ДСС није подржала народни протест 13. априла и тиме се разоткрила као лажна опозиција

Да ли ДСС-овце треба такође лустрирати када падне Вучић?

  • ДА

  • НЕ

  • НЕ ЗНАМ

  • НЕМАМ СТАВ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

комшија

Stara legenda
Poruka
91.000
~ АУТОРСКА ТЕМА ~



Све маске су пале. ДСС, удбашка партија која је служила за све Милошевићеве марифетлуке, нпр. растурање коалиција попут ДЕПОС-а и слично, Петог Октобра је послужила као тзв. "златни падобран" Милошевићевом дебеу. Каснијје је служила за пљачкашку приватизацију, као и да би подгрејала национал-шовинизам везано за већ изгубљено Косово, а у циљу да Србија не уђе у Европску унију 2013. године. Водила је издајничку про-руску политику и сходно томе поклонила је жилу куцавицу србијанске привреде НИС русима, чиме је директно допринела да републиканска администрација Буша Јуниора призна независност Косова (ваља овде напоменути да је НИС изграђен из америчког кредита и уз помоћ америчке а не руске технологије).
2012 године пред други круг председничких избора, председник ДСС-а Коштуница позива да се гласа за Тому Николића, иако је био обавештен да ће Никопић и Вучић признати независност Косова.
Седам година касније, нови председник ДСС-а Милош Јовановић, доказао је да је сендвичар. Значи када да је ономад покушавао да се убаци у Савез за Србију, то је чинио као Вучићев шпијун, а не као искрени опозиционар.
 
Imaju Cedu i Canka za to. A sta tacno fali Sapicu?

Čeda i Čanak nemaju kapacitet za cenzus ni usled male izlaznosti dok Šešelj i Šapić imaju. Verovatno mnogi kritikuju Šapića zbog njegove koalicije sa SRS i samim tim se vidi kao još jedan SNS spavač. Mada ja smatram da na sledećim izborima usled bojkota SZS i PSG svakako će najmanje zlo biti Šapić jer iako možda ima dilove sa SNS i SRS na Novom Beogradu ipak je dalji od SNS nego recimo SPS i SRS koji su se baš povezali maksimalno.
 
Čeda i Čanak nemaju kapacitet za cenzus ni usled male izlaznosti dok Šešelj i Šapić imaju. Verovatno mnogi kritikuju Šapića zbog njegove koalicije sa SRS i samim tim se vidi kao još jedan SNS spavač. Mada ja smatram da na sledećim izborima usled bojkota SZS i PSG svakako će najmanje zlo biti Šapić jer iako možda ima dilove sa SNS i SRS na Novom Beogradu ipak je dalji od SNS nego recimo SPS i SRS koji su se baš povezali maksimalno.

Ја критикујем Шапића. јер није српски родољуб, и националиста. А Шешеља сам увек критиковао, јер се лажно представља као националсита, истао као што су се ови на власти лажно представљали. Дачића не подносим, јер је комуниста и југословен и тако даље. Остаје потпуно компромитовани ДСС, са лидером који се представља као родољуб. Бошко се сасвим извесно продао. О Чеди и Чанку, ни речи не треба трошити. Такашљам би нароадије пожелео нашим непријатељима. Дакле практично, мртво море.
 
Ја критикујем Шапића. јер није српски родољуб, и националиста. А Шешеља сам увек критиковао, јер се лажно представља као националсита, истао као што су се ови на власти лажно представљали. Дачића не подносим, јер је комуниста и југословен и тако даље. Остаје потпуно компромитовани ДСС, са лидером који се представља као родољуб. Бошко се сасвим извесно продао. О Чеди и Чанку, ни речи не треба трошити. Такашљам би нароадије пожелео нашим непријатељима. Дакле практично, мртво море.

Za sada se samo glasa o sledećem pitanju

  • Da li da sadašnje stanje traje zauvek (to predlažu botovi-sendvičari)
  • Da se konačno prodiše, putem promene autokratskog sistema koji 7 godina sedi na grudnom košu nacije (to zastupa SZS)
 
~ АУТОРСКА ТЕМА ~



Све маске су пале. ДСС, удбашка партија која је служила за све Милошевићеве марифетлуке, нпр. растурање коалиција попут ДЕПОС-а и слично, Петог Октобра је послужила као тзв. "златни падобран" Милошевићевом дебеу. Каснијје је служила за пљачкашку приватизацију, као и да би подгрејала национал-шовинизам везано за већ изгубљено Косово, а у циљу да Србија не уђе у Европску унију 2013. године. Водила је издајничку про-руску политику и сходно томе поклонила је жилу куцавицу србијанске привреде НИС русима, чиме је директно допринела да републиканска администрација Буша Јуниора призна независност Косова (ваља овде напоменути да је НИС изграђен из америчког кредита и уз помоћ америчке а не руске технологије).
2012 године пред други круг председничких избора, председник ДСС-а Коштуница позива да се гласа за Тому Николића, иако је био обавештен да ће Никопић и Вучић признати независност Косова.
Седам година касније, нови председник ДСС-а Милош Јовановић, доказао је да је сендвичар. Значи када да је ономад покушавао да се убаци у Савез за Србију, то је чинио као Вучићев шпијун, а не као искрени опозиционар.

Комша, ти си гори од инквизиције.
 
Тројански коњ из Коштунића!!!

- - - - - - - - - -

DSS nece sa Vucicem, ali nece ni sa Djilasom, Bundom i Tadicem, jer su svi isti... To je njihov stav i ja to postujem.

Како то мислиш "неце са Вуцицем"?????
 
ja bas ne cenim uskakanja u svakakve koalicije samo da bi se doslo do promila moci.

niti su mi jasni , recimo glasaci dveri kojima ne smeta saradnja sa ds-om.

kao *da rusimo vucica* , pa vi ste gori kad ulazite u koaliciju bez ikakve ideologije ili plana.

- - - - - - - - - -

dos je cak licio na nesto

cinile su ga prozapadno orjentisane , demokratske stranke.

ovde i levo i desno i centar na gomili.
 
~ АУТОРСКА ТЕМА ~



Све маске су пале. ДСС, удбашка партија која је служила за све Милошевићеве марифетлуке, нпр. растурање коалиција попут ДЕПОС-а и слично, Петог Октобра је послужила као тзв. "златни падобран" Милошевићевом дебеу. Каснијје је служила за пљачкашку приватизацију, као и да би подгрејала национал-шовинизам везано за већ изгубљено Косово, а у циљу да Србија не уђе у Европску унију 2013. године. Водила је издајничку про-руску политику и сходно томе поклонила је жилу куцавицу србијанске привреде НИС русима, чиме је директно допринела да републиканска администрација Буша Јуниора призна независност Косова (ваља овде напоменути да је НИС изграђен из америчког кредита и уз помоћ америчке а не руске технологије).
2012 године пред други круг председничких избора, председник ДСС-а Коштуница позива да се гласа за Тому Николића, иако је био обавештен да ће Никопић и Вучић признати независност Косова.
Седам година касније, нови председник ДСС-а Милош Јовановић, доказао је да је сендвичар. Значи када да је ономад покушавао да се убаци у Савез за Србију, то је чинио као Вучићев шпијун, а не као искрени опозиционар.
Ma bitno je da kada su vam davali podršku 5 oktobra i kada su pravili sa vašima vlast bili dobri.
Sada su vam izdajnici i sns podrška.
To jer ono o čemu ja pričam na svim temama ISKLJUČIVOST .
Ko nije sa nama iz SZS-a on je sa Vučićem.
E zbog toga nikada više nećete biti vlast .
 
Niko normalan ne može da podrži savez S koca i s konopca pa još i bez vizije (kako lepo reče onaj ambasador) :per:

nc14ix

To što DSS ljuti Komšiju, Jaguarku i ostale zapadne podguzne muve me posebno raduje.

:heart:DSS:heart:
 
Niko normalan ne može da podrži savez S koca i s konopca pa još i bez vizije (kako lepo reče onaj ambasador) :per:

nc14ix

To što DSS ljuti Komšiju, Jaguarku i ostale zapadne podguzne muve me posebno raduje.

:heart:DSS:heart:

Свенародни протест није протест за СзС, већ протест против свињске хунте.
 
Свенародни протест није протест за СзС, већ протест против свињске хунте.

Ako je svenarodni onda je to mnogo više od 7 500 učesnika
Daleko više ljudi je nezadovoljno vladavinom AV.

Zašto to mnogo više ne želi da podrži ovaj savez ?
Zašto sami učesnici protesta zvižde vođama tog protesta?

Pa da DSS je kriv.:evil:
 
Ako je svenarodni onda je to mnogo više od 7 500 učesnika
Daleko više ljudi je nezadovoljno vladavinom AV.

Zašto to mnogo više ne želi da podrži ovaj savez ?
Zašto sami učesnici protesta zvižde vođama tog protesta?

Pa da DSS je kriv.:evil:


А ко ти је избројао да их је било 7 500?
 
Ako je svenarodni onda je to mnogo više od 7 500 učesnika
Daleko više ljudi je nezadovoljno vladavinom AV.

Zašto to mnogo više ne želi da podrži ovaj savez ?
Zašto sami učesnici protesta zvižde vođama tog protesta?

Pa da DSS je kriv.:evil:

Зато што је много више људи без неке памети и пристаје на секс са Вучићем.
 
Има једна што им се омакла. Па пошто није њихова, решили су да је униште. И солидно им иде.

Знаш ли која је то?

Nemam pojma.

Od ovih za koje ja znam, sve su udbaške.
 

Back
Top