Bog ima poremećaj višestruke ličnosti

markocheda

Iskusan
Moderator
Poruka
5.261
Ovo pokrećem uz obrazac,da smo svi braća i sestre kako neka ili neke religije kažu (pored toga što smo ista rasa),pa da smo svi jedno ili fragment Boga,kako neko tamo verovanje kaže,i "šta činiš drugome,vratiće ti se,ili,šta ne želiš sebi nemoj drugome" filozofiji..i naravno verovanje da ćemo jednog dana upoznati Boga,ili spojiti se ili tako nešto..
Šta sve ovo govori,pored toga što je lepo i što uči pojedinca lepom ponašanju?
Da se bog podelio u višestruke ličnosti,i čeka se trenutak da ponovo postoji samo jedna ličnost.
Ako si sam,i nema nikog sem tebe duže vreme,u želji da postoji još neko,psiha pukne na dve ličnosti..ako je to malo,na tri,pa još više,i tako dalje..uz moć uma,on stvara svetove,i u tom svetu druga bića i svaka ima svoju volju,i radi šta hoće...on ne želi da prestane da mašta,jer nečeg drugog sem njega nema,pa nastavlja,i nastavlja..u nedogled..i to je moja teza,da objasnim kako smo deo boga,on ima višestruki poremećaj ličnosti,i svi mi smo po jedna od njih,ne možemo da ga vidimo jer smo u njegovoj glavi ili ideji ili mašti,i sve je realno,jer da nije,On bi se trgao,odavno.
 
Poslednja izmena:

Back
Top