ЗБОГ ОПОЗИЦИОНОГ МИТИНГА: Аутобуси из Панчева од јутрос не саобраћају за Београд

Тихи

Starosedelac
Poruka
161.931
ЗБОГ ОПОЗИЦИОНОГ МИТИНГА: Аутобуси из Панчева од јутрос не саобраћају за Београд

Аутобуси из Панчева не саобраћају од јутрос за Београд, од девет сати. На шалтеру Аутотранспорта Панчево постављено је обавештење за грађане да је то предузеће редуковало поласке у међумесном саобраћају, "услед недовољне количине горива као и недовољног броја извршиоца".

„У обавези смо одржати поласке у градском саобраћају као комуналну услугу“, додаје се у том обавештењу.

obave%C5%A1tenje-700x394.jpg


Запослена на шалтеру АТП-а потврдила је за Н1 да је та информација тачна, иако сваког викенда аутобуси АТП саобраћају током целог дана на пола сата.

На питање због чега је тако, незванично је речено да грађани могу да се информишу преко медија, а на питање шта да раде људи који имају плаћене месечне карте и тако се свакодневно транспортују до Београда службеница је одговорила да не зна шта да каже.

Она је рекла и да јој је веома жао што су грађани Панчева огорчени, али да тако ствари функционишу од јутрос.

На питање да ли ситуација има везе са протестом опозиције у Београду, она је рекла да то не може да потврди.

https://srbin.info/2019/04/13/zbog-...z-panceva-od-jutros-ne-saobracaju-za-beograd/

Mnogo provokacija danas .... Vlast je u strahu od protesta opozicije...
 
Videh ovo na tv-u.Kakve su naprednjaci kukavice,pa to je neviđeno :lol:
Prvo su bili radikali. Koji su rasterivali GAY paradu, palili američku ambasadu, ultra nicaiionalisti, protivnici globalizma i evropske unije.


Danas su ti isti radikali, postali naprednjaci, gde su postavili GAY aktiviskinju na čelo države, štite GAY paradu, ponose se ulaskom u EU, priključuju se globalizmu. I naravno slika sve govori kada je nacionalizam u pitanju i amerikanci.


maxresdefault.jpg
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Meni ovo lici na posao za gradjane, dakle prvo resiti lokalnu bagru.
Uci u ATP i izbaciti direktora, pa mozda neko bude znao i da organizuje prevoz.

Dovoljn je porkernuti tuzbe zbog krsenja ugovora - jer masa gradjana ima mesecne. Znaci naplatio si nesto a uslugu nisi izvrsio.
 
Dovoljn je porkernuti tuzbe zbog krsenja ugovora - jer masa gradjana ima mesecne. Znaci naplatio si nesto a uslugu nisi izvrsio.

Pa cekaj, ljudi idu u beograd da ruse drzavnu vlast, a nekog idiota kome znaju i ime i prezime i adresu ce da tuze? Kome? Kolegi sudiji koji mora da ga slusa? Ajte moolimvas. Vi ste boranija nesposobna.

- - - - - - - - - -

Taj ATP vas zajebava vec godinama unazad, a vi trazite nesto dalje od toga, umesto da bagru najurite iz panceva.
 
Мени је јасно , ако вама није , зашто возачи не желе да возе на протест .видели смо недавно како је прошао возач камиона који је по наређењу Бошка Обрадовића избачен из аутобуса и линчован јер није желео да се запуца у полицију ....мени је жалосно да неки од вас , које сматрам патриотама , подржавају портесте Ђиласа и Тадића ..то је ужас !!Зар поново неки желе Тадића на власти ...проблем је што овде људи слабо памте ..
 
Мени је јасно , ако вама није , зашто возачи не желе да возе на протест .видели смо недавно како је прошао возач камиона који је по наређењу Бошка Обрадовића избачен из аутобуса и линчован јер није желео да се запуца у полицију ....мени је жалосно да неки од вас , које сматрам патриотама , подржавају портесте Ђиласа и Тадића ..то је ужас !!Зар поново неки желе Тадића на власти ...проблем је што овде људи слабо памте ..

isti nam je ****** ovaj ili onaj tkd.. :kafa:
 

Back
Top