Raspisivanje izbora 9. ili 16. maja, glasanje u junu?

На изборе излазим а и на референдум у вези КиМ-а, а како ћи гласати је моје лично убеђење.
А ко ће да ме прогласи саучесником ако на будем изашао на изборе и референдум? Багра са улице. И то она багра која својим не изласком на референдум подржава признање багре која је 2008г. ћутала када су Шиптари проглашавали независност. И сада би да ћуте!

Ако узимаш слободу да некога називаш багром, онда си ти за мене обична бараба која зна да је противуставно одвајање било ког дела територије Србије, а ипак ће да изађе на референдум који то треба да омогући.
 
Ако узимаш слободу да некога називаш багром, онда си ти за мене обична бараба која зна да је противуставно одвајање било ког дела територије Србије, а ипак ће да изађе на референдум који то треба да омогући.
Ћути џукело једна, што си ћутао када су 2008г. Шиптари проглашавали самосталност?
Такође гласао си за оне који су потписивали то признање и по налогу Запада мењали текст за оцену уставности Међународног суда за оцену уставности самопроглашења. А сада вређаш лично за нешто што си и сам учинио.
 
Ћути џукело једна, што си ћутао када су 2008г. Шиптари проглашавали самосталност?
Такође гласао си за оне који су потписивали то признање и по налогу Запада мењали текст за оцену уставности Међународног суда за оцену уставности самопроглашења. А сада вређаш лично за нешто што си и сам учинио.

Što se nerviraš, kolega?

Stvari su proste...ko je ćutao 99-te, dok smo se povlačili sa Kosova, ćutaće i sad...

A ko je slavio "pobedu" 99-te, dok smo se povlačili sa Kosova, slaviće "pobedu" i kad se bude potpisala nezavisnost...

A zna se šta ide posle toga.
 
BEOGRAD - Ukoliko naprednjaci prelome da se ide na vanredne parlamentarne izbore, oni će najverovatnije biti raspisani 9. maja, a na birališta će se ići 23. juna, pišu današnje "Novosti".
List dodaje da je i druga opcija na talonu - da izbori budu raspisani 16. maja, a da se na birališta izađe 30. juna.
Ovakav izborni raspored podrazumeva kampanju u trajanju od 45 dana, a konačna odluka, kako je najavio predsednik Srbije Aleksandar Vučić, trebalo bi da bude doneta oko Đurđevdana, nakon konsultacija sa liderima Nemačke, Rusije, Kine i Francuske, podseća list.
Svi u vrhu Srpske napredne stranke podržavaju izbore, navode "Novosti" i pišu da je pritisak na Vučića da oni budu raspisani nakon radikalizacije protesta u kojima učestvuje i deo opozicije predvođen Savezom za Srbiju.
List podseća da je funkcioner SNS i zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić izjavio je da će naprednjaci posle uskršnjih i prvomajskih praznika odlučivati o dva važna pitanja - kontramerama prištinskim vlastima na uvođenje taksi na robu iz centralne Srbije i vanrednim parlamentarim izborima.
http://www.rtv.rs/sr_lat/politika/raspisivanje-izbora-9.-ili-16.-maja-glasanje-u-junu_1010197.html
***********************************
Највероватније је да ће избора бити!
Хоће ли тзв. опозиција (СзС) после дебакла 13.априла, бити у стању да изађе на изборе? Паметније би им било да, уместо што ваљају по улицама, да свако од њих изведе на биралиште 50-так до 100 гласача и реши свој проблем. Овако, опет дебакл!
cilj je da ne izadju
 

Back
Top