DRAMA U PARIZU: Vatra guta jedan od simbola hrišćanstva, katedralu Notr Dam

Operacija "crvena zastava" ?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Пад у метафоричком смислу, не мислим да се сама урушила.

Револуционари су је својевремено већ били унаказили, садашња катедрала је реконструкција од пре двестотинак година. Подићи ће је Французи опет, идентичну, али је ипак у питању врло ружан и тежак дан за Европу.

Onda mozemo predpostaviti i da je bila dobro osigurana.
 
POKRENUTA ISTRAGA O UZROKU POŽARA U CRKVI NOTR DAM

Parisko tužilaštvo pokrenulo je istragu o požaru koji je izbio u srednjevekovnoj katedrali Notr Dam u Parizu.

"Sve gori, ništa neće ostati", rekao je portparol Notr Dama Andre Fino, prenosi Rojters.

Upravo pratim skoro od pocetka na N1 i nazalost ne vidi se kraj gasenju pozara.Steta je takava gradjevina da nestane.
 
Upravo pratim skoro od pocetka na N1 i nazalost ne vidi se kraj gasenju pozara.Steta je takava gradjevina da nestane.

Šteta je mnogo veća što nestaje Evropa i pretvara se u Sodomu .

- - - - - - - - - -

У Њу Јорку беше? Српска црква изгорела до темеља за Ускрс. Неки поп оставио упаљену свећу.

...i tamo je opomena data.
 
Onda mozemo predpostaviti i da je bila dobro osigurana.

Не звучи логично, нити је битно, реално. Француска држава ће обновити, није то кафеџија из Трстеника који хоће да ушићари па запали сопствени ћумез.
 
Шта ти мислиш? Да је Божија казна у питању ?
Наравно! Када је пао руски авион, смејали су се, правили вицеве и карикатуре, уживали. Баш ме интересује какве ће сад Шарли карикатуре да избацује!?
 
Наравно! Када је пао руски авион, смејали су се, правили вицеве и карикатуре, уживали. Баш ме интересује какве ће сад Шарли карикатуре да избацује!?

Svima su se oni smejali dok su drugi patili....A sada je djavo zakucao i na njihova vrata......

Ima Boga!
 
Не звучи логично, нити је битно, реално. Француска држава ће обновити, није то кафеџија из Трстеника који хоће да ушићари па запали сопствени ћумез.

"nothing is the way it seems" ... zivimo u interesantnim vremenima reci ce kineska poslovica.

Naravno da novac od osiguranja nije motiv kao ni onog davnog septembra, mnogi su ciljevi, ali neko uvek drzi racunicu na kraju.

- - - - - - - - - -

У Њу Јорку беше? Српска црква изгорела до темеља за Ускрс. Неки поп оставио упаљену свећу.

Hoce to... :lol:
 

Back
Top