Šta hoće Hrvati od nas?

hoće da im priznamo ludilo.

da im priznamo smo mi zli četnici a da oni nisu žrtve indoktrinacije.
hoće da ne pričamo da su isti narod kao i mi as amo druge crkvene pripadnosti.
hoće da ih lažemo da njisu grešni da teško mogu biti grešniji.
msm...

Drugim rečima, hoće da im legitimizujemo to što su nas ubili i proterali više od milion. A to žele iz dva razloga: prvi je strah od osvete, jer oni dobro znaju koliko su krhki, kao i bilo koje nedonošče, a drugi da bi sebi konačno dokazali kako nisu obični divljaci, u čemu bi im priznanje sa srpske strane prilično pomoglo.
 
" На нишану Лазанског: Сребреница, Јасеновац... докле ће расправе да трају (видео)

18:00 15.04.2019(освежено 18:01 15.04.2019)

Научни скуп о Сребреници и комеморације у Јасеновцу — рат за културу сећања на просторима некадашње СФРЈ и даље траје.

 
I Hrvati i Muslimani bi hteli da Srba vise nema,ali nisu svesni da ako ne bi bilo Srba,bi se poubijali medjusobno.Oni su jednostavno rodjeni da nekog mrze.

To je malo dublja psihologija.

Nas recimo Turci ne mrze. Ali nas naši balkanski muslimani mrze ?

Španci kao katolici evidentno, ne mrze Srbe, ali nas balkanski katolici mrze i to baš ?

I jedni i drugi su verolomnici, iredentisti, i jedni i drugi su napustili slovenski korpus, izdali sinove Perunove, izdali veru za večeru ?

Psihologija kaže, da oni negde duboko u duši, duboko zakopano u podsvesti, mrze sebe i svoje pretke zbog ovog nemorlnog čina, zbog napuštanja plemena svog, zajedničkog, PLEMENA SVOJIH PRADEDOVA .

A kako je nedopustivo mrzeti sebe i svoju lozu, oni tu vrstu mržnje zamenjuju drugom, JAČOM, KONSTANTNOM, VEČNOM, mržnjom prema onima KOJI SU OSTALI VERNI SVOJIM BOGOVIMA I SVOJIM PRADEDOVIMA.

Lako bi oni zaboravili taj već davni trend , da im nije JEZIKA, koji ih podseća na činjenicu da su nekada davno sa nama bili brća, pokušavali su da ga izmene, ali nije im baš uspelo ?

Mržnja je samo refleksija njihove unutrašnje frustracije, koju mi pak, nemamo.

Mi ne nosimo taj teret na plećima i stoga ne umemo da ih mrzimo .

Bilo kako bilo, ne treba im okretati leđa, i ne ulaziti na splitsku rivu sa BG ili KG tablicama.
 
To je malo dublja psihologija.

Nas recimo Turci ne mrze. Ali nas naši balkanski muslimani mrze ?

Španci kao katolici evidentno, ne mrze Srbe, ali nas balkanski katolici mrze i to baš ?

I jedni i drugi su verolomnici, iredentisti, i jedni i drugi su napustili slovenski korpus, izdali sinove Perunove, izdali veru za večeru ?

Psihologija kaže, da oni negde duboko u duši, duboko zakopano u podsvesti, mrze sebe i svoje pretke zbog ovog nemorlnog čina, zbog napuštanja plemena svog, zajedničkog, PLEMENA SVOJIH PRADEDOVA .

A kako je nedopustivo mrzeti sebe i svoju lozu, oni tu vrstu mržnje zamenjuju drugom, JAČOM, KONSTANTNOM, VEČNOM, mržnjom prema onima KOJI SU OSTALI VERNI SVOJIM BOGOVIMA I SVOJIM PRADEDOVIMA.

Lako bi oni zaboravili taj već davni trend , da im nije JEZIKA, koji ih podseća na činjenicu da su nekada davno sa nama bili brća, pokušavali su da ga izmene, ali nije im baš uspelo ?

Mržnja je samo refleksija njihove unutrašnje frustracije, koju mi pak, nemamo.

Mi ne nosimo taj teret na plećima i stoga ne umemo da ih mrzimo .

Bilo kako bilo, ne treba im okretati leđa, i ne ulaziti na splitsku rivu sa BG ili KG tablicama.

Osim crnaca, Hrvata, Bosnjaka, Cigana, Siptara Srbi stvarno nikoga ne mrze...
 
Crnce ne mrzimo, kao ni gancije, dok su ostali divljački srpski otpad koji preziremo. Čak ni njih ne mrzimo, jer nisu dostojni tako jakih emocija :kafa:

Ми их више посматрамо тугаљиво......оним погледом.....као кад преко зида душевне болнице гледаш пацијенте у парку који плешу са самим собом, опонашају животиње или причају са "Анђелима" у заносном трансу, док их болничко особље мирно надгледа. Врло мучна сцена за посматрање.
 
Ми их више посматрамо тугаљиво......оним погледом.....као кад преко зида душевне болнице гледаш пацијенте у парку који плешу са самим собом, опонашају животиње или причају са "Анђелима" у заносном трансу, док их болничко особље мирно надгледа. Врло мучна сцена за посматрање.

E bukvalno tako. Zakržljali ološ je ograničen na svoj mali iskompleksirani svet i potpuno odvojen od civilizacije, mentalno kao i fizički.
 
Možda ti ne mrziš crnce iz osobnih razloga, to je tvoje pravo i tvoji afiniteti , da ne kažem slobodne aktivnosti.

Kao Prečanin u Srbiji ti moraš dokazivati svoje srpstvo mrzeći Hrvate, Bošnjake i Albance..

Ne mrze se ni generalno ovde, to je prosto tvoja projekcija, ako uzmemo u obzir napade na crnce na hrvatskom primorju. Kod nas su takvi napadi izolovani incident, kod vas pravilo. Što se tiče mržnje prema srpskom otpadu, već sam rekao da taj otpad ne mrzim nego prezirem, a u Srbiji ne moram da dokazujem svoje srpstvo jer sam iz grada Kruševca koji je bio prestonica srpske države još u vreme dok su u tvojoj vukojebini stanovali isključivo Latini. Pre bi se reklo da ti treba da dokazuješ kako si se uopšte našao tamo gde si sada, baš kao i ostali zakržljali :whistling:
 
Ne mrze se ni generalno ovde, to je prosto tvoja projekcija, ako uzmemo u obzir napade na crnce na hrvatskom primorju. Kod nas su takvi napadi izolovani incident, kod vas pravilo. Što se tiče mržnje prema srpskom otpadu, već sam rekao da taj otpad ne mrzim nego prezirem, a u Srbiji ne moram da dokazujem svoje srpstvo jer sam iz grada Kruševca koji je bio prestonica srpske države još u vreme dok su u tvojoj vukojebini stanovali isključivo Latini. Pre bi se reklo da ti treba da dokazuješ kako si se uopšte našao tamo gde si sada, baš kao i ostali zakržljali :whistling:



Gdje i kada???
 
Ma kakvi, oni kada bi im poginulo makar deset hiljada na jednom mestu, išli bi od vrata do vrata po Srbiji i pitali treba li ljudima roblje za kućne poslove, samo da se pogibija ne nastavi u istom ritmu. Takav je to ljigavi soj, i najvećem neprijatelju bi se uvukli samo kada bi ih to spasilo nestajanja...

Da, kao što mi se čini da Hrvata u Spalatu nije bilo u vreme kada je, na primer, osnovan grad Kruševac, tačnije 1371. godine. Kao ni vekovima kasnije :whistling:

зар ти ниси држављанин дежеле? шта се овде фолираш :lol:

- - - - - - - - - -

зјб.,требала сам други пост да цитирам,ал јасно ти је ..

- - - - - - - - - -

једино добро је да ниси пречан:p
 
зар ти ниси држављанин дежеле? шта се овде фолираш :lol:

- - - - - - - - - -

зјб.,требала сам други пост да цитирам,ал јасно ти је ..

- - - - - - - - - -

једино добро је да ниси пречан:p

Jesam, kao što sam i državljanin Srbije. Pričao sam to zakržljalima već na ovom forumu, ali oni imaju neku svoju debilnu projekciju koju ja ne mogu da promenim, a i zabole me. Nemam etničkih veza ni sa Slovencima ni sa bilo kim drugim iz okoline Srbije, baš kao što nemam veze sa njihovim krajevima. Svi moji i sa očeve i sa majčine strane su iz Kruševca već nekoliko vekova unazad, a u Sloveniji sam samo rođen spletom okolnosti.

- - - - - - - - - -

Neeee, bilo je Slobosanaca,..

xa,xa..

Hrvata svakako nije i to je jedino bitno, pošto mi i ne kažemo da su to srpski krajevi, već latinski. Ali, kao i za prethodne stvari, možeš da me razuveriš tako što ćeš priložiti neki dokument koji pominje Hrvate u ono vreme, pošto je tada pismenost već bila dovoljno raširena za tako nešto. A uzgred i da pronađeš grad u Hrvatskoj koji su osnovali Hrvati :hahaha:
 
Hrvata svakako nije i to je jedino bitno, pošto mi i ne kažemo da su to srpski krajevi, već latinski. Ali, kao i za prethodne stvari, možeš da me razuveriš tako što ćeš priložiti neki dokument koji pominje Hrvate u ono vreme, pošto je tada pismenost već bila dovoljno raširena za tako nešto. A uzgred i da pronađeš grad u Hrvatskoj koji su osnovali Hrvati :hahaha:


Nisam siguran iz koje je to knjige Vojislava Šešelja!! To nam ti kaži

Očito je da Historia Salonitana nije u tvojoj kafanskoj domeni..
 
Nisam siguran iz koje je to knjige Vojislava Šešelja!! To nam ti kaži

Očito je da Historia Salonitana nije u tvojoj kafanskoj domeni..

Ti si zakržljao, znači da imaš podatke o Hrvatima u Spalatu u ono vreme. Pa deder, priloži ih ovde, recimo neko pismo, književno delo, poslovni dokument ili bilo šta drugo što nosi hrvatsko ime u ono doba. Pretpostavljam da je splitski arhiv prepun takvih stvari :hahaha:
 
Ti si zakržljao, znači da imaš podatke o Hrvatima u Spalatu u ono vreme. Pa deder, priloži ih ovde, recimo neko pismo, književno delo, poslovni dokument ili bilo šta drugo što nosi hrvatsko ime u ono doba. Pretpostavljam da je splitski arhiv prepun takvih stvari :hahaha:



Vojvoda V.Š. može tvrditi da u BiH nema bukove šume ili da su Slovenke nevine do ranih 30-ih ali ti vrlo dobro znaš iz prve ruke da to nije istina ali ipak ti budi neku sumnju...

Zašto??


 

Back
Top