hitman

  • Začetnik teme ko je uzeo moje ime-NIKIT
  • Datum pokretanja
Kako da ne?Veoma je jednostavno.Kopija otprilike ima oko 20(sad lupam al' ajde).Ti treba da odes do izlaza( tamo gde si koknuo onog cuvara na pocetku).Tu lepo stani na vrata i cekaj kopije da nailaze,a ti ih samo rokaj,kad nestane kopija( necu da ti otkrivam) saznaj sam.Javi da li si se snasao.
zWest
 
zWest:
Kako da ne?Veoma je jednostavno.Kopija otprilike ima oko 20(sad lupam al' ajde).Ti treba da odes do izlaza( tamo gde si koknuo onog cuvara na pocetku).Tu lepo stani na vrata i cekaj kopije da nailaze,a ti ih samo rokaj,kad nestane kopija( necu da ti otkrivam) saznaj sam.Javi da li si se snasao.
zWest

Upravo tako sam i ja presao taj nivo. : )))
Ali, trebalo je posle provaliti kako da se otvore ona vrata... To vec necu da otkrijem.

Da li je neko presao Hitman 2?
 
hitman 2 sam presao,mislim da je jedinica teza od dvojke,u dvojci imate oruzja ko shuta!!! malo samo logike i prelazi se lakse neko 1. Kec sam probao i stigo do pola,nije me zanimalo posebno,mislim da posle 2 kec nije nesto,obratno moze !!!!
 
hitman 2 sam presao,mislim da je jedinica teza od dvojke,u dvojci imate oruzja ko shuta!!! malo samo logike i prelazi se lakse neko 1. Kec sam probao i stigo do pola,nije me zanimalo posebno,mislim da posle 2 kec nije nesto,obratno moze !!!!
 
hitman 2 sam presao,mislim da je jedinica teza od dvojke,u dvojci imate oruzja ko shuta!!! malo samo logike i prelazi se lakse neko 1. Kec sam probao i stigo do pola,nije me zanimalo posebno,mislim da posle 2 kec nije nesto,obratno moze !!!!
 
hitman 2 sam presao,mislim da je jedinica teza od dvojke,u dvojci imate oruzja ko shuta!!! malo samo logike i prelazi se lakse neko 1. Kec sam probao i stigo do pola,nije me zanimalo posebno,mislim da posle 2 kec nije nesto,obratno moze !!!!
 
ko je uzeo moje ime-NIKIT:
zna li neko kako cu prec hitmena 1 zadnji nivo kad onaj sasavi doktor pravi hitmenove kopije?
Posto ovi sabani nece da ti kazu jer sigurno i ne znaju treba da uzmes jednog klona ,a ne kopiju retardi,i da ka prineses laseru da bi procitao bar kod jer ako ti stanes zatvoricese komora i ugusices se od gasa.Potom ce da se otvore vrata i prici ce ti tvoj cale ali mu ti nedopusti i rokni ga.THE END
 

Back
Top