Problem prilikom traženja programa za AMD grafičku karticu

Nikola Garovic

Početnik
Poruka
5
Zdravo, imam problem sa drajverom za grafičku. Moja grafička kartica na laptopu je AMD Mobilty Radeon HD 5056 i za nju imam odgovarajući drajver koji sam sikuo sa AMDovog sajta. Problem je u tome sto iako sve na laptopu radi, rezolucija je ok, u device menageru grafička kartica ima odgovarajući drajver, ja nemam pristup podesavanju grafičke. Imao sam pre, ali nisam ni obracao paznju na to i sada kada mi treba, nemam. Nigde na laptopu nemam AMDov program iako je driver instaliran. U kontrolnoj tabli postoji program pod nazivom AMD Install Menager ali je sive boje, a ja koliko se secam program je ranije bio crvene boje .Skidao sam i AMD menager ali nista, kao nest preuzme ali nista. Ranije mi je bilo kada desnim klikom kliknem imam na prva dva polja podesavanja, a sada ne. Par puta sam radio sistem, ali se ne secam da li je bilo od početka ovog sistema ovako. Koristim win 7.Imam podesavanja za intelovu graficku, iako za nju nisam skidao driver.
Ukoliko je imao neko sličnih problema bio bih mu zahvalan na pomoći. Hvala unapred.
 
Trazi drajver za novi Hardver.pogresno sam napisao gore u brzini.

Nasao sam drajver za graficku. Ukoliko nemam drajver rezolucija je u haosu, problem je sto nemam podesavanja za AMD. Kada idem na podesavanja grafičke(desni klik i grafic prpertis imam podesavanja Intelove grafičke, ali ne i AMD-ove). Skidao sam vise puda drajver i ovaj koji koristima je odgovarajuci. U device menageru pise da su drajveri ya graficku ok i da koristim najnoviji drajver.

- - - - - - - - - -

Grafika.jpg
 
Nasao sam drajver za graficku. Ukoliko nemam drajver rezolucija je u haosu, problem je sto nemam podesavanja za AMD. Kada idem na podesavanja grafičke(desni klik i grafic prpertis imam podesavanja Intelove grafičke, ali ne i AMD-ove). Skidao sam vise puda drajver i ovaj koji koristima je odgovarajuci. U device menageru pise da su drajveri ya graficku ok i da koristim najnoviji drajver.

- - - - - - - - - -

Pogledajte prilog 542353

Vidim na slici sa desne strane,onaj zadnji veci prozor,na kojoj je komanda za rezoluciju,samo treba da kliknes na tu strelicu,koja je okrenuta,nadole.Izaci ce ti padajuci meni sa vrednostima rezolucije
 

Back
Top