NE RADI MI DVD/RW POMOC MI TREBA

yugo 45

Ističe se
Poruka
2.735
KADA UBACIM DVD DISK U DVD RW NAPISE ME" F IS NOT ACCSESIBILE INVALID FUNCTION" KAD UBACIM CD OCE DA OTVORI NE MOZE NI DA OTVORI NERO KAD UBACIM NA DVD REZAC U NERO OPCIJE
U PROPRTISIMA KAZE DA UREDJAJ RADI NORMALNO U PITANJU JE PIONEER DVD RW DVR-110D MODEL

ALO LJUDI MOLIM POMOZITE :-D
 
dvd nece da cita kaze samo " F(DVD) IS NOT ACCSESIBL INVALIDE FUNCTION" CD oce da cta ali dvd nece
rezao sam neke programe na dvd bratu(xp,muzika itd) sa nero-om 6001 valjda kad sam hteo da proverim sta sam uradio to se desilo posle sam restartovao komp ali nista se nije desilo u prprtisima kaze da uredjaj radi kako treba
 
I obavezno stavi bar neki zarez, a i ostale znake interpukcije pre nego sto napises sledeci post.
Ubismo se ovde desifrujuci tvoje pisanije.

Da li ti je rezac nekada radio normalno ili je to od kada si ga uzeo?
Za neke prazne medije je normalno to sto ti pise, ali se i oni isto normalno rezu.
 
izvinjavam se zbog necitkog pisanja

da dam kraccu istoriju kupio sam dvdrw pionir 110D pre 30-45 dana i rezao sam sve normalno

2 januara sam bratu rezao windows xp neku muziku i neke gluposti

kad sam posle rezanja sa nero-m 6.0.16 hteo da proverim da li je sve u redu pritisnuo sam ikonu od

od dvd i onje izbacio prozor na kome je pisalo " F IS NOT ACCSESIBILE INVALID FUNCTION".

posle sam u njega ubacio prazan dvd da vidim da li hoce da otvori samo da pokaze da li oce da

otvori nije hteo. .

takodje hteo sam ponovo da probam da nerezem nesto opet nnije hteo.

ubacio sam obican cd sa nekom muzikom to je hteo sad mi je otvorio i cd.

sada sam uspeo da nerezem neku muziku s kompa hoce da pusti takodje sad sam uspeo i film.

sa dvd da pustim.

disk koji sam bratu narezao nece da pustini na njegovom kompjuteru znam da ovo zvuci kao

nebuloza.

da li da nosim dvdrw kod majstora pod garancijom je
 
Najbolje ti je da ga odneses kod majstora... Ja imam Pioner 109 radi OK

Ima mozda jedan problem sto mozda nece da reze, i da cita... IL ti je zaprljan, ili kada kupujes diskove razlikuje se DVD+R i DVD-R, ali mislim da tvoj cita oba...

Tako da ti najbolje da ga odneses u servis...

SRECNO!!!
 

Back
Top