Svileni negliže

PerfectOne

Vitača Milut
Banovan
Poruka
31.877
Interesuje me šta žene misle o odeći koju bi trebalo nositi po kući
Da li je važno da ta garderoba bude komotna i udobna za razne kućne poslove ili odmaranje u fotelji
ili bi ta garderoba trebalo da bude skockana i seksi jer i muz voli da gleda u nesto privlačno
a ponekad i neko pozvoni na vrata recimo poštar :lol:

Kako se vi krećete po kući? Da li se presvlačite posle posla ili pržite pomfrit u haljini koju ste nosile na posao?
Dugi niz godina nosila sam po kući trenerke i dukseve te široke i nepregledne stvari a onda mi je iznenada seksualni život Zamro u potpunosti - kaže jedna supruga
Pitam se koliko energije za pokretanje seksualnog nagona kod muškarca je potrebno dok gleda u trenerku svoje žene čiji se pamuk rastego na duupetu do neprepoznatljivosti?

Da li je seksualni život u braku u direktnoj vezi sa šljampavom kućnom odećom?
Šta vi mislite?


- - - - - - - - - -

7ce8406d-0d1a-4b7b-9005-f341b74eddc3
 
Interesuje me šta žene misle o odeći koju bi trebalo nositi po kući
Da li je važno da ta garderoba bude komotna i udobna za razne kućne poslove ili odmaranje u fotelji
ili bi ta garderoba trebalo da bude skockana i seksi jer i muz voli da gleda u nesto privlačno
a ponekad i neko pozvoni na vrata recimo poštar :lol:

Kako se vi krećete po kući? Da li se presvlačite posle posla ili pržite pomfrit u haljini koju ste nosile na posao?
Dugi niz godina nosila sam po kući trenerke i dukseve te široke i nepregledne stvari a onda mi je iznenada seksualni život Zamro u potpunosti - kaže jedna supruga
Pitam se koliko energije za pokretanje seksualnog nagona kod muškarca je potrebno dok gleda u trenerku svoje žene čiji se pamuk rastego na duupetu do neprepoznatljivosti?

Da li je seksualni život u braku u direktnoj vezi sa šljampavom kućnom odećom?
Šta vi mislite?

Kad bi se zajebavali
Zaskoci me dok ribam kupatilo hbt, bas im se hebe u cemu ces po kuci biti

Kad sex zamre najmanje je zbog odece razlog

Idem sljampava po kuci jer radim svasta, princeza za poziranje nisam
Leti sam razgacena, zimi trenerka
 
Ima veze sa vizuelnom i stimulacijom za dodirivanje za početak
kako da je uhvati za guzu ako ne zna gde joj je u Tim sirokim stvarima?

- - - - - - - - - -

Kad bi se zajebavali
Zaskoci me dok ribam kupatilo hbt, bas im se hebe u cemu ces po kuci biti

Kad sex zamre najmanje je zbog odece razlog

Idem sljampava po kuci jer radim svasta, princeza za poziranje nisam
Leti sam razgacena, zimi trenerka

Oke je to sa parovima koji nisu dugo zajedno i u kojima strast jos uvek gori bez dodatnih stimulansa
 
Ја сам у пиџами (обично доле 3/4 или шортс а горе на бретеле) или мајици и гаћама или дужој мајици без гаћа :lol:
Не мислим да то битно утиче на сексуални живот. Некако мислим да је најважније да си чиста, издепилирана,... и да се добро осећаш и сама себи свиђаш када си гола. Изеш секс где се устежеш, гасиш светло...
 
Na prvom mestu je vas odnos
Pa izgled
Pa tek onda oblacenje

Neki muskarci vole i svoje debele zapustene zene, ja verujem.
Neke zene su toliko zgodne da mogu da nose i staru odrpanu trenerku, bice pozeljne
A nekima je dzabe i penjoar(jel se tako zove?) i neglize, ako nisu pozeljne svom partneru

Moje licno misljenje se menja sa godinama
Kao i stav o oblacenju generalno
Nekad sam mogla svuda u trenerci, vise ne
I dan danas cim udjem u kucu skidam sve sa sebe, ali imam odecu za po kuci, koja je lepa i udobna
Zimi crne helanke i siroke koncane majice, dzempere... nekad trenerke
Leti sorc i majicu
Ako se nesto iznosa ili pokida, bacam i kupujem novo.

Imam muza koji voli kad ja lepo izgledam , cak i po kuci. Voli kad izgledam lepo uvek.
Ja sam pomalo divlja, pa npr.nemam sexy ves itd... iako me on cesto pita Zasto?
Svesna sam da me on uvek zeli i nemam potrebu da ga zavodim
Ali i to nije skroz pravilan stav, pa s vremenom korigujem i uradim nesto zbog njega tj.zbog sebe jer volim kad je on srecan

Nikad mi nije mnogo znacilo to kako se neko oblaci tj.mm
Dok nisam pocela da primecujem muskarce u okolini kad dodju pokidani, isflekani, u trenerkama apa drapa
Onda pogledam mm i zakljucim kako on nikad nije zapusten, kako nikad ne ide u trenerci sem na sport
I ta misao me obraduje

- - - - - - - - - -

Interesuje me šta žene misle o odeći koju bi trebalo nositi po kući
Da li je važno da ta garderoba bude komotna i udobna za razne kućne poslove ili odmaranje u fotelji
ili bi ta garderoba trebalo da bude skockana i seksi jer i muz voli da gleda u nesto privlačno
a ponekad i neko pozvoni na vrata recimo poštar :lol:

Kako se vi krećete po kući? Da li se presvlačite posle posla ili pržite pomfrit u haljini koju ste nosile na posao?
Dugi niz godina nosila sam po kući trenerke i dukseve te široke i nepregledne stvari a onda mi je iznenada seksualni život Zamro u potpunosti - kaže jedna supruga
Pitam se koliko energije za pokretanje seksualnog nagona kod muškarca je potrebno dok gleda u trenerku svoje žene čiji se pamuk rastego na duupetu do neprepoznatljivosti?

Da li je seksualni život u braku u direktnoj vezi sa šljampavom kućnom odećom?
Šta vi mislite?


- - - - - - - - - -

7ce8406d-0d1a-4b7b-9005-f341b74eddc3

Mislim i da je tu caka do ovog “pokretanja”
Zdrav muskarac ima tu potrebu
Ne treba mu pokretac.
Ne bih volela da moram ista da pokrecem, mada ne znam sta me ceka u buducnosti.

Mozda se zene na taj nacin i brane od sexa?
Jer seksualna energija izbija iz vas, tu odeca vise dodje kao provokator, provocira da je pozelis ili ne pozelis
 
volim da sam u komotnom ali da mi prati liniju tela...najvise zbog pracenja u eventualnim varijacijama u kg
obozavam haljine, ali jednako uskacem i u helanke,nema pravila
a da ima neceg u garderobi sto diskretno odrzava iskru, ima, ipak smo bica koja se i vizuelno stimulisu
 
Ima veze sa vizuelnom i stimulacijom za dodirivanje za početak
kako da je uhvati za guzu ako ne zna gde joj je u Tim sirokim stvarima?

Oke je to sa parovima koji nisu dugo zajedno i u kojima strast jos uvek gori bez dodatnih stimulansa

Ne brini,snaci cemo se nekako da nadjemo sta da pipnemo)))

@ tema
Odelo nema nikakve veze sa zamiranjem seksualnog zivota,zato sve ostalo ima.Dzabe zeni da bude 24/7 u svilenom neglizeu i seksi vesu,ako se ponasa kao da joj je muz ubio oca.
Ili muskarac,moze da buse go po ceo dan,ako mu je bitnije da gleda fudbal ili kosarku nego da obrati paznju na zenu...
To su samo izgovori ljudi koji su ili lenji da rade na svojoj vezi/braku ili imaju seks van kuce,a kuci su porodicni ljudi....
 
Полазимо од себе. Ако траје траје више због свега другог него због изгледа. Када ми је стало памтим оно што ме је у почетку привукло а задржава све оно позитивно што сам временом открила. И прија ми поглед на њега у каквом год да је издању. А "буди" ме глас, став,...и спокојном чини мирис, додир...
Нити имам ту очајничку потребу да по сваку цену имам некога нити грчевито настојим икога да задржим. Или ће бити глатко, питко, удобно... Или односа/везе у правом смислу те речи неће ни бити. Сексуалну потребу увек има ко да задовољи, онако сирово, без интимности веће од физичке.
 
Ne brini,snaci cemo se nekako da nadjemo sta da pipnemo)))

@ tema
Odelo nema nikakve veze sa zamiranjem seksualnog zivota,zato sve ostalo ima.Dzabe zeni da bude 24/7 u svilenom neglizeu i seksi vesu,ako se ponasa kao da joj je muz ubio oca.
Ili muskarac,moze da buse go po ceo dan,ako mu je bitnije da gleda fudbal ili kosarku nego da obrati paznju na zenu...
To su samo izgovori ljudi koji su ili lenji da rade na svojoj vezi/braku ili imaju seks van kuce,a kuci su porodicni ljudi....

Да...
Највише је до енергије. Пошто је питање постављено женама, просто постоје жене које су више жене од других жена :) И то нема много везе ни са изгледом ни са облачењем. Оне које нису имале ту срећу, или несрећу :lol: jбг :lol:
 
Полазимо од себе. Ако траје траје више због свега другог него због изгледа. Када ми је стало памтим оно што ме је у почетку привукло а задржава све оно позитивно што сам временом открила. И прија ми поглед на њега у каквом год да је издању. А "буди" ме глас, став,...и спокојном чини мирис, додир...
Нити имам ту очајничку потребу да по сваку цену имам некога нити грчевито настојим икога да задржим. Или ће бити глатко, питко, удобно... Или односа/везе у правом смислу те речи неће ни бити. Сексуалну потребу увек има ко да задовољи, онако сирово, без интимности веће од физичке.
Eh sad bogi
Mozda kod tebe uvek ima ko da zadovolji
Ali ne bi gomila zena bila sama da ima ko da ih zadovolji ;)
 
Eh sad bogi
Mozda kod tebe uvek ima ko da zadovolji
Ali ne bi gomila zena bila sama da ima ko da ih zadovolji ;)

Причамо о сексу. То што си сама/ ниси у вези, не значи да повремено не спаваш са неким.
Е сада, некима није свеједно са ким. И то подржавам. Али добар љубавник не буди одмах жељу и потребу да ти буде и званични партнер.
 
Причамо о сексу. То што си сама/ ниси у вези, не значи да повремено не спаваш са неким.
Е сада, некима није свеједно са ким. И то подржавам. Али добар љубавник не буди одмах жељу и потребу да ти буде и званични партнер.

Bogi to sto ti pises uglavnom ima u filmovima i knjigama
U RL to je malo drugacije
 
Да...
Највише је до енергије. Пошто је питање постављено женама, просто постоје жене које су више жене од других жена :) И то нема много везе ни са изгледом ни са облачењем. Оне које нису имале ту срећу, или несрећу :lol: jбг :lol:

Bas tako,pravi izraz si odabrala...
Imas zena koje na prvi pogled nisu nista posebno,ni lepota,ni neka vrhunska gradja tipa Irina Sajk ili Hal Beri.
Ali privlace kao magnet.I tesko moze da im se odoli...
 
Видиш, окружена сам људима који и тако функционишу.
А нема те књиге ни фантазије која може бити запетљанија од живота ;) :)

U tim filmskim druzenjima sa beneficijama uvek je jedno zaljubljeno
Sto znaci da ga ovo drugo iskoriscava

- - - - - - - - - -

Sve te gomile samih su (u vecini slucajeva) same po sopstvenom izboru,ili imaju prevelike kriterijume,ili se ne gledaju u ogledalu...Ili imaju traume iz bivsih veza.
Tako i muskarci,nista nismo bolji od zena po tom pitanju.
Slazem se
 
Али није смак света бити сам. Неки су искрени према себи и другима. И поставе односе тамо где им је место. Ако не могу да остваре оно што желе не праве идилу од делимичног.

- - - - - - - - - -

U tim filmskim druzenjima sa beneficijama uvek je jedno zaljubljeno
Sto znaci da ga ovo drugo iskoriscava

- - - - - - - - - -


Slazem se

Неко и свесно допушта да буде искоришћен. А то је већ његов проблем.
 
Али није смак света бити сам. Неки су искрени према себи и другима. И поставе односе тамо где им је место. Ако не могу да остваре оно што желе не праве идилу од делимичног.
Naravno,slazem se sa tobom,ali sve dok su kriterijumi prizemni i realni,po kojima se covek rukovodi.
 
Najgore je kad covek digne ruke od sebe
Pogotovo zene, ugoje se pa kazu Ma bas me briga
Pa ih sretnes sa decom, i ono vidis da je devojcici pola sata plela kike, skockala je a ona u prljavim patikama i trenerci
Meni to bude tuzno
I jos posle muz kriv sto gleda lepe zene

Ovo vazi i obrnuto
Muz zapusten, prljav, apa drapa i onda se cudi sto ga zena vara.
 
Najgore je kad covek digne ruke od sebe
Pogotovo zene, ugoje se pa kazu Ma bas me briga
Pa ih sretnes sa decom, i ono vidis da je devojcici pola sata plela kike, skockala je a ona u prljavim patikama i trenerci
Meni to bude tuzno
I jos posle muz kriv sto gleda lepe zene

Ovo vazi i obrnuto
Muz zapusten, prljav, apa drapa i onda se cudi sto ga zena vara.

Наравно да се не треба запустити. Ни себе на уштрб деце а наопако ни обрнуто.

А што се мушкараца тиче и мог личног става... Мене би најпре одбио кукавичлук код мушкарца. Оно, када треба да се испрси, заузме, брани... а он се покуњи и повуче. И пороци и недоследност. То би учинило да ми се згради. А који кг више, која седа у коси... Можеш мислити. Пишем искључиво за себе.
 

Back
Top