Koliko cesto zovete devojku?

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Provalio sam da cesto zvanje skracuje vezu.

Nekad sam zvao jednom do dva puta na dan i mislio sam da je to sasvim u redu. Sad vidim da za dugu vezu je dovoljno da se svaki treci dan javite porukom i zovete svaki peti npr. nekako to vezu odrzava bas dugom. Valjda zato sto svi imaju svoju slobodu i onda ne vide da im partner smeta.

Koliko vi cesto zovete?
 
Svoju devojku,dakle devojku koja zadovoljava muski nagon za seks,ne treba nikako cesto zvati.Sasvim je dovoljno pozvati je telefonom,onda,kada se muskarac zazeli
seksa sa njom.Onaj mukarac,koji cesto zove svoju devojku,dolazi u opasnost,da se ona na to navikne,pa da i ona njega pocne da zivka cesto,sto nas muskarce,
izuzetno nervira i iritira.Devojke su kao i mala deca.Ako je naviknete na ceste telefonske pozive,one ce to zloupotrebiti,i sesce vam cestim pozivima na vrh...da ne kazem
cega.Prema tome,kada osetite potrebu za seksom,telefon u ruke,poziv...dodji tad i tad,i sve je ok.Ne treba svoju devojku navikavati ni da da posle seksa,ostaje duze
vreme sa vama.Nama je posle seksa,drustvo devojke vec dosadno.Kako vasu devojku,u samom pocetku veze naviknete,tako ce vam i biti.:D
 
Provalio sam da cesto zvanje skracuje vezu.

Nekad sam zvao jednom do dva puta na dan i mislio sam da je to sasvim u redu. Sad vidim da za dugu vezu je dovoljno da se svaki treci dan javite porukom i zovete svaki peti npr. nekako to vezu odrzava bas dugom. Valjda zato sto svi imaju svoju slobodu i onda ne vide da im partner smeta.

Koliko vi cesto zovete?

Srecan sam sto u moje vreme nije bilo mobilnih,jer smo jedva cekali da se vidimo i budemo sto vise zajedno,a kad dodje vreme da se ide kuci,nikako da se razdvojimo i vec razmisljamo o sledecem susretu.
 

Back
Top