Vučić: Slušao sam govornike s terase Predsedništva, dronom snimati i moj skup

Баш ме брига за Спутњик и било који страни медији кад је у питању ситуација у држави. А још ме мање интересује председник државе који се нон-стоп, 24 часа, бави медијима и шпекулацијама у медијима. Тај човек живи у ријалитију. Нон стоп је пред камерама. Не ради ништа друго, сем политички маркетинг.

То не приличи председнику државе као што не приличи да сам себи прави скупове подршке тако што уцењује јавни сектор чиме губи право да прича о било каквим бројкама, јер је потпуно непознато колико заста људи њега подржава искрено, ако измумемо уцене јавног сектора.
 
190414045.4_xl.jpg


Ne treba biti previše mudar da se dođe do zaključka da ovdje ima 50 000 ljudi sigurno.
 
Čekam još da se sva ta Mi6 Bebina mafija u Srbiji sama razotkrije...redom...posle Vučića očekujem i da kvazimodo DJ Vučićević na naslovnicu dezInformera stavi - RUSI LAŽU


:whistling:

OPA...
Navataše Rusi na mamac i ovu zverku:

Информер: Срамно саопштење "Спутњика"! Преносили најгоре лажи о протестима, а сад глуме жртве!; Спутњик: Спутњик не лаже, преносили смо процене власти и опозиције
http://www.nspm.rs/hronika/informer...prenosili-smo-procene-vlasti-i-opozicije.html
sputnjik1.jpg



I kvazimodo DJ Vučićević pokazao svoje pravo anti-rusko lice...

Sve Bebe Mi6-a se otkriše u jednom danu :klap::klap::klap:

BRAVO RUSI !!! :worth::worth::worth:

Tako se vataju zverke ! :worth::worth::worth:


....
 
OPA...
Navataše Rusi na mamac i ovu zverku:

Информер: Срамно саопштење "Спутњика"! Преносили најгоре лажи о протестима, а сад глуме жртве!; Спутњик: Спутњик не лаже, преносили смо процене власти и опозиције
http://www.nspm.rs/hronika/informer...prenosili-smo-procene-vlasti-i-opozicije.html
sputnjik1.jpg



I kvazimodo DJ Vučićević pokazao svoje pravo anti-rusko lice...

Sve Bebe Mi6-a se otkriše u jednom danu :klap::klap::klap:

BRAVO RUSI !!! :worth::worth::worth:

Tako se vataju zverke ! :worth::worth::worth:


....

:rotf: mi6 uzvraca udarac iz SNS centrale.
 
Bratoubilački rat Informera i Sputnjika. :hahaha:

KESH izaberi stranu.

Kad ta maska SNS-a padne, maska kao šatro rusofila...
Neće im više biti dovoljni autobusi i sendviči da dovode mitingaše....već će morati da ih puskom teraju na mitinge...

A podseticu te da taj sukob SNS-a i Rusa nije od danas...


1)
Imali smo skoro sukob unutar same Vlade.... proruski Nenad Popovic protiv Vučićevog malog od palube - Dačića..., a posto je isti pokusao da proturi kako je razgranicenje zvanicna opcija Srbije... i naravno Rusi mu preko Nenada Popovica odmah lupili bananu...


2)
Dan, dva posle toga imamo onu izjavu lepe Marije Zaharove... kad je na finjaka spustila Vucicu, rekavsi da ga ne bi poredila ni sa zivotinjom.... :lol:
A posto su je pitali da li je Vucic NATO trojanski konj...


3)
Potom setimo se kako je Putin iskulirao Vučića u Beogradu....kad ga je ovaj molio preko Patrijarha da njegovim SNS zombijima kaze koju recenicu...a Putin diskretno i kulturno samo rekao Hvala prijatelji i okrenuo se :D ne zeleci da bude Vučićeva cheer liderka.... KRALJ !

4)
O cuvenom jazavicaru u Moskvi da i ne pricam...to je poruka od koje se na licu mesta Vucko preznojio...

Dakle kad padne jos ta preostala šatro proruska maska SNS-a...tad krece LABUDOVA PESMA ! :gace:
A vidimo da vec krece....
Jer kad Rusi aktiviraju svoje spavače u SNS-u...Vucko nece znati s koje strane curi...:klap::klap::klap:


....
 
Poslednja izmena:
:eek:

Vučić: Slušao sam govornike s terase Predsedništva, dronom snimati i moj skup
http://rs.n1info.com/Vesti/a476168/...otestu-Pink-dronom-da-snima-i-moj-miting.html

Vučić je novinarima u Beogradu rekao da bi za njega bio poraz i sramota da samo iz Vranja i Leskovca ne skupi više od 7.500 na predstojećem mitingu koji će se održati 19. aprila u okviru kampanje "Budućnost Srbije".

Толико је попеездео да није рекао да ће људи доћи, него да ће их скупљати. Скупљати, трпати у бусеве и истоваривати у ограђен простор под будним оком редара-капоа.
 
РИА Новости јављају да је било неколико десетина хиљада људи

"Отставка! Отставка!", - скандируют несколько десятков тысяч собравшихся.

В Белграде начался массовый протест против президента Сербии

https://ria.ru/20190413/1552667046.html
 

Back
Top