DRAMA U PARIZU: Vatra guta jedan od simbola hrišćanstva, katedralu Notr Dam

Operacija "crvena zastava" ?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Има овде на 3 стране тих вести и преноса:

https://forum.krstarica.com/showthr...-povređeno?p=37132838&viewfull=1#post37132838

Mislio sam da Notr Dam zasluzuje posebnu temu, a nisam video da je tamo postavljeno.
Steta, ako se sve urusi sagradice neku novu bogomolju za neke nove ljude.
Zivot ide dalje, podrska francuskim gradjanima da ostanu jaki u ovim teskim trenucima.
Jel se polaze cvece ispred ambasade u Bg za prijatelje i jel se k'o cuo sa Kusnerom, kako mu je ?
 
Mislio sam da Notr Dam zasluzuje posebnu temu, a nisam video da je tamo postavljeno.
Steta, ako se sve urusi sagradice neku novu bogomolju za neke nove ljude.
Zivot ide dalje, podrska francuskim gradjanima da ostanu jaki u ovim teskim trenucima.
Jel se polaze cvece ispred ambasade u Bg za prijatelje i jel se k'o cuo sa Kusnerom, kako mu je ?

Шта ти мислиш? Да је Божија казна у питању јер су стрпали АВ-а у други ред ономад?
 
Шта ти мислиш? Да је Божија казна у питању јер су стрпали АВ-а у други ред ономад?

Mislim da takvo zlo ne dolazi od Boga, a za sada znamo da je samo vatra. Ko je zapalio, istraga ce da utvrdi, a hoce li biti objavljeni rezultati zavisi od ciljeva i pocinilaca.
 
Kako ne pade tolike vekove nego bas sad u plamenu, nazovi slucajnom.
Bice zanimljivo cuti sta kaze istraga.

Пад у метафоричком смислу, не мислим да се сама урушила.

Револуционари су је својевремено већ били унаказили, садашња катедрала је реконструкција од пре двестотинак година. Подићи ће је Французи опет, идентичну, али је ипак у питању врло ружан и тежак дан за Европу.
 

Back
Top