Svileni negliže

Interesuje me šta žene misle o odeći koju bi trebalo nositi po kući
Da li je važno da ta garderoba bude komotna i udobna za razne kućne poslove ili odmaranje u fotelji
ili bi ta garderoba trebalo da bude skockana i seksi jer i muz voli da gleda u nesto privlačno
a ponekad i neko pozvoni na vrata recimo poštar :lol:

Kako se vi krećete po kući? Da li se presvlačite posle posla ili pržite pomfrit u haljini koju ste nosile na posao?
Dugi niz godina nosila sam po kući trenerke i dukseve te široke i nepregledne stvari a onda mi je iznenada seksualni život Zamro u potpunosti - kaže jedna supruga
Pitam se koliko energije za pokretanje seksualnog nagona kod muškarca je potrebno dok gleda u trenerku svoje žene čiji se pamuk rastego na duupetu do neprepoznatljivosti?

Da li je seksualni život u braku u direktnoj vezi sa šljampavom kućnom odećom?
Šta vi mislite?



- - - - - - - - - -

7ce8406d-0d1a-4b7b-9005-f341b74eddc3

Što ti je dobra tema :)
Koncentrisaću se na bold : zavisi ko je sa druge strane , ali ...ali...ako dugo potraje šljampava faza, mislim da može da utiče
A to se vrlo lako vidi tj oceni :D
 
Interesuje me šta žene misle o odeći koju bi trebalo nositi po kući
1 Trenerke su odvratne i trebalo bi ih zabraniti zakonom.
2 Nosim malu crnu haljinu, zimi vunenu, leti pamucnu, do kolena, camac izrez, udobno je, a ipak licim na zenu, a ne na repera
3 Ne znam da li bas odeca utice na seksualni zivot, pre ce biti stanje svesti u kojem izabres da nosis nesto odvratno, znaci da si se skroz odjavila...
 
1 Trenerke su odvratne i trebalo bi ih zabraniti zakonom.
2 Nosim malu crnu haljinu, zimi vunenu, leti pamucnu, do kolena, camac izrez, udobno je, a ipak licim na zenu, a ne na repera
3 Ne znam da li bas odeca utice na seksualni zivot, pre ce biti stanje svesti u kojem izabres da nosis nesto odvratno, znaci da si se skroz odjavila...

Ima ovde istine. Ne važi za svaku koja nosi trenerku, ali postoji taj tip žena koje su se "odjavile" kako ti kažeš.
Juče se vozim busom, gledam sedi ženica, plavojka, umorna, a tako neki ubedačeni izraz lica, opustila usta kao na onim venecijanskim maskama... I mislim se koliko bi bila lepa samo kad bi se nasmešila. :(
 
1 Trenerke su odvratne i trebalo bi ih zabraniti zakonom.
2 Nosim malu crnu haljinu, zimi vunenu, leti pamucnu, do kolena, camac izrez, udobno je, a ipak licim na zenu, a ne na repera
3 Ne znam da li bas odeca utice na seksualni zivot, pre ce biti stanje svesti u kojem izabres da nosis nesto odvratno, znaci da si se skroz odjavila...
Mnogo te dugo nije bilo :zag:
 

Back
Top