Skup u Novom Sadu

Sa svakog odeljenja iz klinickog centra Vojvodine moralo je da ode barem 5 zaposlenih.A pretpostavljam da je je oprlilike isti slucaj bio i u ostalim drzavnim preduzecima,plus sendvicari iz okolnih mesta.
Zato je nesretnik i skupio toliku raju.
Tako će nedan boze da izbije neka katastrofa a država će biti paralisana...
Naime, 90% zaposlenih u državnom sektoru dobija slobodan dan za cirkus Fest by SNS svake nedelje...
 
1.I dalje nas bombarduju našim zločinaštvom (mi smo ubili divnu braću Bitići koja su čuvala Sebe-reča AV.Mi smo pucali u kafiću Panda i vozili leševe u hladnjači,reče opet AV) i glortiofikacijom svih okolo-samo to ovaj put ne želiš da čuješ,ili si već oguglao pa ne primećuješ

Propustio si da pomeneš paljenje ambasade. Ako gledaš N1 osećaćeš se bombardovanim, ali ostali mediji kao i institucije pomenute činjenice ili budalaštine ne smatraju više neuralgičnim hipotekama srpskog društva. Sviđalo se to tebi ili ne, uspostavlja se neophodna ravnoteža.

2.Dočekati bilo kojeg stranog državnika nije ništa posebno.Ne treba se time dičiti

Sećam se kako ga je Koštunica dočekao.

3.Manje beskičmena spoljna politika?WTF?Šizoje ljubi stopala Tačiju,pravi koaliciju sa Haradinajem,valja se po podu u Briselu(čak se i hvali time),ljubi guzu Angeli,nosi pare Klintonu,sedi u magarećoj klupi u Parizu...

Mora neko da čisti ono što ste decenijama, što bi rekao Šešelj, iznasrali.

4.Koje su i koliko znaš kineskih i ruskih investicija u Srbiji?

Dramatično više no u doba DOSovskog blagostanja.

Kao što sam i očekivao,niko ne može da navede uspehe vlasti u periodu 2012.-2019.Glorifikuju ih oni koji su im na platnom spisku,i izlapeli ljudi kojima je podvaljeno da je AV patriota i prorusku čovek...a potpisao IPAP :hahaha:

Tendenciozan si u ogorčenosti.
 
Propustio si da pomeneš paljenje ambasade. Ako gledaš N1 osećaćeš se bombardovanim, ali ostali mediji kao i institucije pomenute činjenice ili budalaštine ne smatraju više neuralgičnim hipotekama srpskog društva. Sviđalo se to tebi ili ne, uspostavlja se neophodna ravnoteža.



Sećam se kako ga je Koštunica dočekao.



Mora neko da čisti ono što ste decenijama, što bi rekao Šešelj, iznasrali.



Dramatično više no u doba DOSovskog blagostanja.



Tendenciozan si u ogorčenosti.

1.Paljenje ambasade ima veze sa činjenicom da me i dalje bombaruju našim zločinaštvom?
2.Ponovo,kakve veze ima doček bilo kojeg državnika sa stanjem u Srbiji?Jesmo li zbog toga odmakli iz društva top najgorih u Evropi?
3.Dakle,mora se lizati boolja onima koji su nas klali i bombardovali?Ti reče da smo pre AV imali sramotnu spoljnu politiku zbog lizanja tuđih boolja.Po tebi je lepše i bolje kada ih liže AV,a ne neko drugi
4.ŽOpet pitam : Koje su to kineske i ruske investicije u Srbiji?Za vreme DOS-a,Rusi su investirali u NIS.Posle toga više nisu.Znaš li da napišeš smislen,nepropagandni odgovor?

P:S. kakav e tovoj stav kada je potpisivanje briselskog i IPAP sporazuma sa NATO-paktom u pitanju?Voliš li što državni vrh Hrvatske i Albanije sada ima pristup vojno-obaveštajnim podacima Srbije?
 

Back
Top