Umrla Mira Markovic!

Читај ,читај дургарице , то су они то иду редовно на протесте ... велики борци за демократију , то они пишу ..ужас над ужасима

Pa nisu svi takvi, Komunistkinjo! Imas ti bezdusnih ljudi svuda.

Ne obracaj paznju, sami sebi se smeju i sprdaju a i njih ceka starost i neka nemoc kad tad.
 
mira-stefan.jpg
Лепо од заветника што су посетили покојну председницу ..заветници су реално једина тренутна опозиција и нкпј и пар још левичарских организација ..али генерално , то је то ..може са њима да се лепо сарађује ..
 
Лепо од заветника што су посетили покојну председницу ..заветници су реално једина тренутна опозиција и нкпј и пар још левичарских организација ..али генерално , то је то ..може са њима да се лепо сарађује ..

Заветници су тренутно једна од најјачих агенција за пословну пратњу.
 
Заветници су тренутно једна од најјачих агенција за пословну пратњу.
како вас није срамота ..заветници јесу опозција режиму само што не желе да сарађују са досовцима , што ја изузетно ценим и поштујем .

- - - - - - - - - -

Pa nisu svi takvi, Komunistkinjo! Imas ti bezdusnih ljudi svuda. Ne obracaj paznju, sami sebi se smeju i sprdaju a i njih ceka starost i neka nemoc kad tad.
на овој теми тренутно су они који се залажу за портесте најактивнији у писању бљувотина ..то им је задатак другарице , морају да опрадавају мржњу и лажи које су ширили ..мени је њих жао у принципу

- - - - - - - - - -

Kremirana witcharka
чему те увреде на рачун мртве жене .мени није јасна поента увреда и бљувотина
 
Лепо од заветника што су посетили покојну председницу ..заветници су реално једина тренутна опозиција и нкпј и пар још левичарских организација ..али генерално , то је то ..може са њима да се лепо сарађује ..

kakva predsednica, sta lupetas ti?
 
Не знам да ли је била свесна колико је штете нанела левичасрка идеологија коју је спроводила на делу заједно са мужем. Претпостављам да ће се неко слично запитати и за Вучића после његове смрти.
 
Лепо од заветника што су посетили покојну председницу ..заветници су реално једина тренутна опозиција и нкпј и пар још левичарских организација ..али генерално , то је то ..може са њима да се лепо сарађује ..

Kako posetili pokojnu Miru?
Na slici izgleda sveže...

- - - - - - - - - -

 
"Мирјана Марковић је оставила иза себе писани материјал, неку врсту тестамента, а те белешке тренутно су у рукама њених адвоката.

Посебно би могле да буду занимљиве белешке које представљају својеврстан политички тестамент, у ком је она писала људима из њеног Слобиног окружења, o томе ко их је издао, ко се окористио и деведесетих зарадио силне милионе марака, а сасвим могуће и где су те паре завршиле.

Сасвим је сигурно, због тих папира дрхте многи у Србији...."


c-%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%9B-%D0%B8-%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0%D1%80%D1%85-%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B5%D1%98-ii-3311027.png
 
Био јој је једини циљ, за живота, да скине љагу са породице Милошевић....


SLOBA-MIRA-MARIJA-MILOSEVIC-0-800x524.jpg
Фото:Приватна архива-
Слободан Милошевић, Мира Марковић и Марко Милошевић​



Искрено ВЕРУЈЕМ да су иза Мире остали важни "папири", који би могли да раскринкају много тога, а наравно да збаце љагу са имена ове породице, а нарочито са имена убијеног председника Србије, Слободана Милошевића.

Пошто су на овој теми "душебрижници" обмањивали све нас, оптужујући ћерку Мирину и Слобину ,Марију, као не знам какву ћерку, јер није мајку посећивала у Москви, зарад ИСТИНЕ ево неких информација, које неки или НИСУ ЗНАЛИ или НИСУ ЖЕЛЕЛИ ДА ЗНАЈУ:
"Марија не би могла ни да отпутује у Русију. Годинама Марији не дају испис из држављанства Србије, да би могла да добије црногорски пасош, .... докле тај прогон иде!!!"

Фактички, Марија живи у Црној Гори без званичних државних исправа те државе, тако да је и она у неку врсту "ПОЛИТИЧКИ ЗАТВОРЕНИК":rtfm:
Свака ћерка, која је волела свог оца, онако као што је и Марија волела њеног оца, ТРЕБА и МОЖЕ да разуме, зашто је Марија толико огорчена на Србију. У потпуности је РАЗУМЕМ и исто бих поступила, сем што бих ја била још гора према онима који би онако поступали према мом оцу, као што је то био случај са Милошевићем. Бих била у стању некоме и очи голим рукама да извадим, ко би се дрзнуо да ми на било који начин повреди оца.

.
 
"Мирјана Марковић је оставила иза себе писани материјал, неку врсту тестамента, а те белешке тренутно су у рукама њених адвоката.

Посебно би могле да буду занимљиве белешке које представљају својеврстан политички тестамент, у ком је она писала људима из њеног Слобиног окружења, o томе ко их је издао, ко се окористио и деведесетих зарадио силне милионе марака, а сасвим могуће и где су те паре завршиле.

Сасвим је сигурно, због тих папира дрхте многи у Србији...."


c-%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%9B-%D0%B8-%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0%D1%80%D1%85-%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B5%D1%98-ii-3311027.png

koju slavu je slavila pokojna mira marković
 
Pa nisu svi takvi, Komunistkinjo! Imas ti bezdusnih ljudi svuda.

Ne obracaj paznju, sami sebi se smeju i sprdaju a i njih ceka starost i neka nemoc kad tad.

Има старих и неможних који подмежу штапове и по форумима .. и сада ... пре су подметали клипове под тошкове ... ушло им у крв
 
"

Сасвим је сигурно, због тих папира дрхте многи у Србији...."



Е моја бомбонице зар ти сумњаш да она може некога, било кога оптужити за било шта , ма шта, осим себе, да не би то одавно урадила са сигурне удаљености.ММ је била једна крајње морбидна да не кажем секташка персона 90-их можда и сам демон у облику човјека који је нашег Слобомира наговарала на много чудне одлуке.Ја сам убјеђен и даље да је он, ма колико презирао његове комунистичку учмалу црту,био далеко бољи човјек од ње...
 
Не знам да ли је била свесна колико је штете нанела левичасрка идеологија коју је спроводила на делу заједно са мужем. Претпостављам да ће се неко слично запитати и за Вучића после његове смрти.

Па само мало измени смисао односно ред речи.

Рецимо.

Незнам да ли је бил асвесна колико штете је нанела левичарској идеологији спроводећи је у дело на свој начин са својим Мужем .....................
 

Back
Top