Veliki protest 13. aprila

Podržavate li veliki protest građana i dela opozicije 13. aprila 2019. godine?

  • DA

    glasova: 49 63,6%
  • NE

    glasova: 28 36,4%

  • Ukupno glasova
    77
  • Anketa je zatvorena .
Hoće Vučić da potera sve svoje kerove na izbore ali ako bude bojkot teško da će izaći i DSS ali i Šapić

Jednostavno to bi bilo samoubistvo

Izlazi Čeda, on nema šta da izgubi, Čanak i Šešelj, to je sigurica

Verovatno neka partija iz Sandžaka i ovi proAV Mađari

Takođe izlazi i gomila partija za koje niko čuo nije da prave imitaciju šatro demokratskih izbora

Pa u tom slučaju samo SNS, SPS i možda SRS ulaze u parlament. To odgovara Šešelju ali ne znam koliko Aleku odgovara, mislim da će želeti barem još jednu partiju koja će biti opoziciona a ja samo vidim SPAS i DSS kao moguće. Ipak oni nisu bili aktivni oko protesta i najave bojkota, na distanci su.
 
Hoće Vučić da potera sve svoje kerove na izbore ali ako bude bojkot teško da će izaći i DSS ali i Šapić

Jednostavno to bi bilo samoubistvo

Izlazi Čeda, on nema šta da izgubi, Čanak i Šešelj, to je sigurica

Verovatno neka partija iz Sandžaka i ovi proAV Mađari

Takođe izlazi i gomila partija za koje niko čuo nije da prave imitaciju šatro demokratskih izbora

СНС ШТЕНАРА АЛЕКСАНДРА ВУЧИЋА СЕ РАСПАЛА 13.АПРИЛА
и поред тога што су му опонети последњи бедни скотови.

Слично се међусобно потире!
 
СНС ШТЕНАРА АЛЕКСАНДРА ВУЧИЋА СЕ РАСПАЛА 13.АПРИЛА
и поред тога што су му опонети последњи бедни скотови.

Слично се међусобно потире!
Sačekajmo miting Vaše partije u petak.

Ako to bude fljasko, onda znamo da Norveška ide na smetlište istorije.
 
7t8oot7.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
U suštini ovo je borba između jednopartijskog i višepartijskog sistema. Većina je trenutno za jednopartijski, takvi na mitingu SNS traže da Vučić pohapsi sve lidere opozicije, možete to čuti na you tube. Jednopartijski sistem gotovo uvek vodi u provaliju inače i samo je u Kini uspešan iz niza razloga koji se ne mogu primeniti ovde. Na primer tamo ima mnogo više investicija i jak je standard, druga civilizacija i kultura, mnogo veća i bitnija država sa jakom vojskom. Na sledećim izborima kada dođe do bojkota zvanično će i nastupiti jednopartijski sistem sa formalnom opozicijom koja će isto biti deo SNS, kao nekad u KPJ. Biće u parlamentu SNS i sateliti, SPS, SRS, SPAS možda a sve te partije nemaju velikih razlika tj nemaju nikakve razlike.

zasto se ti toliko bojis kineskog sistema:mrgreen:

to se nece desiti

vidim pominjete americki model pa tamo je ceo politicki sistem pod kontrolom kapitala.
U prvoj fazi za kandidovanje za predsednika ne mozes proci ako nemas finansijsku pomoc i to jaku, skoro sam gledala da u tom procesu oko 400 porodica odlucuje svojim donacijama ko ce se uopste kandidovati
to cak nije ni tajna
ceo sistem je u rukama krupnog kapitala
a oni misle da zive u slobdonom svetu
mada dok ima da se dobro jede i pije - narod je zadovoljan
Sve njihove debate i razgovori su besmisleni jer na kraju dana , krupni kapital donosi odluke

meni licno ne smeta takav sistem dok narod zivi pristojno i moze lepo da zaradi
 
Nisam za Vucica ali..... Ja ne glasam 10 godina ali ova opozicija .....
Ne zivim u Srbiji ali da podrzimo malo smanjenje penzija i medijsku blokadu.....
Sramota.

Salu na stranu...

Protest je bio dobar, koliko god Vucic i njegovi psi pokusavaju da omalovazavaju gradjane Srbije i njihove politicke predstavnike koji su bili na ulicama 13.
Zahtevi opozicije su dobri, da se postuje zakon i da se dozvole fer izbori.
Ako Vucic ne zeli da pregovara oko toga osnovnog principa demokratije
ili ispuni razumne zahteve, jasno je da nas uvodi u zescu dikturu i zavrsice kao svojevremeno Causesku u susednoj Rumuniji.
 
Nisam za Vucica ali..... Ja ne glasam 10 godina ali ova opozicija .....
Ne zivim u Srbiji ali da podrzimo malo smanjenje penzija i medijsku blokadu.....
Sramota.

Salu na stranu...

Protest je bio dobar, koliko god Vucic i njegovi psi pokusavaju da omalovazavaju gradjane Srbije i njihove politicke predstavnike koji su bili na ulicama 13.
Zahtevi opozicije su dobri, da se postuje zakon i da se dozvole fer izbori.
Ako Vucic ne zeli da pregovara oko toga osnovnog principa demokratije
ili ispuni razumne zahteve, jasno je da nas uvodi u zescu dikturu i zavrsice kao svojevremeno Causesku u susednoj Rumuniji.

Mi smo već u diktaturi. Onog momenta kada su ministri počeli da podnose predloge ostavke predsedniku republike, tog momenta smo ušli u autokratiju, jer ministar krši ustav i zakon kada svoj predlog o ostavci nudi predsedniku republike i time obilazi nadležnosti.

Sledeći momenat kada su u Beogradu pohapšena maloletna deca koja su uzvikivala " Vučiću derpe", tog momenta smo ušli u diktaturu.

Dakle mi imamo sve elemente diktature, pitanje je samo dokle će otići ta diktatura. Najgori oblik doktature je da se hapse i ubijaju politički neistomišljenici.

A svi koji žive u Srbiji neka se zapitaju dal je to i moguće, kada svi znaju da SNS-sesovci prave spiskove ko je za koga i ko za koga glasa ili namerava da glasa. Pa sada vi vidite i razmislite!
 
https://ria.ru/20190413/1552667046.html
i RIA novosti pored Sputnjika prešle na stranu linča , silovanja i nasilja i izveštavaju o desetinama hiljada ljudi i masovnom skupu . :sad2:

Au, sta je ovo sa linka, sad ce Vucic da se naljuti na Ruse. :lol:....:mrgreen:

"Отставка! Отставка!", - скандируют несколько десятков тысяч собравшихся.
 

Back
Top