Претње новинаркама - ауторкама филма 'АЛБАНСКЕ СУ НАШЕ СЕСТРЕ'!!

комшија

Stara legenda
Poruka
90.987

U međuvremenu, Nezavisno društvo novinara Vojvodine saopštilo je da su njihove saradnice i mlade novinarke Sanja Kljajić, Vanja Đurić i Milena Popović, koje su autorke filma "Albanke su naše sestre" u produkciji NDNV, napadnute na portalu istraga.rs, a na Fejsbuk stranici istog portala označene kao "Novinarke koje su osramotile Srbiju".

Kako se navodi u saopštenju, nakon te objave, na Fejsbuk stranici Istrage objavljeni su brojni uvredljivi komentari, kao i otvorene pretnje smrću upućene novinarkama. Kakvu reakciju nadležnih organa očekuju? Koliko je danas izazovno i teško baviti se novinarstvom koje je usaglaše[/B][/SIZE]

- - - - - - - - - -

УСКОРО НЕЋЕТЕ ВИШЕ МОЋИ ДА ДИВЉАТЕ ТЗВ. "СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ", ПРОЛЕЋЕ ЈЕ СТИГЛО! АЛБАНКЕ СУ НАШЕ СЕСТРЕ! ЖИВЕЛО БРАТСТВО И ЈЕДИНСТВО НАРОДА И НАРОДНОСТИ ЈУГОСЛАВИЈЕ!
 
A ta sestrinska ljubav je obostrana? Voledu se sestrinski...a dok siptari ubijaju srpske novinarke, doduse ne one sestrinske, albanske novinarke cutu, zar ne?

jugoslovenke....zvane albanke....zanimljivo...

- - - - - - - - - -

Istina je da je fljora brovina bila aktivistkinja, ali ne protiv rezima srpskog, jer je na kosovu vladao rezim siptarski do 90. godine.
 
kamion-kamion-hladnjacaSCANIA-P230-Chlodnia-21EP-213551km-winda-kamera-cofania---1_big--15122218.jpg
 
A po čemu su dobile pretnje? Po tome što je neko na FB ili negde napisao komentar?

I ovde kad se iznese neki stav, svako dobije određenu porciju uvreda , od strane koja suprotno misli.

Evo ja sam Komšiju mnogo puta negativno komentarisala i on mene i šta treba da idem na N1 i da kmečim kako me vređaju i prete zato što imam određeni stav

Znaju oni dobro šta im sleduje i zato prave dramu, da im se u formi slobode ne sme kao ništa prigovoriti

Moralni talog koristi sva sredstva da progura svoju odvratnu propagandu.
 

Back
Top