Ambasador Norveške: Vlada ima jasan program zasnovan na EU, opozicija bez vizije

Q. in perpetuum hibernum

Stara legenda
Poruka
87.674
Stigle prve reakcije od zapadne bratje vezano za protest.

Ambasador%20norveske.jpg


http://www.nspm.rs/hronika/ambasado...-na-clanstvu-u-eu-i-ekonomskim-reformama.html
 
"Влада, такође представља широку коалицију која понекад може да буде тешка за разумевање због различитих изјава неких министара, али они бар имају програм заснован на војној неутралности, чланству у ЕУ и економским реформама", каже норвешки амбасадор.

Da li ambasador zna sta zeli da kaze, osim da je protiv protesta? :think:

Ekomonske reforme? Ekonomske reforme traju barem od 1989. :confused:
 
Не знам шта очекује опозиција. Заставе Русије, Византије, петокраке, одбијање да се преговара око Косова, пљување по капитализму, избацивање европских интеграција из опозиционе платформе. Ја би исто подржао Вучића да сам на месту Западњака.
 
Не знам шта очекује опозиција. Заставе Русије, Византије, петокраке, одбијање да се преговара око Косова, пљување по капитализму, избацивање европских интеграција из опозиционе платформе. Ја би исто подржао Вучића да сам на месту Западњака.

Ne zagadjuj temu.

Dovoljno je botova ovih dana ... jos nam fale neoliberalni...
 
Не знам шта очекује опозиција. Заставе Русије, Византије, петокраке, одбијање да се преговара око Косова, пљување по капитализму, избацивање европских интеграција из опозиционе платформе. Ја би исто подржао Вучића да сам на месту Западњака.

Treba da se sete da je to doslovno Zamenik Miloševića.
 
Не знам шта очекује опозиција. Заставе Русије, Византије, петокраке, одбијање да се преговара око Косова, пљување по капитализму, избацивање европских интеграција из опозиционе платформе. Ја би исто подржао Вучића да сам на месту Западњака.

Hoces reci da podrzavas Vucica, iako se oslanja na Rusiju i odbija da prihvati evropsku spoljno-politicku poziciju prema Rusiji i Kini.
Nema veze sto je odgovoran za podizanje tenzija sa Kosovom i sto njegov predlog za resenje ne prihvata EU.
Mi jesmo u nekakvom kapitalizmu, u to nema sumnja.

Evropske integracije su samo prica, bez resenja Kosova, udaljavanja od Rusije i rasturanja korumpirane klike unutar drzave.

Drugim recima norveski ambasador je idiot.
 
Hoces reci da podrzavas Vucica, iako se oslanja na Rusiju i odbija da prihvati evropsku spoljno-politicku poziciju prema Rusiji i Kini.
Nema veze sto je odgovoran za podizanje tenzija sa Kosovom i sto njegov predlog za resenje ne prihvata EU.
Mi jesmo u nekakvom kapitalizmu, u to nema sumnja.

Evropske integracije su samo prica, bez resenja Kosova, udaljavanja od Rusije i rasturanja korumpirane klike unutar drzave.

Drugim recima norveski ambasador je idiot.

Ја не подржавам Вучића, ваљда сте имали прилике да читате шта пишем овде? Мада мој отпор Вучићу је принципијалан, против сам диктатора, а не за опозицију. Моја политичка опција у Србији не постоји.

Вучић је за интересе Запада мање лоша опција од опозиције. То ко не види не би требао много да збори о политици. Владавина права и демократија су фразе.
 
Ја не подржавам Вучића, ваљда сте имали прилике да читате шта пишем овде? Мада мој отпор Вучићу је принципијалан, против сам диктатора, а не за опозицију. Моја политичка опција у Србији не постоји.

Вучић је за интересе Запада мање лоша опција од опозиције. То ко не види не би требао много да збори о политици. Владавина права и демократија су фразе.
Da, ceo rezon detr opozicije je da se okonča ova besmislena 7-godišnja autokratija koju podržavaju Maloumnici.
 
Njegovi Norvezani su dva puta pametno glasali protiv ulaska u EU

- - - - - - - - - -

Ја не подржавам Вучића, ваљда сте имали прилике да читате шта пишем овде? Мада мој отпор Вучићу је принципијалан, против сам диктатора, а не за опозицију. Моја политичка опција у Србији не постоји.

Вучић је за интересе Запада мање лоша опција од опозиције. То ко не види не би требао много да збори о политици. Владавина права и демократија су фразе.

Upravo tako
 

Back
Top