znam sto ste napali coveka?


Ovde je Brankov moral i odnos sa sinom daleko vece posledice ostavio.

Meni je npr. neshvatljivo da podizes dvoje dece a nedaleko ti zivi dete broj 1 i njega vidis dva puta godisnje
Jel moguce da njemu nije jasno koliko on time ubija to dete broj 1.u pojam?
Mislim da to i maloj deci bude jasno
 
Бранково дете није мало. Сада сигурно има преча посла него да пати и уздише за татицом. Ако је ок момак, а рекла бих да јесте. Ако није, тата ће му бити крив за све даље у животу. Да није тата, био би неко други.

Мени је на ову тему несхватљиво нешто друго...
Лако ће деца без родитеља. Како родитељ може да живи са сазнањем да има дете а не виђа га, макар вирио иза жбуња?
 
Бранково дете није мало. Сада сигурно има преча посла него да пати и уздише за татицом. Ако је ок момак, а рекла бих да јесте. Ако није, тата ће му бити крив за све даље у животу. Да није тата, био би неко други.

Мени је на ову тему несхватљиво нешто друго...
Лако ће деца без родитеља. Како родитељ може да живи са сазнањем да има дете а не виђа га, макар вирио иза жбуња?

Po meni manje posledice ima neko ko ne zna roditelja, nema kontakt
Nego neko ko prizna dete a ne gleda ga, ne trudi se
Bolje onda nestani i cao
 
Koliko sam razumeo, Blajbijevo dete ima roditelje, on je samo deo genetskog materijala, koji nije zabeležen....
Blajbijevo je taj koji je razmišljao, nije spavao, šta sad, ljubav, dete, žena. Da ste vi njegova žena, kako biste postupke...ostavile, oprostile..da ste ta druga žena-i vuk sit i ofce na broju.... Mi znamo da Blajbijevo postoji, dete ne....možda je celu priču i izmislio, al takve stvari se dešavaju i on mu dođe kao predratni banjski svaler...sad Branko priča priču o nilskim konjima, koji jedino znaju da osete podmetnuti dete...msm, kapiram da klepmabe uši imao i čukundeda...wrf....msm, kao, veliko dete, Bole ga baš za tjaleta, pa ga viđa 2puta god...okej, pa ni ne treba mu više, di si bio kad sam bio niko tebi..msm, sve se to dešava
 
Бранково дете није мало. Сада сигурно има преча посла него да пати и уздише за татицом. Ако је ок момак, а рекла бих да јесте. Ако није, тата ће му бити крив за све даље у животу. Да није тата, био би неко други.

Мени је на ову тему несхватљиво нешто друго...
Лако ће деца без родитеља. Како родитељ може да живи са сазнањем да има дете а не виђа га, макар вирио иза жбуња?

Da sad sam pročitala... Dobro ako su nadoknadili nešto.
Mada ne slažem se da je deci svejedno, tamo gde je postojalo zanemarivanje da mogu da budu ravnodušna na zdrav način bez samoubeđivanja spram te činjenice. I to je u redu.
Za roditelje, puno puta sam viđala, daleko od očiju, daleko od srca. Život ide dalje i to je to...
 
Koliko sam razumeo, Blajbijevo dete ima roditelje, on je samo deo genetskog materijala, koji nije zabeležen....
Blajbijevo je taj koji je razmišljao, nije spavao, šta sad, ljubav, dete, žena. Da ste vi njegova žena, kako biste postupke...ostavile, oprostile..da ste ta druga žena-i vuk sit i ofce na broju.... Mi znamo da Blajbijevo postoji, dete ne....možda je celu priču i izmislio, al takve stvari se dešavaju i on mu dođe kao predratni banjski svaler...sad Branko priča priču o nilskim konjima, koji jedino znaju da osete podmetnuti dete...msm, kapiram da klepmabe uši imao i čukundeda...wrf....msm, kao, veliko dete, Bole ga baš za tjaleta, pa ga viđa 2puta god...okej, pa ni ne treba mu više, di si bio kad sam bio niko tebi..msm, sve se to dešava

Да сам чија жена?
Не бих могла бити са мушкарцем који зна да има дете а нема потребу за контактом са њим. Нема ту шта да се опрашта. Гадио би ми се.
Ја сам од оних које би прихватиле то дете међу нашу, и то би ми било у реду. Али да као имам леп живот са неким коме је дете бивше дете, прошлост, грешка, испад,... Шансе нема.

- - - - - - - - - -

Da sad sam pročitala... Dobro ako su nadoknadili nešto.
Mada ne slažem se da je deci svejedno, tamo gde je postojalo zanemarivanje da mogu da budu ravnodušna na zdrav način bez samoubeđivanja spram te činjenice. I to je u redu.
Za roditelje, puno puta sam viđala, daleko od očiju, daleko od srca. Život ide dalje i to je to...

Ма да... Има свега у животу...
Само неке ствари не могу да разумем.
 
Бранково дете није мало. Сада сигурно има преча посла него да пати и уздише за татицом. Ако је ок момак, а рекла бих да јесте. Ако није, тата ће му бити крив за све даље у животу. Да није тата, био би неко други.

Мени је на ову тему несхватљиво нешто друго...
Лако ће деца без родитеља. Како родитељ може да живи са сазнањем да има дете а не виђа га, макар вирио иза жбуња?

Pa B. Nije lood da pravi sranja, ako je žena u braku....a od virenja iz žboonja, nema vajde...to je fora kad si zreo, al ne toliko za smrt...pa rezimiraš uspehe kroz broj dece zbirno.

- - - - - - - - - -

Da si pauk, mali pauk?
Pod a
Da si Blajbijev zakonita, koja je banula ubodnu
Pod B.
Da si ljubavnica koja ne može da ima decu sa mužem
 
Да сам чија жена?
Не бих могла бити са мушкарцем који зна да има дете а нема потребу за контактом са њим. Нема ту шта да се опрашта. Гадио би ми се.
Ја сам од оних које би прихватиле то дете међу нашу, и то би ми било у реду. Али да као имам леп живот са неким коме је дете бивше дете, прошлост, грешка, испад,... Шансе нема.

- - - - - - - - - -



Ма да... Има свега у животу...
Само неке ствари не могу да разумем.

Ja baš ne bih mogla da prihvatim švalerkino dete kao svoje, :lol: iako je dete dete, ništa nije krivo, niti bih ostala u tom braku. Ali isto, ne bi bilo šanse da budem u bilo kom odnosu sa muškarcem koji nema nikakav osećaj za svoju decu.
 
Mda, sad kao karakteri smo svi...dobro, okej...zle maćehe postoje samo u bajkama..

Činjenica je da se deca probijaju uz svoju krv, ma kakvi ljudi prema njima bili.
Imaju sreće ti roditelji. Takvog roditelja da me ostavi kao malog, pretukao bih 2puta godišnje..a neretko, imaju sretnu takvi tjalci uglavnom...al ja msm da to ne može da bude oprošteno ma koliko krv nije voda... I pametniji su ti neodgovorni, bolje prođu..
 
Ja baš ne bih mogla da prihvatim švalerkino dete kao svoje, :lol: iako je dete dete, ništa nije krivo, niti bih ostala u tom braku. Ali isto, ne bi bilo šanse da budem u bilo kom odnosu sa muškarcem koji nema nikakav osećaj za svoju decu.

Нисам ни ја сигурна да бих прешла преко преваре. Мислим да не бих. Али да пређем, онда алалим све и прихватим и дете.

Мени нису јасне жене, а има их, које оснују породицу са мушкарцем који има децу већ а као да их нема. Мени је јако важно какав је неко као пријатељ, син и првенствено отац ако то већ јесте.
 
Mda, sad kao karakteri smo svi...dobro, okej...zle maćehe postoje samo u bajkama..

Činjenica je da se deca privijaju uz svoju krv, ma kakvi ljudi prema njima bili.
Imaju sreće ti roditelji. Takvog roditelja da me ostavi kao malog, pretukao bih 2puta godišnje..a neretko, imaju sretnu takvi tjalci uglavnom...al ja msm da to ne može da bude oprošteno ma koliko krv nije voda... I pametniji su ti neodgovorni, bolje prođu..
 
А шта значи боље проћи? Па не такмичи се родитељ са дететом, наопако. Као, имам те, а ниси ми брига, боље сам прошао.
Добро проћи као родитељ ако ти дете стаса у здраву, стабилну, срећну особу. И још како те је брига за то, ако си нормалан. Све друго не може бити нормално.
 
Ma, ne to
Ljudi bez osećaja za rođeno dete bolje prođu...uvek imaju opravdanje za svoje ponašanje. Dete čiji drug ima posvećenijeg roditelja, biće ljubomorno na njega...jedina fora da uzme nešto od tog oca svog, biološkog je neki dinar, kombinaciju, ako je tako vaspitan...od strane majke i bliže rodbine. I tjale je onda mirne duše kaže ja odradio svoje, jeste qrc, al se on tako površan dobro oseća ...i to, kao, ne trebaju nam roditelji kaf stasamo, kako kome....zbog emotivnog koje nema cenu...na gubitku je dete i treba mu zbog emotivnog uvek

- - - - - - - - - -

E, sa telefona, izbacuje mi predefinisan tekst..tj. reči.
 

Back
Top